Kapat

Kalemle çizilmiş gibi kusursuz bir eşiniz veya sevgiliniz olsa, yanında kendinizi nasıl hissederdiniz?

Güzelliği/yakışıklılığı dillere destan bir sevgiliniz ya da eşiniz olsa, yanında kendinizi nasıl hissederdiniz?
Kalemle çizilmiş gibi kusursuz bir eşiniz veya sevgiliniz olsa, yanında kendinizi nasıl hissederdiniz?

1|3
152152

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Metin Hara'ya sormak gerek 😀

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 151

• Zaten öyle :D
    Şanslı hissediyorum. Ne sevap işledim de Allah onu bana verdi diyorum bazen

25|2
    2|1
  • Gözüm gibi bakar kollardım onu... Birde kıskanırdım. Baya bir kıskanırdım

0|0
    0|0
  • Deve dikeni gibi hissederdim 😊

4|2
    0|0
  • Sorun yok bana eşlik eder.

2|0
    0|0
  • Mutlu hissediyorum

0|0
    0|0
  • Gururlu, ama zaten her insan için sevdiği kusursuz değil midir? Sevdiğin insanın yüzüne baktığında ne gördüğün değil, gözüne baktığında yüreğinde ne gördüğün önemli. Gözüne baktığımda yüreğinin baş köşesinde ben varsam benim için en kusursuz olanı odur, gerisi hikaye.

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum daha normal bir sevgilim bile yokken oyle birinin olmasi

İ M K A N S I Z L A N D I M

Bilmiyorum ama nedense boyle yapasim geldi :D moralim cok kotu duzeltmem lazim :D

2|1
    0|0
  • Yanıma yakışanı bulmuş olurum pampa.
    Yalnız kalemle çizilmek deyimini ilk arkadaşımdan duymuştum,
    Kim kardashian naked nude diye devam eden videosunu izledikten sonra muhtelif bir yer için kullanmıştı.
    O geldi aklıma.

1|0
    0|0
  • Benim esim esim veya sevgilim ise zaten bana dünyanin en guzel insani o gözükür ve ben bütün kadinlari onunla aldatirim
    Ayrica onun yaninda olmak bana kendimi cok özel hissettirir. Benim sevgilim benim bebegimdir.

1|0
    0|0
  • Çok ama çok mutlu olurum. Zaten aşkta kaliteye, içtenliğe ve samimiyete ve güzelliğe, kusursuzluğa, akla, kalbe ve ruha önem veririm...

1|0
    0|0
  • Depo kenarına atılmış tedavülden kaldırılmış bir mal gibi çin malı kanserojen oyuncak gibi :D nasıl hissedicem süper hissederim ben çizdim sonuçta derim :D

1|0
    0|0
  • Kendimi şanslı hissederim, gurur duyarım, koluma takar göğsümü gere gere dolaşırım...

1|0
    0|0
  • Beni olduğum gibi kabul ettiyse, bende onu seviyorsam ve kendimi onun yanında rahat hissediyorsam; öyle kalemle çizilmiş gibi falan olmasına gerek yok.

1|0
    0|0
  • Güzellikmiş yakışıklılıkmış boş şeyler bunlar. Hepimiz görüntüye aldanıyoruz. İnsanı dolduran kültürü, edebi, zekasıdır. Gerisi zaten geçici. Kimse umrumda değil görüntüsü bakımından.

3|0
    0|0
  • Kendime güvenim var. Sadece dış görünüş olarak değil aynı zamanda entellektüel birikim olarakta. Birbirimizi şans olarak görüyoruz, değer biliyoruz.

3|0
    0|0
  • Normal hissederim çünkü onun kusursuz olması beni mutlu eder. Nasıl toplumda ben onu taşıyorsam, o da beni taşıyor. He bu kadar kusursuz bir kadına bakmalar olmaz mı? Olur. Bu da beni çıldırtır. Demek ki katil olacağım, kader de bu da varmış.

1|0
    0|0
  • Kalemle çizilmesine rağmen, acaba ben ondan daha yakışıklıyım diye kendine sorun ediyomu yaaaaa canım benim kıyamam... derim...

1|0
    0|0
  • Kusursuz hissederim. Çünkü bir kusursuzu bir kusursuz taşıyabilir.. İyi geceler dilerim.

2|0
    0|0
  • Çekingen. Yahu bu kız bana nasıl baktı derdim ama beni gerçekten seviyorsa mutlu olurdum be valla diyorum. Onun yanında bütün dertlerimi tasalarımı unuturdum.

1|0
    0|0
  • Biraz utanırdım😄😄bende benim farketmediğim neyi gördü de beni seçti diye düşünürdüm heralde ☺️☺️Akşam akşam düşündürdün bak yine of amannnn😂😂😂🤣🤣

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    131

Kızlar Ne Diyor 151

• Layigimi buldum derim ne diyeyim 😂 fiziki goruntuye cok takilmiyorum esasen. Beni hayata bakisiyla kusursuza ykin tavriyla heyecanlandiran adamla her daim fevkalade hisseder sukrederim.

1|0
    0|0
  • Ayrılırım, çok yakışıklı birini istemem. 😂

2|0
    0|0
  • Silerim

1|0
    1|1
  • Kendimi çirkin ördek yavrusu gibi hissederdim

1|0
    0|0
  • İyi hissederdim tabiki. Beni gerçekten sevdiği ve yanımda olduğu için mutlu olurdum. Kendimi ondan düşük düzeyde görmem. Benimle sevgiliyse zaten bu konuları aşmışız demektir.

1|0
    0|0
  • Benim vardi cok zor ya. Yolda kizlar yanimda bakislariyla yiyordu adami. Bir kiskanma iki kiskanma olmuyor kanima dokunuyordu. Sirf bu yuzden geriliyordum kavga ediyorduk.

Ya oyle saf, temiz bir cocuktu ama Kivanc Tatlitug hikayedi onun yaninda.

Ayrildik bitti ama cok kostu arkamdan. Oyle bir adam milyon tane kiz varken neden benim icin ugrasti incemelik arastirmalik vaka 😂😂

0|1
    0|0
  • Yok lan istemem herkesin gözü Onda olcak kendşni bişey sancak filan kötü hatta aslında bu durumun içindeyim şu an 😐😐 vallahş kötü bişey yüzünü pencereye dönsün istemiyosun 😭

1|0
    0|0
  • Güzellik gecici ne hissetsinler kusursuz insan yoktur yuzu güzel olur ayagi tersdir
    herkes bayilir karakteri cirkindir.
    Dis görünüs üzeri insan secmem zatende buldum ben cirkinimi 💖💖💖

1|0
    0|0
  • Niye kendimi kasayım ki zaten benim sevgilimse beni seçmiş demektir ya da ben onu seçmişim demektir bundan şikayetçi olmak yersiz ve saçma olur elbette. Seviyorsam mutlu olurum gerisi boş.

1|0
    0|0
  • Angelina ve brad'de dıştan kusursuzdu ama dört dörtlük kuralına onlar bile ayak uyduramadı. Kusursuz olsam veya kusursuz olsa duyguları dışı kadar güzel olması veya olmasam bana ne katacak ki...
    Güzelliğin orantılısı güzel bence...

1|0
    0|0
  • Yani herseyi tabiki dis guzelligi degil onu önce taniyip ve oldugu gibi severim, Yani "yakisikli" diye istemem. Bazilari var yakisikli olabiliyor ama ici okadar kötu ki her kizlan konusup ve birseyler yasiyorlar, ama bazilari da tabiki herkeslen konusmuyor.

Yani Benim Ciddi dusundum bir sevgilim olsaydi ve iyise sevinirdim
    Hem onun sansli oldugunu dusunurdun Beni buldu icin Hemde ben kendimi sansli bulurdum

1|0
    0|0
  • Davul bile dengi dengine kim ne derse desinn, böyle birşey olduktan sonra anlar insan sürekli kendini yetersiz görme ve özgüven problemleri oluşur kişide..

0|0
    0|0
  • Bana mükemmel şeyler daha doğrusu kusursuzluk hep itici gelmiştir bence bir erkeği veya kadını güzel yapan zaten kusurlarıdır örneğin yüzündeki benler, kaşının kıvrımı, dudaklarının inceliği vesaire çekici kılabilir ayrıca kim ne derse desin herkes mükemmelliğe sahip olan birinin yanında kötü hisseder ayrıca bence hiç kimse mükemmel değildir tanrı yaratırken üç özel hususu dengelemiştir bunlar kişilik, zeka ve dış görünüştür eğer dışı kötüyse kalbi temiz, dışı iyiyse zekası düşük, zekası düşükse kalbi temiz diye diye devam ediyor tabi benim için böyle

1|0
    0|0
  • Rahatsız hissederim. Mükemmeliyetci yapısına bir leke gibi.

2|1
    0|0
  • Benim sevdigim adam bana zaten kusursuz geliyor kusuru olsa bile kusurunu hallederiz ayni sekilde benimde oyle kusurum ona gore varsa hallederiz ben böyle düşündüm

1|0
    0|0
  • Yanimda siritmamis olur guzel olur ama ben kiskanc bir insanim. Cok guzel olmasin ben cirkin severim😂

1|0
    0|0
  • Kıskaçlığım ayrı olurdu tabii o konuya hiç girmiyorum 😏 ama kesinlikle gurur duyardım ki öyle olmuşluğu olmuştur zamanında 😎

0|0
    0|0
  • Biraz sinir bozucu herkezin ona bakmasi ama bir yandan da ona kendinkn sahip oldugunu bilmek gurur oksayici

1|2
    0|0
    • Herşeyin fazlası zarar bence bende sinir olurdum yorumuna katılıyorum güzel olsun yeter kusursuz kimse yoktur ki dimi ama :)

• Vardi bu insansa ben neyim diyordum egosundan onunu goremiyordu gerizekali

1|0
    0|0
  • bir insanı seviyorsan zten o senin gözünde kusursuz olur

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    131
Yükleniyor...