Kalemle çizilmiş gibi kusursuz bir eşiniz veya sevgiliniz olsa, yanında kendinizi nasıl hissederdiniz?

Güzelliği/yakışıklılığı dillere destan bir sevgiliniz ya da eşiniz olsa, yanında kendinizi nasıl hissederdiniz?
Kalemle çizilmiş gibi kusursuz bir eşiniz veya sevgiliniz olsa, yanında kendinizi nasıl hissederdiniz?

1|3
152152

En İyi Erkek Görüşü

• Silgisi olmayalım da. :):

12|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Metin Hara'ya sormak gerek 😀

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 151

• Zaten öyle :D
    Şanslı hissediyorum. Ne sevap işledim de Allah onu bana verdi diyorum bazen

25|2
    2|1
  • Deve dikeni gibi hissederdim 😊

4|2
    0|0
  • Sorun yok bana eşlik eder.

2|0
    0|0
  • Gözüm gibi bakar kollardım onu... Birde kıskanırdım. Baya bir kıskanırdım

0|0
    0|0
  • Gururlu, ama zaten her insan için sevdiği kusursuz değil midir? Sevdiğin insanın yüzüne baktığında ne gördüğün değil, gözüne baktığında yüreğinde ne gördüğün önemli. Gözüne baktığımda yüreğinin baş köşesinde ben varsam benim için en kusursuz olanı odur, gerisi hikaye.

1|0
    0|0
  • Çok ama çok mutlu olurum. Zaten aşkta kaliteye, içtenliğe ve samimiyete ve güzelliğe, kusursuzluğa, akla, kalbe ve ruha önem veririm...

1|0
    0|0
  • Kendime güvenim var. Sadece dış görünüş olarak değil aynı zamanda entellektüel birikim olarakta. Birbirimizi şans olarak görüyoruz, değer biliyoruz.

3|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Kusursuz hissederim. Çünkü bir kusursuzu bir kusursuz taşıyabilir.. İyi geceler dilerim.

2|0
    0|0
  • Kate Winslet mı bu?

1|0
    0|0
  • Kalemle çizilmesine rağmen, acaba ben ondan daha yakışıklıyım diye kendine sorun ediyomu yaaaaa canım benim kıyamam... derim...

1|0
    0|0
  • beni sevdiği için iyi hissederim.. neticede ezik hissedeceğime şükrederim Allaha :D

1|0
    0|0
  • Depo kenarına atılmış tedavülden kaldırılmış bir mal gibi çin malı kanserojen oyuncak gibi :D nasıl hissedicem süper hissederim ben çizdim sonuçta derim :D

1|0
    0|0
  • Sevdiğim benim için öyledir zaten ki tüm gözlerden sakınırım benim o!

2|0
    0|0
  • Kişiliği peki? Oda kusursuzsa en mutlu kisiyimdir.

2|0
    0|0
  • Yanıma yakışanı bulmuş olurum pampa.
    Yalnız kalemle çizilmek deyimini ilk arkadaşımdan duymuştum,
    Kim kardashian naked nude diye devam eden videosunu izledikten sonra muhtelif bir yer için kullanmıştı.
    O geldi aklıma.

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum daha normal bir sevgilim bile yokken oyle birinin olmasi

İ M K A N S I Z L A N D I M

Bilmiyorum ama nedense boyle yapasim geldi :D moralim cok kotu duzeltmem lazim :D

2|1
    0|0
  • Bu seni hiç ilgilendirmez.

0|2
    0|0
  • Çekingen. Yahu bu kız bana nasıl baktı derdim ama beni gerçekten seviyorsa mutlu olurdum be valla diyorum. Onun yanında bütün dertlerimi tasalarımı unuturdum.

1|0
    0|0
  • Onu pamuklara sarardım heralde.. Karakter olarak kusursuz bir şekilde yanında olurdum.😊

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    131

Kızlar Ne Diyor 151

• Ayrılırım, çok yakışıklı birini istemem. 😂

2|0
    0|0
  • Layigimi buldum derim ne diyeyim 😂 fiziki goruntuye cok takilmiyorum esasen. Beni hayata bakisiyla kusursuza ykin tavriyla heyecanlandiran adamla her daim fevkalade hisseder sukrederim.

1|0
    0|0
  • Silerim

1|0
    1|1
  • Bana mükemmel şeyler daha doğrusu kusursuzluk hep itici gelmiştir bence bir erkeği veya kadını güzel yapan zaten kusurlarıdır örneğin yüzündeki benler, kaşının kıvrımı, dudaklarının inceliği vesaire çekici kılabilir ayrıca kim ne derse desin herkes mükemmelliğe sahip olan birinin yanında kötü hisseder ayrıca bence hiç kimse mükemmel değildir tanrı yaratırken üç özel hususu dengelemiştir bunlar kişilik, zeka ve dış görünüştür eğer dışı kötüyse kalbi temiz, dışı iyiyse zekası düşük, zekası düşükse kalbi temiz diye diye devam ediyor tabi benim için böyle

1|0
    0|0
  • Niye kendimi kasayım ki zaten benim sevgilimse beni seçmiş demektir ya da ben onu seçmişim demektir bundan şikayetçi olmak yersiz ve saçma olur elbette. Seviyorsam mutlu olurum gerisi boş.

1|0
    0|0
  • Yanimda siritmamis olur guzel olur ama ben kiskanc bir insanim. Cok guzel olmasin ben cirkin severim😂

1|0
    0|0
  • İyi hissederdim tabiki. Beni gerçekten sevdiği ve yanımda olduğu için mutlu olurdum. Kendimi ondan düşük düzeyde görmem. Benimle sevgiliyse zaten bu konuları aşmışız demektir.

1|0
    0|0
  • Çirkin hissederim

1|0
    0|0
  • Havalı

1|0
    0|0
  • O eşsiz duyguyu cümlelere dökebilmek için kalemle çizilmiş bir eş istiyorum, mümkünse hemen.

1|0
    0|0
  • Güzellik gecici ne hissetsinler kusursuz insan yoktur yuzu güzel olur ayagi tersdir
    herkes bayilir karakteri cirkindir.
    Dis görünüs üzeri insan secmem zatende buldum ben cirkinimi 💖💖💖

1|0
    0|0
  • Yok lan istemem herkesin gözü Onda olcak kendşni bişey sancak filan kötü hatta aslında bu durumun içindeyim şu an 😐😐 vallahş kötü bişey yüzünü pencereye dönsün istemiyosun 😭

1|0
    0|0
  • Oldu ondan daha az yakışıklı olanlardan farkı yoktu yanındayken hislerim de. İnsanlar da bize garip bakmaz dı yakıştırırlar dı.

1|0
    0|0
  • Bende öyleyim eşit hissederdim skshsj

1|0
    0|0
  • Yanliz foto ya güzel bı kız koysaydiniz keske

1|0
    1|0
  • Bana yakıştığını düşünürüm

1|0
    0|0
  • Oda beni bulmaz 😆