Sosyal medya aldatılmayı kolaylaştırıyor mu?

Hızla gelişen teknoloji ve beraberinde getirdiği sosyal medya artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. 7’den 70’e herkes bu mecranın içinde. Fotoğraf paylaşmak, bilgi edinmek, iletişimde kalmak…
Sosyal medya aldatılmayı kolaylaştırıyor mu? Hayatımızın vazgeçilmezi olan sosyal medya aldatılmayı daha mı kolaylaştırıyor?

0|4
2244

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• Evet çok fazla seçenek parmaklarımızın ucunda. Gerçek sevgiyi bulan hesaplarını kapatmalı bence

0|0
    0|0
  • Kesinlikle..

1|0
    0|0
  • Aldatacak kişi her türlü aldatır ama sosyal medya bunu daha da kolaylaştırıyor doğru. Ama adam olan aldatmak ne kadar kolay olsa da o işlerde gözü olmadığı için aldatmaz. Yani kolaylaştırdığı doğru ama kolay olduğu için de yapmayacak adamı da bozmaz

2|0
    0|0
  • İnsan istedikten sonra her yerde aldatır. Sosyal medya ya bile gerek yok. Ama istese ordada yapar. Ama biraz zor yakalan çünkü nasıl yakalaycanki. Ancak çok kıskanç insanlar der bunu. Beni şu kişiyle aldatır sosyal medyadan da bu birazda saçma olur.. ama elle tutulur bir kanıtın varsa tamam. mesela yazışmalardan ve kendi fotoğraf larini atarsa belki. Ama zor yani yakalamak da aldatmak da sosyal medyada. Ama sosyal medyaya gerek yok insanı aldatmak için. Telefon var 1 mesaj da oradayım..

2|0
    0|0
    • Ama sosyal medyada insanları aldatmaz başına bela olur.. hem 1 araç olarak da düşünebiliriz.

• Çok çok kolaylaştırıyor diyebilirim. Normal şartlarda imkanı olmayan ya da cesareti olmayan bir çok insan, sosyal medya üzerinden kendisini farklı lanse ederek, manevi olarak ve bazen fiziki olarak aldatabiliyor.

1|0
    0|0
  • aynen sosyal medya cıktı hersey bozuldu bencee sadakat sevgı kalmadıı hatta boşanmalar arttı dıyeblırızz

2|0
    1|0
  • olabilir aradığı uygun adayı oradan karşısına çıkıyor olabilir aslında sosyal medya burada bir araç oluyor yani ALDATMA kararı çoktan verilmiş zaten

1|0
    0|0
  • Bence evet. Reelde yapamadığını burada yaparak kendine güven depoluyor zamanı gelince de reele de yapıyor. Xber...

1|0
    0|0
  • Açıkçası sosyal medya internet alemi insanları grzkl yapmış
    Mall evli insanlar sosyal alemde

1|0
    0|0
  • Ben kimseyi aldatmamak için kullanmıyorum zaten, tabi kolaylaştırıyor
    Benim biri reelden, biri sanaldan konuştuğum var çok şey yapmıyorum 😇

1|0
    0|0
  • Yapacak olan her türlü yapıyor zaten içinde olduktan sonra.

1|0
    0|0
  • Aldatan aldatmak isteyen içinde olan her yerden kolayını bulur. Sosyal medya da önemli etken

1|0
    0|0
  • Kesinlikle kolaylastiriyor. Sevgili bulmayi, arkadas edinmeyide kolaylastiriyor.

1|0
    0|0
  • Evet..
    Şerefszlere gün doğdu.. gözleri aydın..

2|0
    0|0
  • Kullanılması da ki amaca Bağli

3|0
    0|0
  • Aldatma oranının % 95 i sosyal medyadır

1|0
    1|0