Aldatılsanız ne yaparsınız?

Ben sanırım aldatılıyorum 😀

0|0
2359

En İyi Erkek Görüşü

• En iyi hicbirsey yapmamak bir ona en büyük intikam kariyerinde basarili olmak ve ondan baska biriyle evlenip mutlu olmak ona bu en büyük intikam olurdu öldürsen yatmaya degmez dövsen akillanmaz küfür etsen yetmez tükürsen yüzüne yarabi şükür der o yüzden en büyük intikam onun ihaneti seni sarsilmayip hayatina güçlenerek devam etigini göstermektir ona

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sebebini sorardım herhalde. Niye ben kardeşim derdim 😂 Hayır hata bende mi yoksa onun karakteri mi bozuk bilmem gerekir.

0|2
    0|0
    • Aldatma söz konusuysa soru sorulmaz. Bı hatası olsa kız bilir herhalde. Boyle aldatana tekneyi basacaksin

• Boyle guzeli aldatani dusunmek istemem. Baksana dunya guzeli bir kiz ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 58

• 2 Sene önce 9 aylık sevgilimden büyük bir ihanet yedim. Aynanda bikaç kişi aldatılıyomuşuz meğer. Rolunu okadar güzel oynuyodu ki kimse çözememiş.
    Ondan öyle bir intikam aldım ki, hala pişmanlığını çekiyorum. :)

0|0
    0|0
  • Hiç umrumda olmazdı terkeder hayatıma devam ederdim. İnsanlar karşındakini çok fazla abartıyor. Dünyada birçok farklı kafada insan var aldatıyorsa kalitesiz bir insandır ve bence eğer kendini de kalitesiz görmüyorsan hayatından çıkarır ve devam edersin bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Bazen olmaz hayat istediğini sunmaz sunsada uymaz ya zaman yanlıştır ya mekan belkide insan

0|0
    0|0
  • Kalbim baya kırılır. Muhtemelen uzunca bir süre tek gecelik ilişki veya çok eşli ilişkiler yaşar duygularımı kendime saklayıp sadece cinsel açıdan kendimi tatmin edecek şekilde davranırım.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Kesinlikle aldatmazdım, intikam almazdım. 😂

0|0
    0|0
  • üzülürüm :(

0|0
    0|0
  • sadece öyle hissetmek bile, boşanma sebebi sadad
    flörtse, her yerden silme sebebi , kalp dahil

0|1
    0|0
  • senin gibi gülemem

0|0
    0|0
  • Bacaklarına sıkarım.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey; alışkınım ben sorun yok yol verir mutluluklar dilerim 😁

0|0
    0|0
  • Ayrilirim

0|0
    0|0
  • böyle bir piyasada zaten herkez herkezi aldatıyor, 3-5 ay sürüyor en fazla ilişki bu da demek oluyorki 3-5 yıl içinde 10-20 kişiyle yatmak

0|0
    0|0
  • hiiç napıcam bende onu aldatıyodurum kesin.

0|0
    0|0
  • Ben de aldatırım

0|0
    0|0
  • Psikolojik şiddet..

0|0
    0|0
  • Kim tarafindan evlimisin

0|0
    0|0
  • Rüyamda gördüm birisi ile mesajlaşıyordu :D Dedim sinema bileti alacağım vodafondan gelen şifreyi ver dedim. Aldım siteden geçmişe girdim. Gece mesajlaştıgı numarayı aldım bu numara kimin ya söyle ya ben ararım deidm. Sonuç vurdum tekmeyi.

0|0
    0|0
  • biter ve takmam üzülmem

0|0
    0|0
  • Döverim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    38

Kızlar Ne Diyor 22

Yükleniyor... ;