Dizilerdeki gibi zengin erkek fakir kız aşkı gerçek hayatta mümkün mü?

Türk dizilerinde klişe haline gelmiş zengin erkek - fakir kadın aşkı gerçek hayatta mümkün mü? Siz dizilerdeki kadar zengin ve yakışıklı/güzel olsaydınız, gönlünüzü fakir bir insan kaptırır mıydınız?
Dizilerdeki gibi zengin erkek fakir kız aşkı gerçek hayatta mümkün mü?

0|0
1726

En İyi Erkek Görüşü

• Değil. Dizilerde size fantezileri yaşatıyolar. Türk insanı da biribirinin kopyası 50 tane zengin erkek fakir kız aşkı hikayesi izliyo. Ama fakir kızın da İstanbul'da 3 katlı evde arkadaşlarıyla veya annesiyle kaldığını söylemeden geçmemek lazım. Aynı zamanda ya moda ya da üst düzey yöneticilik mesleği yapıyodur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere çoğu insan önce tipe bakıyor. Zengin bir insanın giyimiyle fakir bir insanın giyimi çok farklı olur. Zengin olan cilt saç bakımları yaptırır her zaman güzel görünür. Fakir olan kişi bunlara yeterince para harcayamaz çünkü öncelikleri vardır ödemesi gereken kira vs. hayatın verdiği yorgunluk da yüzüne vurur. Onu geçtim aradaki yaşamsal farklılıklar var fakir olan ayak uydurmakta güçlük çeker belki gurur yapar. Kendini yetersiz de hissedebilir. Bir de bu insanların karşılaşma oranı da düşük çünkü bulunduğu ortamlar farklı... Yine de nadir de olsa olabilir tabi hayatta hiçbir şeye imkansız imkansız gözüyle bakmamalı 😊 (bu yorum servet avcısı olmayan kişilere yazıldı paraya tapan insan ne yapar eder bir yolunu bulur.)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Karnı aç, fakir ve kişiliksiz kadınlar zengin erkek avına çıkıyor ama dizilerdeki olay gerçek hayatta olmaz. :):

0|0
    4|0
    • Soylede olabilir karni ac fakir kisiliksiz erkekler zengin kiz avina cikiyordur.

• Karnim ac olabilr fakirde olabilirm ama zengin insan avina cikacagimi hic sanmıyorum rızıkımı veren allah varken ona şükretmek varken zengin insan avına sanmıyorum

• Hayır , zengin erkek sevişir evine bırakır.

0|2
    0|0
  • Sevgi yoksa olmuyor

1|0
    0|0
  • Yalnız bu normali zaten, anormal olan zengin kız fakir oğlan 🤔

1|0
    0|0
  • satılık ruh çok sen paradan haber ver hemen satın alınır sıkıntı yok yok diyenler hikaye anlatıyor...

0|0
    1|0
  • zaten o diziler millet öyle hyayaller kurup duruyor mal mal diye öyle prim yapıyorlar

1|0
    0|0
  • Artık bu bayat trajediyi senaryoları kurtarmak gerek hayatın her alanından..

1|0
    0|0
  • herşey mümkündür bu hayatta

2|0
    0|0
  • Elbette değil.

0|0
    0|0
  • niye olmasın ki..

1|0
    0|0
  • Mümkün ama kadınların hertürlüsüne güvenilmez

0|0
    0|0
    • Erkeklerinde herturlusune guvenilmez. Taciz edip oldurenler hep erkeklerden cikiyorya hani o bakimdan diyorum.

• Mumkun

0|0
    0|0
  • Mümkün ama dizilerdeki gibi olmayacağı çok açık.

0|0
    0|0
  • Yani kismen

0|0
    0|0
  • vardır

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Hayır mümkün değil

0|0
    0|0
  • mümkün değil

0|0
    0|0
  • Değil türk kizi para delisi

0|0
    3|0
  • mümkün değil saçmalık

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 16

• İlla ki vardır.

0|0
    0|0
  • hande erçel'in komedi dalında en iyi oyuncu ödülü aldığı ülkede
    kerimcan durmaz'ın kazandığım paranın hesabını bilmiyorum dediği ülkede
    diplomasız birinin yönettiği bir ülkede
    iranlı bir kaçakçıyı milli kahraman gibi Türk bayrağıının önünde ulusa seslendiği bir ülkede
    her şey ama her şey mümkündür

0|0
    0|0
  • Bence olabilir, ben çok zengin değilim ama bana ilgi duyan erkekler hep zengin ve hoş bunu hiç biri sorun yapmıyor burdaki asosyal insanlara sormak saçma ne bilsinler?

0|1
    1|0
  • Nasıl çıkmışım?

0|1
    3|2
  • Kendimden zengin biriyle asla evlenmem ben.
    ( Karaktere göre değişir)

0|0
    0|0
  • Değil ya bence

1|0
    0|0
  • bence fazlasiyla mumkun

0|0
    0|0
  • Mümkün değil

0|0
    0|0
  • Pek inanmam

0|0
    0|0
  • Olabilir gönül bu :))

0|0
    0|0
  • Pek değil

0|0
    0|0
  • İllaki vardir

0|0
    0|0
  • Çok nadirdir

0|0
    0|0
  • Bizim bir tanıdığımız sevmediği halde evlendi zengin erkekle bir de bir arkadasım kendisinden 15 yaş büyük biriyle evlendi zengin diye var yani bolca.

0|0
    0|0
  • Mümkün değil bence gittikleri mekanlar bile farklı olur nerde görüpte nerde konuşulacak ki hadi diyelim konuşuldu hafif bir hoşlantı bile olsa standartlar farklı diye uzak durulur hemen baştan biter yani

0|0
    0|0
  • Mümkün değil bir kere ayak uyduramaz ikisi de birbirine o yüzden herkes dengi dengine olmalı bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...