Sevgilinin yeni yıldan dileğinin "gerçek aşkı bulmak" olduğunu öğrensen tepkin ne olur?

Sevgilinizin arkadaşıyla olan konuşmasına şahit oldunuz. Yeni yıl bana gerçek aşkı getirsin, demiş. Yani sizi gerçek aşkı olarak görmüyor ve öyle göreceği birini bekliyor. :/
Sevgilinin yeni yıldan dileğinin "gerçek aşkı bulmak" olduğunu öğrensen tepkin ne olur?Tepkiniz ne olur? Bunu öğrendikten sonra ne yaparsınız?

2|3
3037

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzüne söyler, ayrilirdim. Fazlası gereksiz. :):

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya artık karşı cinsten her türlü şeyi bekliyorum. Bunu da duyarsam saçını çekerim ve ayrılırım. ya da direk ayrılırım. Yok bilmiyorum öldürebilirimde. Ne yapacağımı kestiremiyorum aslında... 😑😑

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Ruhunu okşayacak (!) laflar söylerdim :))

0|0
    0|0
  • Sen niye hep bize felaket içeren sorular soruyorsun? Olmasın yav öyle 😂 zorla söveceğim sonunda sevgilime de sevgisinede. Ayrılırım. 😂

2|1
    0|1
  • Yeni yıla bensiz gir o halde

2|0
    0|0
  • Sevinirim zaten buldu diye.

4|0
    0|1
  • Hayırlı işler koduum sürtüüğü der yol veririm

2|0
    1|0
  • Ayrılık arzusu gibi aynı..

1|0
    0|0
  • Demek ki aranızda aşk yok. Bu kadar net. Önemli olan senin ne istediğin? Ha sen de aynı düşüncedeysen neden berebersiniz?

1|0
    0|0
  • Hhııııkkkkhh tuuuuùh

2|0
    0|0
  • Olmadığından sorun yok :d

1|0
    0|0
  • Eski sevgilim olurdu

1|0
    0|0
  • Sevgilim olmazdı. :)

1|0
    0|0
  • Ona mutluluklar dilerdim ve bende yeni aşklara yelken açardım.

1|0
    1|0
    • Hemen yeni aşklara yelken açabiliyorsan zaten sen de pek sevmemişsin demek ki 😄

• Afiyet olsun :)

• Tişikkirlir 😁

• f*ck off bitch derim.

2|0
    0|0
  • Kaçtır böyle sorular olum siz nasıl bir manyaksınız

2|0
    0|0
  • Yahu siz milleti ayirmayami calisiyonuz :))

1|0
    1|0
  • Sunu okumak bile canimi skti benim :)

1|0
    0|0
  • hem sevgilisi olacak hem yeni yılda hemde yeni yılda gerçek aşkı bulacak tepkiniz nasıl olurdu kinayeli mecazi veya tatmin olmak için sorulmuş bir soru sayarım böyle bir akıl olmaz mantık olabilir his olabilir aradıgını bulmamışsa sevgililer birbirinden böyle bir düşünceleri ola bilir bu aynen sevgi aşkı trampa yapılamaz derim hayvani sevgilerde böyle olabilir inanan bir insan helal haramı bilen allahta korkan bir insanın düşünebilecegi elbise degiştirir gibi sevgili degiştiren sevgililer şıp sevdidir allah korkusu olmayanlar veya aklı olmayan nefsi içigüdüsü olan hayvanlara benzemiştir derim.

0|0
    0|0
  • boş ol boş ol boş ol benimle ya da bensiz diye suratına salyalarımı saçarak bagırdıktan sonra enteresan bir küfür ederdi, m

1|0
    1|0
  • Nerde istiyorsa orada arasın problem değil
    Dileği oysa varsın olsun gerçi ben hiç daha bulmadmda bulsamda vaktim yok olsa da ayirirdim vaktimi ama eğer degecekse obur turlu boş

1|0
    0|0
  • Son durağa gelmeden inmesini bileceksin. Yenisini bulup boş kalmayacaksın

2|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 29

Yükleniyor... ;