Erkekler yalnızca cool kızlardan mı hoşlanıyor?

Erkekler yalnızca Cool kızlardan mı hoşlanıyor?Genellikle kızlar erkeklerin, kendileri gibi futbolla ilgilenen, online oyun meraklısı olan ve bunun gibi bir çok ortak özellikleri olduğuna inanan kızlardan hoşlandıklarını düşünürler. Ancak bunun doğruluk payı göründüğü kadar fazla değildir. Tabi …

Cool kızların özellikleri;
Rahat tavırlar
Kahramanlık gösterileri ve kendine güven
Önemsiz risk alma / tabu yıkma
Günlük akımları yansıtan giyim ve zevkler
İğneleyici mizah anlayışı / hafif alaycılık
Fiziksel çekicilik

Siz ne düşünüyorsunuz sizce de, erkekler yalnızca Cool kızlardan mı hoşlanıyor?
#Meczup

1|0
1529

En İyi Erkek Görüşü

• Allah oyle erkekleri islah etsin ideallerimden ve hakkaniyetimden oturu bu sitedeki bayanlardan cok kufur yesem de insanlik esas alinmali coolluk mooluk hikaye...

2|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• %80 çünkü biz patatesler bile onlara imreniyoruz

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Ben daha çok böyle fiziki olarak gözüme hoş gelen ama sessiz ve masum takılan kızlardan çok hoşlanıyorum. Aşırı şekilde dışarıdönük kızlardan hoşlanmam

0|0
    0|0
  • Hayır öyle bir tekel yok

1|0
    0|0
  • Valla neden hoslanirlar bilmemde, cool kelimesini ve bu tur sacmalimlari, kisilerini sevmedigim kesin.
    Ancak ergenler bu tur kaliplasmis seylerle insanlari sevebilir..

1|0
    0|0
  • erkege gore degisir Bizimde bir standartımız yok ya da kalıplarımız yok Şimdi her kadına cool olmak yakısmıyo ki O kadının havasında durusunda biseyler vardır Hissedersin

1|0
    0|0
  • Çıkan bütün kadın tiplemelerinden olsun. Zeki olsun ki olayların hareket düzenine göre kendine alan açsın.

0|0
    0|0
  • Zekası, espri yeteneği, anlayışı vs. daha bir çok etken var. Cool görünmek erkek için de kadın için de yeterli bir kriter değil.

0|0
    0|0
  • Vallah elini yıkasın titiz olsun güvenilir empatili olsun yemegi iyi yapsın sarışın büyük göğsü olsun kalçaları büyük beli ince uzun olsun

0|0
    0|0
  • Alakası yok benim şahsen duru güzelliğe sahip kadınlar daha çok dikkatimi ceker her zaman

1|0
    0|0
  • Tabi kendine güvenen yalan söylemeyen ve steril takilan kızlar daha iyidir bencede ☺

0|0
    0|0
  • Özenti olmasın tabi şuna buna bakıp özenmesin hele bir girsin o zaman görürüz

0|0
    0|0
  • bayılırım mümkünse alayım şunu:) veya fark etmez kendine güvenli kızları severim ukela olmadıkça

0|0
    0|0
  • Tüm bu özellikleri içerisinde barından insan varsa taktire şayan.

0|0
    0|0
  • Ben sessiz kızları seviyorum

1|0
    0|0
  • Dobra olması yeterli cool olmak 2.

1|0
    0|0
  • Yok ne alaka

1|0
    0|0
  • nefes alan kzlardan hoşlanıyor

1|0
    0|0
  • hayır tabiki..

1|0
    0|0
  • Yok ben hot'lardan hoşlanıyorum

1|0
    0|0
  • Evet kesinlikle.

1|0
    0|0
  • hayır alakası yok

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 14

• Inan bilmiyorum kuzu :-)

1|0
    0|0
  • "Cool" kızların böyle özellikleri olduğunu sanmıyorum, bunlar olsa olsa "özenti" kızların özellikleri olabilir. "Cool" olduğum söylenir ama hiçbir zaman "cool" olduğum için tercih edilmedim. Tek avantajı yalnızlaştığın için daha az zarar görmek; ne kadar az insan, o kadar çok huzur.

0|0
    0|0
  • Allah coollugu çıkartanin belasini versin tıpkı ırkçılık ayrımı gibi bişey bu cooluk ne dandik insanlar var brnim ülkemde ya

0|0
    0|0
  • Yoo bir insanın beğenilmek için cool olmasına gerek yok

0|0
    0|0
  • Erkekler kendilerini eğlendirebilen kızlardan hoşlanır. Ki bu da kişiden kişiye göre değişir.

0|0
    0|0
  • Erkekler her kızdan hoşlanır ayrım yapmazlar.

2|0
    1|3
  • Ben cool değilim

1|0
    0|0
  • Cool biriyim ama kimse hoşlanmıyor.

1|0
    2|1
  • Alay etmenin cool olduğunu zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • kesinlikle alay insanı cool etmez

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Cool diğer bir deyişle egolu oluyor sanırım..

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...