Uzun süreli ilişkiler, başka biriyle ilişki içindeyken başlıyor! Sizce biriyle beraberken başkasına aşık olunur mu?

“Her 5 uzun süreli ilişkiden birisi, çiftten biri ya da her ikisi de başka bir ilişki içinde olduğu zaman başlamış oluyor” diye bir yazı okudum. Biraz karışık cümle ama olay şu, bir ilişkiniz var ve bu ilişki içindeyken başka birisine aşık oluyorsunuz ve ikinci ilişkiniz daha uzun sürecek bir ilişki. İlki devam etmiyor tabi yanlış anlaşılma olmasın :)Uzun süreli ilişkiler, başka biriyle ilişki içindeyken başlıyor! Sizce biriyle beraberken başkasına aşık olunur mu?

1|3
6274

En İyi Erkek Görüşü

• sanırım arayış içinde oluyor insan ilişkisinde mutlu degilken
    sonra o hayatına giriyor..
    sonra mutlu oluyor işte.
    uzun sürüyor olsa gerek ki geçmişi hatalatını yapmıyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olunmaz bence, @_dondurmagibisin_

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 73

• Hayır , ama biriyle beraberken sürekli yeni şanslar çıkıyor insanın karsinsina

1|0
    0|0
  • Olabilir..

1|0
    0|0
  • Milletin aklını bulandırmayın ne sorduğunuza ne konuştuğunuza biraz dikkat edin
    İlki üç ay sürdüyse ikincisi de beş ay sürer sadakat ve güven eksikliği olur başkasına ihanet eden bir sonrakine de ihanet eder insanda gurur ve şeref olmalıdır bu yazdıkların birini ALDATMAK demektir

2|0
    1|0
    • Milletin aklı benim sorularımla mı bulanıyor? Okuduğum şeyi sordum. Başka şeylere göz kulak kaparsanız dünyadan bihaber yaşarsınız.

• Benimki şekilsiz, yersiz, zamansız bir bilgi yani. İyiymiş :)

• Ne Demiş Atalarımız HErseyı Ögren Bil Ama Uygulama Tabı O Atamız Hangı Atamız Orası Mechul , Sen Benı Dinle , Herseyı Ögren ama Uygulama :D

• Bu sorunun 2 cevabı Var...1-Eğer Boşta kalmamak için başladığın bir ilişki varsa, Mesela işgüzar Arkadaşların Grupça takılmak ister ve Gruplarından birisiyle olman için hep Sana baskı yaparlar... Çok iyi biri olduğu için çıkarsın ama beğenmezsin.. Beğenmediğin biriyle olduğunda sokakta gördüğün her Kadın Sana Birlikte Olduğun Kadından daha güzel ve sexy gelir... Başkalarının Çıktığına Bakıp içinden hep küfredersin... bu durumda da Çekip gitmen ve Başkasına aşık olman an meselesidir... Ya da Beğenmediğiniz bir Kadın Size hep iltifatlar yapar veya Peşinizi bırakmaz, Bu durumda da ruhunuz okşandığı için birlikte olursunuz ama başkalarında Aradığınız bir sürü şey Bulursunuz ve bunu da aldatırsınız... Mesela ben Ayak Fetişistiyim... Çıktığım kızın Ayakları Güzel Olmayınca soğuyorum, Onu sevemiyorum ve Hep Sokakta Başka Kadınların Ayaklarına Bakarken buluyorum kendimi... Veya Hemcinslerimin yanında Güzel Ayakları olan Bir Kadın Gördüğümde Kafamı duvarlara vurasım geliyor ve En sonunda Kız Arkadaşımdan Ayrılıyorum... Benim için birlikte olduğum Kadının Kilosu, Boyu, Yaşı Ya da Çirkin olması Önemli Değil ama Ben Çok Güzel ve Bakımlı Ayakları Olmasını İstiyorum... Tek aradığım bu mesela... Biraz da Birlikte olduğunuz kişide ne aradığınıza Bağlıdır bu.. Ama birlikte Olduğum Kadının Ayakları Eğer Çok Güzelse ve Onunla Mutluysam Gözüm başkasını Görmez... Çok Güzel Bile olsa Başka Kadına Dönüp Bakmam Yani...

1|0
    0|0
  • Evet burda o olay genellikle ayrılıp daha basit birini bulup uzun bir ilişki yaşamaya gidiyor. Erkek yorulmustur ayrıldığı sevgilisinden. Neden kadın güzel , zeki , kültürlü vs. Onu her defasında hissetmediği duygular tattirmalı , cabalamalı ama erkekler genelde basitçe gelişmeyi istemezler ve kadının dengi olmadığını anlayınca bırakırlar. Burda kadının suçuda var çoğu yakışıklı arayışında bir söz var " Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup, aşk sanıyorsunuz... "

2|0
    0|0
  • Kandırmıslar Senı Güzel Kız , Biriyle Beraberken Baskasına Asık Olursan O Asık Oldugunla Beraberkende , Bır Dıger Baskasına Asık Olursun Alıskanlık Yapar , Sonra Bı Bakmıssın Elde Var Sıfır ;)

1|0
    0|0
    • Aşık olmak alışkanlık değildir bence.

• Şimdi şöyle. Olmaması gerek ama ne yazık ki her ilişki büyük aşklar üzerine kurulmuyor. Hatta bir süre sonra sevmediğini anlamasına rağmen türlü türlü sebeplerle ayrılamayan insanlar var.

• Tamda Bundan Bahsediyoruz Aslında , Arada Ask ya da Hoslantı Varsa , Baskasını Zaaten Gözde , Gönülde Görmez , Mantık İlişkisi Olursa , Yanlız Kalmamak İçin Bırıyle Beraber Olmak ya da , Bekar Kalmamak Icın Bırıyle Evlilik Yapmak , Asıl Sorun Bu Yani - Aşk Yoksa İlişkide Olmamalı Yolun Çıkışı , Girisinde Gizlidir , Bakmasını Bılmek Gerek

• Çok düşünüyorsunuz böyle mutluluğu yakalayamazsınız okumayı araştırmayı bırakın etrafınıza odaklanın bu şekilde mutluluğu yakalayamazsınız😎

1|0
    0|0
    • Okumayı araştırmayı mı bırakalım? Peki

• Ben soruyu erkek odaklı sormadım. Dolayısıyla böyle şeylerde erkeklere güvensizliğim de olmaz.

• Ayrılık aşka dahildir ayrıca tavrını tebrik ediyorum 👍

• ilişki içinde olduğuna aşık degil ise herzaman bir başkasına aşık olma ihtimali vardır. ama ilişki içinde olduğuna aşık iken bir başkasına aşık olamaz. oldum diyorsa saçmalıyordur, yalancidir , aşk nedir bilmeyen rol yapan artisttir.

2|0
    0|0
  • Sevdiğin birisi varken bir başkasına nasıl aşık olabiliyorsun. Buda bir muamma.

1|0
    0|0
  • Ondan sonra kızlar buradan siz erkek misiniz mesajları yağdırıyor. Güzel şeyler öğretiyorsun, bravoooo👍

0|0
    1|0
    • Sorular öğretme değildir, adı üstünde sorudur sorgulamadır. “Olunur mu” diye soruyorsam bundan da etkilenecek kişi varsa mümkünse izole bir şekilde yaşasın hayatı.

• burcu esmersoyu dediği gibi ilişkiler bitti denildiği gun bitmez onceden biter o gun dile gelir

1|0
    0|0
  • Bence yanlış ama belki şundan kaynaklı olabilir yaşadığı ilişkideki hatalar yüzünden dolayı aynı şeyler olmayacak diyerekden yola çıkınca insan daha dikkatli davranabiliyor

1|0
    0|0
  • Hayatımda böyle saçma bişey duymadım uzun surenlerin hepsi tekti kısa sirenlerde mutlaka o dediğin oluyor

1|0
    0|0
  • Gönül bu otada konar... konar eğer bağlanmaya hazirsan onunla sindirim ama hazır değilsen başkalarını ararsin

1|0
    0|0
  • Doğru bir veri değil, en azından bende öyle olmadı.

2|0
    0|0
  • Ben bu ilişki olaylarına akıl sır erdiremiyorum Ben artık gercek anlamda ilişkilerden ve bu ilişkilerin içindeki akıl oyunlarından sıkıldım Yani kadınlar istiyo ki erkekler hep ilgilensin mesaj atsın bana yogunlassın bende üstüne erkege trip atayım sevismiyeyim naz yapım hediye aldırayım yani beni tatile gotursun yedirsin gezdirsin bel altı laflar koyayım aklı karıssın biz erkekleri yordunuz hanımlar !!! Bence bu kadar talep ve istekte karısık ilişkilerin içinde olmayın Baskasıyla birlikte olup baskasını tercih etmeyin Azıcık aşka guvenimiz varken onuda tüketmeyin Saygılar

2|1
    0|0
  • Sanmıyorum 😋 Senin için birini terkeden başka biri içinde seni terkeder. 🙄

1|0
    0|0
  • Böyle saçmalık olmaz diyeceğim de belki de bu yüzden yalnızız..

1|0
    0|0
  • Biri ile beraberken bir başkası ile konuşulması pek doğru değil bence.

1|0
    0|0
  • Birine yamuk yapan diğerine de yapar. Bırakın bu hikayeleri

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53

Kızlar Ne Diyor 61

• Olabilir.

1|0
    0|0
  • Olunmaz.

1|1
    0|0
  • Olunur benimkide öyle bence şunu demek daha doğru sadece hoşlantı yaşadığın bir insanla beraberken aşık olduğun kişi karşına çıktığında beyin otomatik olarak kıyaslama yapıyor ve asıl aşkın ikincisi oldupunu farkediyorsun ve yalnız kalıp düşündüpünde daha önce hiç böyle bir şey yapamadığını farkedip bırakmıyorsun olay bu.

2|1
    0|0
  • Olunur. Bir kere zaten kadın veya erkek bir noktada ilişkiyi kafasında bitiriyor fakat bunu farketmiyor çünkü artık yaptıkları aşk değil alışkanlık halini alıyor. Kafasında bitmesinden itibaren zaten farkında olmadan bir arayış içinde oluyorlar yani karşısına doğru insan çıktığında farolmiyor aşk yaşadığı insana aslında aşık olmadığını.

1|0
    0|0
  • Evet çevremde bu dikkatimi çekiyor birini bırakıp çıkmaya başladıkları insanı kolay kolay bırakmıyorlar sebeplerinden biri de şu olsa gerek insanlar yalnız kalmamak adına gerçekte pekde sevmedikleri insanlarla çıkıyor sonra true love olduğunu düşündüğü kişiyle tanışınca ona koşuyor ee arada sevgi olunca daha uzun gidiyor

0|0
    0|0
  • Evet eski sevgilim benden ayrilmisti ve ikinci ile uzun suredir beraberler. Ama insan yasattigini yasar birde bu tarafi var yani uzun sursede kalici olmaz diyorum

1|0
    0|0
  • Oluyor çünkü ilki ilgisi olmadı için ya da başka şeylerden ayrılıyordu dolayı ve ikinciyi bulup 2 gidiyosun ve 2 cide ilgi sevgi tam anlamı ile o duygu boslundan kurtarmış gibi oluyor tam ümidin biterken herşey üstüne gelirken bir el çıkıp seni o karanlıkta n kurtarıyor belki bu yüzden ona bağ aşk oluşuyor ve minnet bağlılık kuvvetleniyordur..

1|0
    0|0
  • Insan oglunun basina hersey gelebilir. Buyuk konusmak istemiyorum. Insan kinadigini yasamadan olmezmis.

Ben kimseyi sorgulamadan, baska birine asik olursam mevcut iliskimi bitirirdim.

1|1
    0|0
  • Saçma sapan bir şey. Bu resmen ihanet ve ihanet eden biri er ya da geç bunun bedelini öder.

2|3
    1|1
  • hayatında olan kısıyı sevmıyor ve aşık degılsen olur.

1|3
    0|0
  • Eğer bir gün iki kişinin arasında kalırsan; ikinciyi seç, çünkü eğer birinciyi gerçekten sevseydin, asla ikinci olmazdı diye boşuna dememişler yani

1|1
    0|0
  • En azından kendi adıma söyliyim benim ilişkim de başka birine aşık olmayı bırak aklımdan bile geçmez.

1|1
    0|0
  • Gerçekse o aşk başkasına aşık olamazsın. Ask bir kere olur bence. Başkasından hoşlanıp hoslanmamak da kişinin kalbine göre değişir. Sevmek farklı sevdiğini sanmak farklı.

1|1
    0|0
  • Kısacası şu , seviom die onla çıkıyorsun sonra 3. kisinin koluna kendini atıyorsun , anormal bir durum bu 3. kisi de sonu olur olmaz belli değildir kesinlikle

1|0
    0|0
    • tam aldatılması gereken tipsin

• Ayrildgn kişiyi mi sevion hala? Birde bir erkek bir kızla konusuo ise yıllardr onu kullandığı için mi sence?

• Evet ayrıldığım kızı seviyorum. Zaten o da bana öyle. Mecburiyetten oldu, ikimizde de gururdan...

%99 u kullanmak için konuşur. Kullan at hesabı. Ben kadınlara çok düşkünüm, tonla kızı bağladım şu an kendime. Kullanmak için konuşuyorum

• benimki öyle başladı Zaten başkasıyla çıkarken ona karşı bir şeyler hissetmeye başladım sonrası halen devam ediyoruz

1|1
    0|0
  • Saçmalamayın bu işin matematiği mi var nasip kiminle anlaşırsan karakterin uyuşursa onunla mutlu olup uzun ilişki kurarsın. Senin bu dediğin karaktersizlik

1|0
    0|0
  • Şimdiye kadar bir ilişki içindeyken başka birine aşık olmadım. Ama olunabilir diye düşünüyorum. Çok yakışıklı var yahu😁

1|0
    0|0
  • Birini severken bir başkasına nasıl aşık olunabilir ki

1|1
    0|0
  • Hayatımda biri varken başkasıyla işim olmaz olucaksada ayrılırım

1|0
    0|0
  • tasvip etmiyorum ama genellikle öyle oluyor, en yakın 5 yıllık ilişkisini bitirmeden başka biriyle görüşmeye başlamıştı.

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    41

Benzer Benceler

Yükleniyor...