Bu hayatta ayrılığı sevemeyen insanları neden yalnızlığa mahkum bırakırlar; yalnızlığa mahkum olanlar neden dönmesini beklerler?

Bu hayatta ayrılığı sevemeyen insanları neden yalnızlığa mahkum bırakırlar; yalnızlığa mahkum olanlar neden dönmesini beklerler? Ayrılığı kimse sevmez..
hele seven birisi hiç sevmez...
Yalnız onu yaşamak isterken kendince sevenler uğruna her şeyi göze alanlar..
neden yalnız bırakılırlar ki?
Ayrılığı yalnızlığı sevmeyen insanlar neden buna mahkum edilirler sizce?
Peki bu yalnızlığa mahkum edilenler neden onu mahkum edeni beklerler bir umutla
Çok sevdikleri için mi?
Yoksa aptal oldukları için mi?
Neden onu yalnızlığa iteni severler hala?

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu yanlızlığın dışında bir seçim. Biz o kişiyi severken sonunda bizi bırakıp gideceğini düşünemiyoruz. Seviyoruz kalpten her şeyimizle seviyoruz. bazen aylar bazen yıllarımızı veriyoruz ama sonra bir anda gidiyor elimizden. Giderken kalbimizide yanında götürüyor. Biz onu seçmişiz sevmek için ilklerimizi onla yaşamışız. Yerine birini koyamıyoruz , eğlenirken bişiler yaparken başkasıyla onunla olduğun kadar eğlenemiyor mutlu olamıyorsun. Sonra diyorsun ki yanımda biri olsada aynı olmasada. Zaten bütün sevdiklerin sen acı çekerken yanında olsada ruhun hep yanlızdır. Senin fiziken yanındadır o insanlar bilirsin severler seni değer verirler ama bu kalpteki yanlızlığı da acıyı ve kalp kırıklıklarınıda iğleştiremez. Dediğim gibi istemeden de yanlız kalır insan. Ve onu mutlu edebilecek tek insanın giderken onu mutsuz eden insan olduğunu düşünürler...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen sene bu zamanlar sen gibiydim kahroluyordum.
    Simdi daha iyiyim ama bu seferde gecen seneki halime üzülüyorum.
    Ve sen seven erkek sen bu tecrubeyi hic unutmayacaksin
    Belki barisirsin ama barismazsan sen bile kendini tanimayacaksin
    Dahada gaddar ruhsuz duygusuz olacaksin. Ve emin ol umursamayacaksin onu.
    Keske tanimasaydin onu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Bu hayatta ayrılığı sevemeyen insanları neden yalnızlığa mahkum bırakırlar?

-Herkes farklı şeyler ile sınanır bu hayatta. Bazı insanların (ayrılığı sevemeyen insanların) sınavı da budur. Bu insanlarda ayrılıklar ile sınanıyor işte.

Yalnızlığa mahkum olanlar neden dönmesini beklerler?

-Varlığına alıştığı bir insanın yokluğuna alışmak zor gelir insana. Haliyle yalnızlığı kabullenemedikleri için gidenlerin geri dönülmesi beklenir.

Peki bu yalnızlığa mahkum edilenler neden onu mahkum edeni beklerler bir umutla?
    Çok sevdikleri için mi?
    Yoksa aptal oldukları için mi?

-Bu sorunun cevabı, yönelttiğin her iki soru içinde geçerli olabilir aslında. Aşk, insanı aptallaştırır... Aşık ve aptal olduğu için bir umutla bekler insan.

0|0
    0|0
  • Dönmesini bekler çünkü ona çok bağlanmıştır, yarattıkları biricik sevgi dünyasının içerisine çok girmiştir, o sihirli kürenin içinden çıkamamakta, bağını koparamamaktadır.

0|1
    0|0
  • Yalnızlıga ihanet ettiğimizden oldu bunlar

0|2
    0|0
  • Kararttın içimizi yahu hep melankoli biraz da gülen yüzler sorsan

0|2
    0|0
  • Beni kimse itmedi yalnızlığa, ben kendimi mahkum etmiş olabilirim. İlkokulda 5. siniftayken hoşlandığım cocugu hala unutamadım mesela. O yaşta kendime, sacmalama daha ilk okuldasin demiştim. Ama sonrasinda o kadar hoşlandığım kimse olmadı. E artik onu gorme ihtimalim, gorsem bile bunu itiraf etme ihtimalim cooook dusuk olduguna göre önüme bakmaya çalışıyorum. Bakalım bir daha o kadar hoslandigim biri olacak mi ve ben bunu ona soyleyebilecek miyim

0|1
    0|0
  • Unutmak gerek aslında kendimize gökyüzü geniş gökkuşağı renginde umutlar seçmeliyiz ama bunu çoğunlukla yapamayanlardanız.

0|1
    0|0
  • Şarkı çok güzel. Soruna verebilecek bir yanıtım yok.

0|1
    0|0
  • Artık sorgulamıyorum bu durumu.

0|2
    0|0
  • kim ayrıldıysa bu adamdan geri dönsün ağzını kıracam bak

0|2
    0|0
  • Hangi birine cvp versem bilemedim.

0|1
    0|0
    • Hepsine verseydin )

• Birincisi kimse yalnızlığa mahkum edilemez, herkesin kendi seçimidir yalnızlık. İkincisi dünya bir. kişinin etrafında dönmüyor hayatın güzelliklerini görmek için kapıları kapatmamak bizim elimizde. Üçüncüsü bizi mutsuz ettikleri halde dönmesini bekliyorsak eğer bu cidden aptallıktır. Çünkü bizim mutluluğumuz başkasının elinde olmamalı kendi kendimizi ona mahkum etmemeliyiz. Mutluluğu da mutsuzluğu da kendimiz yaratıyoruz bir yerde..

• Öldüyse El fatiha , Ölen umut olsun tek sana birşey olmasın

0|1
    0|0
  • Giden birini dönsün diye bekleyerek bile isteye yalnızlığı kendileri seçiyor yollarına baksalar karamsar olmazlar

0|1
    0|0
  • Sorgulamayı bıraktım.

0|1
    0|0
  • Aci cektirerekmutlu olan mahluklar dolu cunku

0|1
    0|0
  • nasip kısmet herşey fazla duygusallık yüklemişsin yalnızlığa

0|1
    0|0
  • Çünkü salaklar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayat devam ediyor. Takılıp kalırsan olmaz. Devam etmen lazım. Neden diye sorar durursan işin içinden çıkamazsın.

0|1
    0|0
  • Iste o insanlar aski gercekten hakeden ve yasayan insanlardir ve hep kaybederler cunku toplum onlara sans tanimayacak kadar kotu

0|1
    0|0
  • doğarken aslında ölü doğuyoruz

0|2
    0|0
  • Aslında garip bir duygudur aşk sen onu sevmezsin aslında sen hayalinde kurduğun insanı seversin aşık olursun onun yerine koyarsın hayaller kurarsın belki o karşındaki ile çok farklıdır ama şuda bir gerçek bu hayatta hiçbir zaman 3 kuruşluk insanlara 5 kuruşluk değer vermeyeceksin !!!

0|1
    0|0
  • Araştırıyoruz

0|1
    0|0
  • Kısır döngüden ibarettir, senin sevdiğin seni sevmez. Seni seveni sen sevemezsin.

0|1
    0|0
  • Kader diyelim

0|1
    0|0
  • Severek ayrılmıştır ve onun gibisini bulamayacağını düşünür.. hisler de zaten aklı dinlemez, napsın seviyo hala

0|1
    0|0
  • İnsan acı çektirmeyi sever farkında olmadan katili olur onu terk ettiğinin...

0|1
    0|0
  • Kullanmıyorum.💎
    Sia ✌

0|1
    0|0
  • O zaman yakıyorum bir dal

0|1
    0|0
  • Çünkü hayat bir umuttur

0|1
    0|0