Sevgilim çok kıskanç.. Affedeyim mi sizce?

Arkadaslar bı sevgılım var her hafta aldatırım.Yakısıklı oldugum ıcın kız bulmam zor degıl.En son mesajlardan yakaladı agladı fılan sonra ben bagırdım fılan ayrılıcam senden dedım sımdı aglıo affedıyımı sızce .Aldatma konusuda elımde degıl zaafım var .

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• Kim kimi affediyor yahu bu işte bir terslik yok mu :)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya madem zaafın var bir hafta onla bir hafta başkasıyla ol. Ayrıl o kızdan üzme onu daha fazla demekki cok sevıyo senı baksana yakaladgı halde yınede senle olmak ıstıyo. üzme onu ahını alma sende cok mutsuz olursun yoksa

0|0
    0|0
  • o kızın beynini s *m sen gbi salağa asık oldugu için ne saçma yaa su ukalalıga bak affedicekmişmiş sen temiz bir sopayı hakediyon

0|0
    0|0
  • Midem bulandı yemin ediyorum ya affediyim mi diyo bir de Allah bildiği gibi yapsın seni. Bu kul hakları yanına kalmaz bunu da unutma.

0|0
    0|0
  • off ağır ergen. alın bunu

1|0
    0|0
  • hey Allahım ya

0|0
    0|0
  • Bence ayrıl madem zafın var kımsenın onuru guruyla oynamaya hakkın yok dimi böyle hergün aglıycana bıkere aglar unutur seni

1|0
    0|0
    • aynen tesekkurler

• Sana aferin demiycem sevgi öyle bişeyki insanın karşina bikere çıkıyo buğün aldattın yarında böyle devam etmiycek ve birğün aynısı sen yaşiycaksın bunuda unutma

• yasamam ben sevdıgım kızı alırım olay bu bende :D

Erkekler Ne Diyor 3

• bir gün senide aldatıp burnunu sürten aülatan bir kız çıokıonca karşına anlarsın o kızı

2|0
    0|0
    • cıkmaz merak etme

• yok be üni.de ilk 10 da kız :D

• ben o ilk 10 u zeka olarak görüyorum akıl başka bişey bence:)

• Sen ne bicim bir adamsin ozur dilerim basinda adam yazdigim icin

1|0
    0|0
    • neden ?

• cani adam :D nıye yolladın bunu :d

• 1 bana yazma

2 sen adam olmazsın

3 git dalga geceçek başka birini bul

• kardeş aldatacaksan da sevgili yapma aldatmamış olursun herkesle günü birlik takıl eğer yolo diyorsan zaten zamanı gelince bu işleri bırakır tek bir kıza aşık olursun

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...