Kapat

Defalarca aldatılmışım. Şimdi ne yapmalıyım?

Bir şey söyleyin.. Ben şoktan ağlayamıyorum bile aklım hala almıyor.. Kaç kere yalana yemin etmiş kaç kere kızlarla aldatmış beni oysa ki bildiğiniz o filmlerdeki aşk gibiydi bizimki.. Hepsi yalanmış ya 2 sene boyunca onunlaydım az da değil, onu tanıdığım güne lanet olsun! Şimdi ben whatsappta kaç tane kızlarla konuşmak zorunda kaldım öyle iğrenç ya delircem.

0|0
1470

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatin ilk celmesini yemissin. Yapacak hicbirsey yok bunu sende biliyosun. Biri gelir sadece mutlu olursun ama boyle namussuzluk apincada verdigi mutluluk dahil herseyini duygunu guvenini sevgini kalbini aklini alirbgider kimsede hesap sormaz. Onun icin sevdiginiz insanlari cok iyi tanimaya diklat edin. Hani sadece kadinlara derler ya namussuz diye o laf varya o laf adam olana koyan bir laftir adam oldurtur. bir laf sadece kadin icin degil erkek icinde gecerli benim icin. Allah erkegin namussuzundan korusun sizleri

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Olan olmuş şuna ruh halini tahmin bile edemiyorum ama bu dünyanın binbir türlü hali var insanın başına hiç ummadığı yerden ummadığı şeyler gelebilir insanoğlu sonuçta kötü bir deneyim yaşamışsın sana tavsiyem ve belkide bu senin için dünyanın en zor şeyi olabilir ama onu hayatından tamamen çıkarmak çünkü olanlara rağmen sırf sevdiğin için hala onunla beraber olmaya devam edersen emin ol canın daha çok yanacak üstelik ufak tefek bir hatada değil bu en sevdiğin insan tarafından ihanete uğramak.. şuanda sağlıklı düşünemeyebilirsin ama buradaki çoğu arkadaşında dediği gibi kesinlikle onu hayatından Çıkarmalısın sonsuza dek ne kadar sevsende sevdiğin için vazgeçemesende geçmek zorundasın emin ol acısı birşekilde diner zamanla ama en azından sen seni gerçekten sevecek insanlara yer açmış olursun ve şunu unutma kimse ikinci bir şansı haketmez sana bir kez hata yaparsa sırasıyla ikinciside üçüncüsüde gelir yaşadığından ders çıkar

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 69

• Üzülme Her genç kızın başına gelebilir. Artık normalleşti bunlar

0|0
    0|0
  • Zamanla atlatirsin , bundan sonra daha dikkatli ol

0|0
    0|0
  • Kardeşim takılma be üzülme valla değmez cidden hiç bozma kendini dinle müzik dinle gez dolaş valla sqtret şerefsizin teki için bozma kafanı be
    https://www.youtube.com/watch?v=NikU81CfZYc

0|0
    0|0
  • Kimse vazgecilmez degil. Bende cok sevdim cok deger verdim. Ailemi bile sildim onun icin ama ilk firsatta beni aldatmış sonra bir başkasıyla sonra bir başkasıyla daha. Ne kadar yapmam diye yemin etsede yine yapar. Alışmış kudurmustan beterdir. Vazgeç bitir gitsin. Zor olacak ama yapacagin tek şey bu. Ve hiç konuşma, intikam almayada çalışma. Kimse için uzulmeye değmez.

0|0
    0|0
  • Olan olmuş buna artık yapılacak bişey yok. Üzüleceksin kalbin acıyacak. Ancak şunu söyleyim onu affetmeyi aklından bile geçirme. şu an zaten affetmezsin ama yarın bigün af diler pişman olur sen yumuşarsın. Sakın öyle bişey yapma. Unutma bir kere yapan bidaha yapar

0|0
    0|0
  • sıkma canını vur tekmeyi gitsin, gözündeki tek damla yaşa bile değmez hayatına devam et. Göreceksin ki değmeyecek hayatında olmayı ondan çok daha fazla hak eden insanlar çıkacak karşına zerre kadar hüzün olmasın içinde

0|0
    0|0
  • Maalesef ne desem de seni teselli edemem. Tek çare unutup yoluna devam etmek işin kötü tarafı bir şerefsiz yüzünden bir daha kimseye güvenemeyeceksin.. 😔😔

0|0
    0|0
  • Şimdi zamanın en iyi kişisini bekleme sonra üzül kusura bakma suç senin
    . çok iyimser çok sadakatli çok vefakar çok saygılı birini beklemedin
    Ondan sonra direk aldatıldım sistem
    ..

0|0
    0|0
  • O gerizekalıyı ifşa et sayfalarda paylaş, profilinde paylaş ortak arkadaşlarınız falan onun tanıdıkları hepsi görsün, rezil olsun karaktersiz herif. Sakın çekinme paylaş

0|0
    0|0
  • Ne derler canı yanan sabretsin canı yakan da yanacağı günü beklesin. Allah karaktere zeval vermesin gerisi önemli değil. Ne üzül ne ağla ne sızla. KURTULDUĞUNA SEVİN.

0|0
    0|0
  • Otunu, Suyunu Bilmediğiniz Gönüllerde Koyun Gütmeyin. Sonra, 'Kaçırcağınız Keçilere' Çobanlığı nasıl yapacağım diye ah vah ediyorsunuz...

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin ne uğraşıyorsun? En güzel terbiye şeklidir..

0|0
    0|0
  • İşte değer verilcek kişiler değer verilmez sahtekar yalancı aldatana değer verilirse böyle olur kızlar neden hep böyle seven ağlar ağlatan sevilir yazık gerçekten

0|0
    0|0
  • Unutacaksın, hayatına bakacaksın yapacak bir şey yok :D

0|0
    0|0
  • Yapcak bişey yok. Tipe önem verdikce uzuleceksiniz 😄

0|0
    0|0
  • daha ne soyleyelim. hata yapmissin iste. onune bak sende artik

0|0
    0|0
  • Siz kızlar p. ç erkekleri sevmeye devam ettikçe, üzülmeye aldatılmaya ve terk edilmeye mahkumsunuz.
    Ben üzülmüyorum böyle şeyleri duyunca

0|0
    0|0
  • bence bu hayatta her şeye olabilir gözüyle bakıp, her şeye hazır olmalıyız. olan olmuş nasihat vermeninde anlamı yok. muhtemelen burası birazdan ağlaman için omuz veren nasihatlarla dolacak. ancak sen artık geçmişi bırakıp önüne bakmalı ve bir daha aynı hatayı yapmamak için kendini sorgulamalısın. bu arada benim gibi acaba buda mı onun gibi çıkar diye kimseyi sorgulama. yoksa benim gibi bu yaşında bile yalnız kalırsın. herkesi kendi özelinde değerlendir, ölç tart ve kararını unutma. tekrar söylüyorum bu hayatta her şeye olabilir gözüyle bak. çok geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • Gurursuz sun... Ve salak sin ozaman başka nedir ki.. Bildiğin halde

0|0
    0|0
  • Sen ağlayarak kendine yazık etmişsin en başta kardeş kaç kere aldattı diyorsun ilk başta vurucaktin tekneyi popona sen değil o aglicakti

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    49

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Aşıkken kör gibi bakmayın etrafa gözlerinizi açık tutun. Geçmiş olsun ne diyelim..

0|0
    0|0
  • İnan bana bende aldatıldım ama bak yaşıyorum hala ama bu sürrçtr boşluğa düşeceksin ve acı çekeceksin

0|0
    0|0
  • Bundan sonra daha tedbirli olacaksın. Bazı insanlar hayatımıza ders vermek için girer. Kiraninda kırıldığı vakit gelecek şüphesiz.

0|0
    0|0
  • 2 sene oda baya gevşek miş bsey yapma kendini gelistir kendine bak salma kendini onu beter et seni kaybettigine

0|0
    0|0
  • İğren ve o pislikten nefret et, böyleleri ADAM diye geziniyor birde pislikler

0|0
    0|0
  • Seni aldatan biri için üzülmeye değer mi sence, hayatını yaşa kimse senden değerli değil!

0|0
    0|0
  • Nasıl öğrendin

0|1
    0|0
  • Bende aldatılım

0|0
    0|0
  • Bosver , en büyük derdin bu olsun üzülme

0|0
    0|0
  • Bırak gitsin

0|0
    0|0
  • E ayrıl gitsin bu kadar dert etmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • Ayıp etmış

0|0
    0|0
  • Sakin ol kuzum benim bile gozlerim doldu be

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...