Dizi aşklarının örnek alınması ve sevgilisinin öyle olmasını isteyenler hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Ben şu dizideki adama veya kadına aşığım diyen bir çok kişi vardır. Böyle olması gerçek hayatta beklentileri yükseltmektedir elbette.
Siz böyle aşkları ve kişileri örnek alıp öyle sevgili arayanlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Dizi aşklarının örnek alınması ve sevgilisinin öyle olmasını isteyenler hakkında düşünceleriniz nelerdir?

2|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerçek hayatla alakası Yok

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Kızlar Ne Diyor 81

• Bence bu durum ilişkilere zarar verebiliyor.

0|1
    0|0
  • Hayalperestlikle başlar şizofreniyle son bulur. Bence dikkat edilmesi ve sınırlarının olunması gereken bir durum. İlişkilere de tabikide zarar verir. Oradaki karakterler hayal ürünü. Bende yıllardır hikâyeler yazıyorum. Gerçek hayatımda, yarattığım karakterlerin aynısını ve yarattığım aşklarını beklersem ömür boyu yanlız kalırım😊

0|1
    0|0
  • Biraz saf buluyorum, sadece hayal kurmakta sakınca yok gibi bence 😊
    ama bu beklentiler takıntı haline getirenler de var, aslında ilişkilerinde/evliliklerinde mutsuzluğa sebeb yokken bu Dizi aşklarından kaynaklanan olmadık beklentiler olusan kişiler, işte bu üzücü ve saçma oluyor..

0|1
    0|0
  • Tvlerde izlediklerimiz gerçekleri yansıtmaz genelde. Adı üstünde hepsi rol icabıdır. Ne yazık ki birçok şeyi abartarak yansıttıkları için insanlar beklentileri yüksek tutuyorlar ve gerçekle yüzleşince hayal kırıklığına uğruyorlar. Hem aşk ilişkilerinde hem de haricinde birçok konuda.

0|1
    0|0
  • Öyle bir sevgilim olsa diye hayal de mi kurmayalım 😂 Karakter değil de tip olarak belki benzese demişimdir 😁😅

0|2
    0|0
  • İnsanoğlu işte, bazen kendisini bir kitap karakteri yerine koyar, bazen bir dizi karakteri yerine ve bazende kendisinden daha güzel ve daha iyi bir hayata sahip olan birisinin yerine... İnsan hayal edemezse tek bir bedende sıkışıp kalır. Empati kurabilen birisi ayını şekilde hayal de kurabilmeli ve evet, günümüz dizilerinde insanları zenginliğe ısındırıyorlar.

0|1
    0|0
  • Çok Babel bence sıkıcı yani ben Yeşilçam aşkı istiyorum mektuplaşabileyim onunla kağıdında kokusu olsun mesela özlemle bekleyeyim 😕

0|1
    0|0
  • Her kesin sevgi ve ideal sevgili anlayişi farkli. Mesela bizimde aklimizda bir sürü sevgili hayali var. Bizde bunu senaristler gibi kaleme alsak bizimde hikayemize bayilirlar örnek alirlar ama aramaya kalkarlarsa bulamazlar. Hayaller ve hayatlar misali

0|1
    0|0
  • Aşkın beklenti çıkar ve kafada yaratılmış olan kişilik karakter ve hislerin üstüne olduğu sürece bir halta yaramicagini biliyorum. Aşk bu değil çünkü. O yüzden öyle diyen insanları pekte önemsemiyorum. Boş konuşuyorlar çünkü:/

0|1
    0|0
  • Dizinin bir senaryo, kurgu olduğunu unutuyoruz maalesef..

0|1
    0|0
  • Öncelikle özenen değil özenilen olun ve filmlerin her ne kadar gerçeğe dayalı olsada birer hayal ürünü olduklarını unutmayın😄😂😂

0|1
    0|0
  • Yanii dizilerde filmlerde adam sevdikleri için herşeyi yapıyor bir ölmedikleri kalıyor biz bizim erkeklere ekmek al desek dışarı soğuk sen git der yani ne beklenebilir ki

0|1
    0|0
  • Ne gerek var ki Leyla ile Mecnun olmaya. ..
    Önemli olan sizin aşkınız değil mi.
    Leyla ile Mecnun gibi olmak yerine
    Niye ikiniz eşsiz olmayı denemiyorsunuz.
    Zaten herkes Leyla ile Mecnuna benzemeye çalışıyor

0|1
    0|0
  • Aha bu ben. Siyah beyaz aşk dizisindeki Ferhat gibi sevgilim olsun isterdim

2|1
    0|0
  • Hayal dünyasında yaşamaya devam edip kendilerini kandırıyorlar. Film kurgu, fakat yaşadığımız hayat gerçek.

0|1
    0|0
  • İnsan özenebiliyor bazen yapacak birşey yok.. Bana gelirsek hep çok güzel gelmiştir dizideki ilişkiler elinde sonunda kavuşmalar ama hayatı yaşıyoruz diziyi değil...

0|1
    0|0
  • Saçmalık. Gerçek dünyaya göre hareket etsek hani, o aptal düşünceyi beynimizden sileceğiz. Gerçi, yıllardır Türk dizisi, filmi izlemez oldum.

0|1
    0|0
  • Iliskiyi iliski gibi yasmaak lamz. Sen oldugun icin ben oldugum icin biz olabilmeli. Bana ne ayseden ahmetten

0|1
    0|0
  • hernekadar sacma bulsamda birbirimizi kandirmayalim herkes dizideki gibi bir ask ister ve bu yuzden asagi yukari ideal erkegi dizide gordugu gibi aklinda belirler yani
    x filminde x karakterin arabasi olmasi fazla kazanmasi guzel veya yakisikli olmasi sacinin olmasi kilolu olmamasi kiza hergun gül almasi veya cocugu her haftanin 2. günü yüzünden öpmesi gibi vs. vs. seyleri ister istemez dizilerden kapiyoruz bilinc altimiza yerlesiyor ideal sevgili veya es adayimizida ordan burdan kaptigimiz özelliklerle seciyoruz aslinda yani benim dusuncem böyle 😂

0|1
    0|0
  • Eminim herkeshdizi aşkı yaşamayı hayal etmiştir ama sonuçta kurulu bir senaryo ve bu şekilde insanlar ilişkilerinde romantizmden tatmin olamıyor ve ilişkiye fazlasıyla zararı oluyor.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    61

Erkekler Ne Diyor 46

• Bizim dizilerimizde herkes zengin, yalılar villalar hava da uçuşuyor. Entrikalar boy boy olmuş. Araba sürerken arkada çalan acıklı fon müziği ile ''Arghhhh '' diye bağıran ve gözyaşı döken tipleri çok seviyorlar nedense... Eski filmler böyle miymiş? Kemal Sunal'ın eski filmlerinde çöpçüler kralı aşkını izlerdim ben. Hayatımda bir kere bile pembe dizi izlemedim, izlemem. Iq düşürüp özentilik yaratıyor çünkü..

0|1
    0|0
  • Evden bakkala gidip gelen kızların trajikomik hikayesi. Bakmaz o zengin çocukları size 😂

0|1
    0|0
  • Hayal ürünü senaryo yazılıp, bize servis ediliyor.. Buna "benim böyle bir hayalim var gerçek değil, ama siz buna inanın.." demenin vücut bulmuş hali..

Yoldan geçen adama bunu desen, hakaret yersin..

Ama millete resmen bunu yapıyorlar ve herkes de inanıyor.. Seviyor.. Alkışlıyor..

Hayat, insanın hafsalının alamayacağı kadar büyük sürprizlerle dolu.. Senaryosu da..

#Vesselam

0|1
    0|0
  • Kesinlikle sahte buluyorum. Zaten hiç biri gerçek değil, neticede dizi! Sıkıntısı ise topluma kötü örnek olmaları ve genç insanların üzerinde özenti bir davranış bırakması gerçekten tehlikeli. Bence herkes kendi yaşam tarzını ve davranışını yansıtmalıdır. Böylelikle ilişkiniz daha refah ve huzurlu olacaktır.

0|1
    0|0
  • ben ne sanalda faceyi instagrami nede Televizyon denilen icadı sevdim
    ne onlarda hesap açtım nede tv izlemeyi sevmiyorum... sadece yıllarımızı verdiğimiz birinden ihanet yedik ve yalnızlık en kral seçimdir adı üstünde dizi ya da film gerçekler acıdır diye bir söz var evet gerçekler çok ama çok acı sadece onu yaşarsınız prenses ve prens olma hayalini rüyanızda görseniz bile inanmayın :)

0|1
    0|0
  • yaramı deştin. ufakken kime aşık olduysam ya kokain partisinde basıldı ya bacım oldu ya da en iyi ihtimalle evlendi. bir de bunun acısını yaşadım. bence belli yaşa kadar televizyon izletilmemeli bizim topluma

0|1
    0|0
  • Diziler yuzunden bu hale geldik zaten. Bilmem anlatabildim mi? Meydanda acik acik sevisseler onu bile ornek alacaklar

0|1
    0|0
  • O filmlerdeki kadar güzel mi?
    Filmlerdeki gibi güzel sevişebiliyo mu bakalım?
    Kendisi filmdeki gibi sevsin sonra benden beklesin fdgtdtt

şaka bir yana da ergenden başka bişe değiller işte :e

0|1
    0|0
  • arkadaşlar yalanım yok bir kız arkadaşım benden dizilerde ki aşkı istiyorum diyerek ayrılmıştı 2 yıllık sevgilimdi la

0|1
    0|0
  • şahsen içersinde oldugum için hiç inanmiyorum birinede tamamen saçma aslında

0|1
    0|0
  • Öyle birşey düşünüyorsa bu taraf o iliski başlamamalı. Adı üstünde o sadece bir dizi.

0|1
    0|0
  • Türk dizisi izlemiyorum kolay kolay insana katabilecek hiç. Bir şey yok

0|1
    0|0
  • Hayatları dizilerden ibaret olanların seçimleri de dizi konusunu geçmez...

0|1
    0|0
  • cok saçma yapmacık hayatkardan gerçek ylhayata uyarlamasını beklemek ve beklenti icinde olmak

0|1
    0|0
  • Saçmalık gerçekle hikaye arasında ki farkı görmeliler

0|1
    0|0
  • Böyle düşünen insanlar rüyalar aleminde yaşarlar. Yani gerçeği yansıtmaz. Boş muhabbetler.

0|1
    0|0
  • Özentiler hakkında pek iyi şeyler düşündüğüm söylenemez.

0|1
    0|0
  • Şu resmini attığın ikilinin aşkı harbi iyiydi yalnız

0|1
    0|0
  • ne istedigini bilmeyen ne isteyecegi kendisine gösterilen surunun uzak durulasi bir unsurudur

0|1
    0|0
  • Çok kötü örnek oluyorlar hep aynı konular değişik bir dizi olsun artık

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Benzer Benceler

Yükleniyor...