Evli insanların karşı cinsle samimi bir arkadaşlık kurmasını doğru buluyor musunuz?

Evli bir erkeğin veya kadının karşı cinsle samimi bir arkadaşlık kurmasını doğru buluyor musunuz? Siz evlenseydiniz karşı cins arkadaşlarınızla samimi olmaya devam eder miydiniz?
Evli insanların karşı cinsle samimi bir arkadaşlık kurmasını doğru buluyor musunuz?

0|2
2944

En İyi Erkek Görüşü

• Samimiyetin bir derecesi vardır ona kadar sorun yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bulmuyorum gereksiz yakınlaşmalara gerek yok

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• Başkasının doğru veya yanlışını yargılamak bana düşmez. Herkes kendinden sorumludur. :):

0|0
    0|0
  • Çok samimi olmasında sıkıntı yok..

0|0
    1|0
  • Bir süre sonra iş cinselliğe kayıyor , sakıncalı

0|0
    0|0
  • Evli insanlar başkalarına ihtiyaç duymazlar başkalarına ihtiyaç duyan insanlar ise evliliklerinde kafası karışmış ya da sonlandırmış insanlardır,, ama şöyle de bir durum var evlenmeden önce samimi iseniz ve evlendikten sonra sırf evli olduğunuz için ayrı kalmanız O da bir soru işareti

0|0
    0|0
  • ben karşıyım başka bir kadınla olmam nasıl yanlışsa sevdiğimin de olmasın buna kansızlık denir karşıdakinede yanlışş mesaj vermiş olursunuz ve olay farklı yerlere gidebilir

0|0
    0|0
  • Meraba meraba olmalı o kadar benim fikrim biz daha toplum olarak öyle avrupa standardında arkadaşlık kavramina ulaşamadık

0|0
    0|0
  • Ben evli olsam samimi olmam.. şu an evli değilim evli olanla da samimi olmam.

0|0
    0|0
  • fiziksel temas vs. olmadıkça sıkıntı olmaz benim için

0|0
    0|0
  • Bence tam olarak g. avatlıktır bu ama bilemem post modern erkek kardeşlerin düşüncelerini.

0|0
    0|0
  • Olabilir çok doğladır bir davranıştır. Bu kadar kıskançsanız alın eve kitleyin...

0|0
    0|0
  • evliliği güçlendiri. eşlerin arada nefes almasını sağlar

0|0
    1|0
  • Valla burada var kızlara sulanan 30+ insanlar tiksiniyorum

0|0
    0|0
  • Olmaz, bırak başkalarını akraba bile mesafeli olman gerekiyor

0|0
    0|0
  • bulmuyorum ama olan şeyler

0|1
    0|0
  • hiç de bile

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum.💎
    Sia ✌

0|0
    0|0
  • Mesafe olmali arada

0|0
    0|0
  • Çok samimi olmalarını doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • samimiyette sınır olursa neden olmasın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 28

• Hayir

0|0
    0|0
  • Hayır bulmuyorum evli bir bayanın veya erkeğin sadece ortak samimi arkadaşları olabilir ya da samimi oldukları arkadaşları da evlidir ve ailecek görüşülür aksi halde evliysem ne benim ne de eşimin karşı cins arkadaşı olamaz..

0|0
    0|0
  • Her insanın doğruları özneldir. Benim çok samimi olduğum erkek arkadaş yoktur hayatımda. Mesafelidir, yardımlaşma hal hatır sorma düzeyindedir. Sevdiğimin de hayatında çok yakın olduğu bir kadın olsun istemem.

0|0
    0|0
  • Samimilik göreceli bir kavramdır.
    Ben nefsime hakimim ve karşı cins arkadaşlığa sıcak bakıyorum.
    Yarın bir gün, evliyim ve evli bir erkeği/bayanı seviyorum diyecek olan şahıslar değil karşı cins ile arkadaş olmalı, selam bile vermesinler.😏

0|0
    0|0
  • İş arkadaşlığı ya da önceden kurulmuş bir arkadaşlık olabilir tabi ama aradaki mesafeyi iyi ayarlamak ve korumak lazım

0|0
    0|0
  • Bekar biri olarak bunu şimdi bile yanlış buluyorum.

0|1
    0|0
  • Karşı cinsten tabiki arkadaşı olabilir ama aşırı samimilik çok gereksiz

0|0
    0|0
  • ben şu halimle bile samimi olmuyorum o da olmasın kusura bakmasın ama yok öyle

0|0
    0|0
  • Herşey kişide bitiyor aslında. Aradaki güven bağı zayıfsa sorun olur, o yuzden sağlam temelleri olan bir ilişki evlilik şart

0|0
    0|0
  • Hiç doğru bulmuyorum. Şahsen bende asla yapmam ki ilerde olacak eşimde izin vermez herhalde😄

0|1
    0|0
  • Yanlış değil.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Hyr ilrde sorun olur

0|0
    0|0
  • Olabilir ama herşey gibi onun da bir sınırı olmalı

0|0
    0|0