Evlendikten sonra eşinizin başkasını sevdiğini, onu unutmak için sizinle evlendiğini öğrenseniz ne yaparsınız?

Severek evlendiğiniz eşinizin gönlü başkasında olduğunu ve sırf onu unutmak için sizinle evlendiğini öğrenseniz ne yapardınız? Evlendikten sonra eşiniz başkasını sevdiğini, onu unutmak için sizinle evlendiğini öğrenseniz ne yaparsınız?

0|0
4331

En İyi Erkek Görüşü

• Başkasını unutmak icin evlenmek cok mantıksız niye böyle bir mantıksızlık yaptin derim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• O kadınla bir dakika daha durmam.

0|0
    0|0
  • Bosarim veya aldatirim. Açık ve net. :):

0|0
    0|0
  • Çok ağır birşey. Ben bosanirim, başkası vurur

0|0
    0|0
  • ona yeni hayatın bu olduğunu herkesin hata yapabileceğine inandirmak ve onu unutmasını sağlamak. mesele gönül değil güvendir mutlu yuvalar az oldu kimseye güvenilip evlenmeye cesaret edemeyen insanlar var ona gerçekleri görmesini ve yanındaki kişinin sadece sen olduğunu unutmamasını söyleyebilirsin üzüldüm senin adına aklıma gelenler bunlar zamanla eminim oda anlayacak sadece senin onun yanındaki birtek hayat arkadaşı olduğuna

0|1
    0|0
  • Ya hu arkadaş biraz sorumluluk sahibi olun bir yuva kuruyorsunu içine etmeyin üzerinize düşen neyse onu yapın o yüzden en başından aklı başında sorumluluk sahibi biriyle birlikte olmak gerek mantıklı hareket etmek gerek aşka fazla kapılmadan karar vermek gerek

1|0
    0|0
  • ben nekadar salak acınası biriymişim ki kendimi böyle bir durumun içine attım diyip usulca boşanır hayatıma devam ederdim.

0|0
    0|0
  • Evlenmeden önce belli ederse hatanın kıyısından döneriz. Evlendikten sonra söylerse eskisi gibi olamayız. Olay mahkemede biter.

0|0
    0|0
  • Benim hayatım oyuncak değil deneme tahtası değil kimse kusura bakmasın
    Telef ederim katliam yaparım

0|0
    0|0
  • dakika düşünmem..
    ve ayrıca tazminat davası açarım..

0|1
    0|0
  • Aynında boşardım

1|0
    0|0
  • Yikilirim...

0|1
    0|0
  • Korktuğum senaryolardan biri

2|0
    0|0
  • Cinayet sebebi

0|0
    0|0
  • eşimle gurur duyardım herkes beceremez bunu

0|1
    0|1
  • Yüzüne tükürürdüm heralde:)

0|0
    0|0
  • Mahkemeye giderim

0|0
    0|0
  • Mutlaka ayrılırım

0|0
    0|0
  • Çözüm basit boşanırım. Tek başına yaşasın acısını.

0|0
    0|0
  • bir daha esim demem.. sonu da ayrilik olur

0|0
    0|0
  • aşırı üzülürüm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 42

• Terbiyemi bozmam tek kelime etmem avukatimla konussun tek celsede hallederim.

0|0
    0|0
  • Bosanirim

0|0
    0|0
  • "Anladım." derim; kendi başıma buyruk takılırım, söylediğine pişman olup kıskanmaya başladığında da "Sevmediğini söyledin, istediğimi yaparım karışamazsın." derim. Zamanla ya bağlanıp acı çeker ya da katlanamadığını söyleyip ayrılır ama her iki ihtimalde de söylediğine söyleyeceğine pişman olur.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Allah yaşatmsın böyle bir durum ama, sürekli aldatır gözüne gözüne sokarım bunu da. Aşağılar, eksik oldugunu ve artık onu sevmediğimi , arzulamadıgımı, bu yüzden defalarca aldattıgımı da söyler, gurur onur nasıl yerin dibine sokulurmuş öğretir ve terkederim. Ama cidden Allah korusun..

0|0
    0|0
  • Aslında biraz sabredip kendine bağlıyabilsen. Sonrasında başkasına Aşık oldum deyip boşansan en güzeli olur. Bence bunu hak ediyor.

1|0
    0|0
  • Kandırılma, aldatılmayla eş değer bence. Zihinsel bir aldatma sonuçta. Yıkılırım. Ayrılmayı düşünürüm.

2|0
    0|0
  • Herkes güzel herkes yakışıklı olacak diye birşey yok kiminin dışı güzel kiminin kalbi Allah bahtini iyi etsin 😇sağlığın için şükür et bence ya kör sağır topal olsaydın diye düşün

0|0
    0|0
    • Bunu buraya yanlış lkla yazıldı kusura bakmayınız 😂😂😂😂😂😂

• Cok uzulurum sogurum hemen bosarim diyemiyorum ama uzaklasirim ondan.

0|0
    0|0
  • Cok zor bir durum Allah kimseye yasatmasin

3|1
    0|0
  • Bilmiyor gibi davranırım adam zaten gözden cikarmis onu kendime. aşık etmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • çok kırılırım. söylerim. beni kazanmaya çalışmazsa ayrılırım

0|0
    0|0
  • Boşanıcaz ne yapalım? beni sevmediğini bildiğim bir adamla evlilik yürütemem.

0|0
    0|0
  • Dalarım cidden. Ağzına burnuna neresi denk gelirse
    Sonra da Allah uzun ömür versin defol git bu evden der yarın da davayı açarım..

0|0
    0|0
  • Boşarım pisliği kimsenin yarasına merhem de olamam yara bandı da

0|0
    0|0
  • Ayıpsız bir şekilde ayrılırım empati yaparım ama çokta üzülürüm aynı zamanda ağlarım

0|0
    0|0
  • Boşanma sebebi

2|0
    0|0
  • Çok üzülürüm ayrılırım

2|0
    0|0
  • Onu öldürürdüm 🙄

0|0
    0|0
  • beni sevmesi için uğraşırım