Çok yakışıklı ve zengin birinin neden sevgilisi yoktur?

Arkadaşlar herkese iyi geceler. Sizce çok yakışıklı ve zengin birinin neden sevgilisi olmaz? Neden sizce?

0|3
1155

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgiye ihtiyacı yoktur 😃 paranın gücü ile her şeyi halleder.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• Paranın verdiği zevk başka oluyordur çünkü..

0|0
    0|0
  • Çok zengin ise aklında genelde şu soru olur.''acaba benden hoşlanıyormu veya param için mi yanımda'' ya da zaten zengin ve yakışıklı, tek bir kişiyle geçmez hayat düşüncesinde bir sürü kaçamak yapmak daha keyifli olur diye ,, bence.

0|0
    0|0
  • Aynı ben yani. Benim neden mi yok hemen aciklayim. Aşıri derece de icime kapanik utangac ve ve hatta gram özgüvensiz ozguveni yoksa benim gibi tabi olmaz benim gibi iste. Param var zenginim ama iste bu nedenlerden dolayi yok ve hicte ilmadi 😏😢😢😢😢

0|0
    0|0
  • Karakterlidir mesela? Kadınların kendisini parası için sevip sevmediğinden emin olamıyordur, dürüst samimi bir aşk arıyordur. Bir seçenek daha var tam zıttı çok yakışıklı ve zenginse kimseyi beğenmiyordur istediğin elde edip aşk işine girmiyordur

0|0
    0|0
  • Zengin olduğu konusunda sana yalan söylüyordur, tek sebebi bu..
    Anlattığı gibi zengin olsaydı, boş bırakmazlardı..

0|0
    0|0
  • Bunudami ben solicem yav. Cok yakisikli ve zengin oldugu icin olmasin. :) neyse buyukluk bende kalsin genede yazayim

0|0
    0|0
  • Belki de one night stand takılıyordur. Çoğu zengin erkeğin yapması gerektiği gibi..

0|0
    0|0
  • Neden olmayabilir dersek
    Herseye doymuş olabilir
    Insanlara olan guvenini kaybetmis olabilir
    Huzuru Kendinde arıyo olabilir
    yani tanımadan bisey demek bayağa zor:))

0|0
    0|0
  • Karsı tarafın dıs görünüs ve maddiyata önem verdigini düsünür ... Gercek askı bulamayacagını düsünür

0|0
    0|0
  • Hep servet avcısı çıkmıştır karşısına.. o ruhunun sevilmesini istiyordur.. tipinin ve parasının değil..

0|0
    0|0
  • beklentisini karşılayacak biri çıkmamıştır karşısına

0|0
    0|0
  • tek kişiye bağlı kalmadan istediğini rahatça götürmek için ve rahat hayatından

0|1
    0|0
  • tan tana çekmek istemiyordur tribinize soksunlar herkesi bıktıryorsunuz...

0|0
    0|0
  • Sevgiliye gerek duymuyoruz zengin ve yakışıklılar olarak zaten istediğimiz şeye istediğimiz zaman ulaşıyoruz

0|0
    0|0
  • Baş ağrısna kısıtlanmaya ne gerek var evlnene kadar bnde hiç sevmem bu sevgili olayını

0|0
    0|0
  • Çünkü kapalı kapılar ardında olanları sen bilemezsin.

0|0
    0|0
  • nedeni belli işte zenginlik. para olsa ne olacak bizde seven olmadığı sürece. herkes çıkarcı.

0|0
    0|0
  • çok yakışıklı ve zengin olsam bende sevgilim yapmazdım.. her çiçekten bal almak dururken :)

0|0
    0|0
  • Çünkü çoğu zaman istediğini elde eder. Kadınlar nede olsa paraya önem vermiyor zhzjskskmx

0|0
    0|0
  • Kendileri kolay beğenmex kızlar ise konuşmaya cesaret edemezler bu yüzden

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 10

• İstediği gibi kız bulamamıştır ya da düzenli ilişkilere alerjisi vardır.

0|0
    0|0
  • O kriterlere sahip bir erkek illâ birileriyle olacaktır diye bir kaide mi var? Bir çok nedeni olabilir bunun;
    -Vardır ama deşifre etmez.
    -Kendi kumaşına eşdeğer birisini bulamamıştır.
    -Eskiden çok hızlı yaşamıştır ve artık huzur arıyordur.

0|0
    0|0
  • Artık kızlara doymuştu bizim kızlar o kadar tuafki yeterki biri ben zenginin dese en az bu sitede 50 kız yazar o çocuğu dusunemiyorum bir kere😏

0|0
    0|0
  • Beğenmiyordur kimseyi kendine layık görmüyor demek ki

0|0
    0|0
  • Cok yakiskliysa kizlar korkuyordur oglani red ediyorlardir

0|1
    0|0
  • istemiyodur

0|0
    0|0
  • Istemedigi icin