İlk buluşmada ilk akla gelen mekan neden sinemalardır? İdeal buluşma yeri neresidir?

Araştırmalara göre ilk randevu yerinin en çok tercih edildiği yer sinemalar.
İlk buluşmada ilk akla gelen mekan neden sinemalardır? İdeal buluşma yeri neresidir?İlk buluşmada ilk akla gelen mekan neden sinemalardır? İdeal buluşma yeri neresidir?

1|4
139158

En İyi Erkek Görüşü

• beraber geçirebilirsin eğlene bilirsin sürekli konuşmak zorunda kalmadığın için stres altında değilsin sinamdan çıktıkdan sonra film konuşulur kız evine bırakılır güzel vakit geçirdim denilir ve dağılınır bu yüzden

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Bence paraşütün tepesi kanka 😎😂

3|1
    0|1
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 157

• Sinema en sacma ilk bulusma yeri. Ne mantikla secilir bilmem. Insanlar ilk bulusmada birbiriyoe konusmalilar. Film izledigin insan hakkinda ne kadar fikir sahibi olabilir ya da ne kadar etkilenebilirsin ki

1|1
    0|2
  • Sinemaların karanlık auroası yüzünden. Bir korku filmi vs. olduğunda iş daha da romantikleşiyor.

Bence ilk buluşulcak yer kafe sonra sinema, kafe, vs. karışık gider.

0|0
    0|0
  • Sinema 😍😂

0|0
    0|0
  • Sinema risksizdir... öpüşüp koklama faslını geç o lisede bitti...
    Sinemada işler ters giderse yüzyüze bakmak veyahut konuşmak zorunda kalmazsınız.
    Yanınızdakiyle uyusamazsaniz en azından bir film izlemiş olursunuz.

Benim için ideal ortam bar.
    İsteyen kahvesini içsin isteyen birasını.
    Yüzyüze baksın konuşsun. Film seyrediyorum ayağına samimiyetsizlik çektirmeyin birbirinize.
    Hadi bakayım hadi canlarim

3|0
    1|0
  • Neden sinema olsun ki? Önemli olan ikinizinde sevdiği veya rahat edebileceği bir mekan olsun. Arkadaşım sevgilisiyle başlamadan önce çok samimilerdi. İlk buluşma meaknları dönerci olmuştu :D
    Edit : Şu an evliler

2|0
    0|0
  • Hayatım boyunca hiç sinemaya gitmedim, ilk buluşma içinde gitmem...

İlk buluşma için kalabalık insan içi bir yer olmalı... tabiki de kafe değil, yarım saat oturup konuşabileceğimiz kalabalık bir parkda bank daha uygun, yarım saatte zaten birbirimizin ön kimliğini aklımızda canlandırırız, olumlu olursa 2. buluşmada mekân değişir, süre uzar...

1|1
    0|0
  • Genellikle ortak olarak paylaşılacak bir unsura ihtiyaç vardır. İlk izlenilen film, buna en iyi örnektir. Aynı zamanda o filmi izlerken ki oluşacak duyguları aynı anda paylaşmak için genellikle edilir. Ama, birbirini tanımak isteyen insanlar ilk olarak sinemaya gitmek yerine bir kafeye gidebilir.

0|0
    0|0
  • ilk buluşmada sinemaya gidilmez hatta kimsenin olmadığı kafelere de gidilmez. park bahçe gibi yerler ise karşı cinse cimri izlenimi yaratır. en güzeli bilindik popüler herkesin olduğu kafelerdir. sevgili olursun işte o zaman baş başa olmak için sinemaya gidersin ya da başka şeyler yaparsın ama başta ürkütmemek gerekir ve yeni tanıdığın biriyle de yakınlık kurulmaz hemen. yok mu ilk buluşmada öpüşenler ilk buluşmada eve gidenler ama onlar absürt örnektir

0|1
    0|0
  • Birincisi birlikte ama konuşmadan vakit geçiriyorsun ikincisi karanlıkta yanyanasın üçüncüsü konuşacak konu ortak nokta arayışına gerek kalmıyor film hakkında konuşuluyor
    Gibi sebepler ilk tercihin sinema olmasında birer etken yani bence

0|0
    0|0
  • Birlikte kahvaltıyla baslamak en harikası bence bunun icin hem erken kalkıyorsun güne beraber başlıyorsun birlikte yollar aşmak istedigin birisiyle hem de duygularını ve aklını aynı anda sınırsız bir şekilde yönlendirebiliyorsun. Sonrasi kısmet ama başlangıç yeterince romantik... (;

0|0
    0|0
  • Sinema tabi. Parası olan sinemaya götürür çünkü.2 bilet 2 patlamış mısır iki de içecek olsun. Ohhhhh. En az 50-60 tl 2 saatlik film için gitti😂

0|0
    0|0
  • Sinemalar ve öncesi bir kafe hem cix görünür hem ruha hitap eder hemde birlikte vakit geçirilir. güzeldir yani.

0|0
    0|0
  • bir çok piskoloji sebebi var ama ben doğru bulmuyorum çünkü henüz yüzyüze hiç birşey konuşulmadan birşeyler paylaşmadan kapalı kutu bir yerde öylece sessiz kalmak ciddiyetsiz bir durum bence

0|0
    0|0
  • Çok saçma bence. İlk buluşmada insanlar birbirini tanımaya çalışmaz mı? Yani ideali budur, bu olmalıdır diye düşünüyorum. Sinema salonunda muhabbet edeceklerse bilemem tabi :D

0|0
    0|0
  • Benim için ilk buluşmaların ilk adresi her zaman bir cafedir. Önce oturup tanışmak, sohbet etmek karşımdaki insanı tanımak isterim.
    Eğer konuşmaya devam edersek sonra eğlence kısmına geçebiliriz.

0|0
    1|0
  • Berkecanlar icin mutlaka orasidir benim gibi sunepeler kutuphanelerin okuma salonunda fisildayarak kitap tartismak ister ve tabi ki dimdizlak ortada kalirlar

1|0
    0|0
  • Sinema konuşacak bir şeyi olmayanlar için ideal mekandır. Onun dışında güzel bir kahveci , sohbet edebileceğin ve rahat hissedebileceğin bir pastane, cafe, bistro daha uygun mekanlar.

1|0
    0|0
  • Sinema mantıklı bir seçim olmaz ilk buluşmada
    Düşünsene filme kaptırdığını kendini
    En sevdiğin karakter ölüyor
    “Seni mına koydumun” diye bağırıyorsun

2|0
    0|0
  • İlk buluşma da bir tanıyıp keşfetmesi lazım insanların birbirlerini... baktınız güzel bir iletişim var frekanslar uyuştu ikinci buluşmada ne yapalım faslına iyi bir aktivite olabilir sinema diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • İlk buluşma için ideal bir yer olarak sinema bu iş için biçilmiş kaftan. Bence sizde bir deneyin ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    137

Kızlar Ne Diyor 138

• Ev...

0|1
    2|0
  • Sinema tatlı bir mekandır

0|1
    0|0
  • sinemanın tercih edilme sebebi ilk buluşmada utngaçlık vs olacağı için gerginliği azaltmak ve karşı tarafı başka biyere yoğunlaştırmak olabilir. Bence sinema uygun değil insanların bibirlerini daha çok tanıyacakları ve muhabbet edebilecekleri yerlere gitmeleri daha ideal cafe gibi

1|1
    0|0
  • Sinema olmaz.
    Kafe, Lunapark, Restoran, Sahil ya da orada Kitap fuarı varsa ikisi de kitap okumayı seviyor ise bu maksatta hem gezip kitap alırlar hemde sohbet ederler sonra kafe gidip konuşsunlar ya da lunaparkta vakit geçirip te daha sonra kafe ye geçebilir.

0|0
    0|0
  • Bence en yanlış yer sinema iletişim kuramazsın inceleyemezsin onu tanıyamazsın rahat rahat filmi deizleyemezsin bence nezih bir ortam seçilmeli aşırı gürültüden kalabalıktan uzak ama ev gibi araba sahil bire bir yerler de olmamalı toplum içinde nasıl davrandığını gözlemlemek lazım neyse beni bırakırsanız sabaha kadar konuşucam

0|0
    0|0
  • Bana göre ilk buluşmada heyecandan konuşamazlar acaba nasıl bir konu açsam falan zor olur. Ama sinemada konuşmadan da vakit geçirebiliyorsun sonrasında zaten konuşacak bir konu da bulmuş oluyorsun. Film nasıldı bu sahnesi çok iyiydi gibi şeylerle devam eder.

0|1
    0|0
  • Bence sinema olmasının sebebi iki tarafında ilk buluşmada çekingen olması. Yani biriyle zaman geçirmek ama fazla konuşmamak istiyorsan sinemadan daha iyi yer bulamazsın. Ama bence en güzeli beraber evde oturmak sohbet etmek olurdu. Beraber yaptığınız yemeği yemek.

0|0
    0|0
    • Sende direk ev dedin ilk buluşma da birde emin misin?

• Öyle😂😂

• Eee hadi bakalım kolay gelsin size

• Kafe iyi olur ilk buluşmada neden sinemaya gideyimki daha hiç buluşmamız ilk buluşma yüzyüze konuşmuşluğum olmayan biriyle neden sinemaya saatlerce susup oturayim açıkçası ciddi düşünmeyen bir insan ilk buluşmada bunu yapar

0|0
    0|0
  • Bana ilk bulusma mekani olarak sinemayi teklif bende icten icte sapik damgasi yapistirirlir 😄😄 hem ilk bulusma en onemli bulusma. Cok konusulur, karsi tarafi tabimak istersin. Saatlerce konusmaniz lazim, neden saatlerce susup bir ekrana gözümü dikelim dmi. Sinema olmaz ya ilk bulusmaya. No go..

0|0
    0|0
  • Çok saçma. İlk buluşma için sinema yani... sinemaya giderek nasıl nelerden hoşlandığını, en sevdiği yemeği ya da en korktuğu şeyi öğreneceksin... sinemalar yiyişmek için evleri olmayan için ideal yerler... bir erkek ilk buluşma yeri için sinemayı tercih ediyorsa hadi ordan edin gitsin. Puştun tekidir

0|0
    0|0
  • Bence ilk buluşma yeri çok kalabalık olmayan kafe restoran tarzı yerler, ikinci buluşma yeri de daha sessiz sakin bir yer olmalı. Kalabalık içindeki hal hareketlerini görüp sonraki buluşmayla kıyaslayabilirsiniz :D çok yaptım, faydasını gördüm :)) sinema ise çok çok sonraki bir olay..

0|0
    0|0
  • Çok saçma O kadar saçma ki anlatamam. Adı üstünde ilk buluşma; konuşacaksin, tanisacaksin, kendini tanitacaksin ne bileyim birbirini anlaman için ilk görüşme ama sinemaya gidiliyor ne konuşma var ne bakısma. .. Gerçekten ilk buluşmada sinemaya gidenlere çok şaşırıyorum.

0|0
    0|0
  • dışarıda yapılacak fazla aktivite yokki. daha yeni tanışmışsın ona bakamıyorsun terliyorsun kızarıyorsun en azından karanlıkta güzel vakit geçirirsin sinemada.

0|0
    0|0
  • Sinema olmasının sebebi insanlar ilk buluşmada konuşamıyorlar, çekiniyorlar. Sinemaya gidildiği zaman, zaten pek konuşulmuyor. Çıkınca film hakkında konuşulur yani daha iyi.

0|0
    0|0
  • Bence restaurant. Lokanta demiyorum. Şık bir restaurantta tanıştıktan sonra birlikte deniz seyredilebilir. Maalesef ben öyle sıradan değilim sıradanlık benim stratosferimde değil

0|0
    0|0
  • Toylar için belki ideal bir alan gibi görünebilir ama ilk buluşma için kesinlikle fiyasko bir seçim 👎

1|0
    0|0
  • Çünkü ilk karşılaştığında konuşacak çok şeyin olmasına rağmen utanir konuşmazsin ama vakit geçirmek istersin işin kolay yani da bunu en iyi sinema ile telafi edersin

0|0
    0|0
  • Tanıdığın olmadığı yerler tercihimdir. Ama genellikle parka gideriz tabi 1 yıl öncesine kadar şimdilik kimse yok 😂😂 olsada ilk olarak sinemaya gitmem biraz tanıdıktan sonra giderbiliriz.😂😂

0|0
    0|0
  • İlk buluşma sinemada ise o ilişkiden hayır gelmez. Hem artık liseli değiliz, yapmayın...

0|0
    0|0
  • Ailesinden gizli sevgili yapanlar genelde en arka koltuklara oturup öpüşürler de ondan sinemayı seçerler 😂

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    118

Benzer Benceler

Yükleniyor...