Eşiniz en iyi arkadaşınızla görüşmenizi istemezse ne yaparsınız?

Ortada hiçbir neden yokken eşiniz "gözüm onu hiç tutmadı" deyip, en iyi arkadaşınızla görüşmenizi istemezse ne yaparsınız? Eşiniz en iyi arkadaşınızla görüşmenizi istemezse ne yaparsınız?

0|3
2835

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Oo bebeim senden kıymetli mi der geçerim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• Her ne olursa olsun, her isteğin karşımızdaki kişi tarafından sindirilebilir ve sonucunda içtenlikle ikna olarak gerçekleşmesini önemsiyorum.

0|0
    0|0
  • Sebebini sorarım hakkında biraz mesafe koyarim

0|0
    0|0
  • Bazen hisler en geçerli sebep olabilir. Görüşmemi kesmezdim belki ama azaltırdım ya da uzaktan farklı bir gözle incelerdim. Kadınların hisleri bir başka...

2|0
    0|0
  • Gözüm onu tutmadı kısmında takılı kalırım..
    Bildiğimi okurum

0|0
    0|0
  • Yais bir durum ozaman benimde gozum tutmadi sende arkadasinla gorusme derim var mı oyle bir dunya taviz verme

0|0
    0|0

• .

Konu üzerinde konuşup

Ortak akıl ile hareket etmeye çalışırım.

.

0|0
    0|0
  • Sebebini öğrenmeye çalşırım. Makul ve eşimin yaşamını etkileyen bir durum varsa eşimi tercih ederim tabi ki.

0|0
    0|0
  • eğer ciddiysen sevdiğinin sözünü dinlersin değilsen takılıyorsan hatta fb isen sallaaaa he de geç 🤣

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar aşktan ve sevdiğin insandan daha önemlidir bu yüzden o ne derse desin görüşürüm.

0|0
    0|0
  • Eşiniz gözüm onu hiç tutmadı diyorsa kesin yalan söylüyordur altında başka bişiler vardır

0|0
    0|0
  • Eşim yok ama ileride olur da böyle bir şey isterse eğer direk boşarım kız ayool

0|0
    0|0
  • Görüşmeyi kesmem. Onuda tanımasını sağlarım.

0|0
    0|0
  • Peki derim ne dicem.

0|0
    0|0
  • Seviyosam tabikide kesinlikle konuşmam.

0|0
    0|0
  • eşinin dedigini yaparım saçma bile olsa

0|0
    0|0
  • görüşürüm net.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kabul etmem mevzuyu kapatırız.

0|0
    0|0
  • Görüşmem

0|0
    0|0
  • Ortada bir neden yoksa kızarim

0|0
    0|0
  • Sebebini araştırırım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 27

• Bunu bir hafta once yasadim ve erkek arkdasima yol verdim sonucta o erkek arkadasim bn de onun kolesi deilim. her dedigini de yapck deilim. bn kndi arkilerimi de ondan daha ii taniorum evli olsam bile tepkimi koyarim gene gorusurum arkilerimle

0|0
    0|1
  • ben bunu sevgilimde yaşadım ve haklı çıktı sevgilime savunduğum kardeşim dediğim hiçbirisi yanımda yok ve hiçbirisi de değmezmiş o yüzden dediğini tutardım boşu boşuna sevdiğimin kalbini kırmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Eşim benim hayatımdaki en güvendiğim dostumdur. Bir şey söylüyorsa mutlaka düşünür olabildiğince dikkate alırım.

0|0
    0|0
  • "O benim en yakın arkadaşım. Benden böyle bir şey isteme." derim.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • baştan bu tavrını belli etse iyi olur öyle biriyle evlenmemki arkadaşlarım konusunda eleştiri kaldırıyorum da dostlarım konusunda kaldıramıyorum

0|0
    0|0
  • Birseyini görmüştür ya da onunla konuşurken degistigimi düşünüyordur hakliysa konuşmam görüşmem 👍

0|0
    0|0
  • Geçerli bir sebep varsa dinlerim. Yoksa boşa kürek sallamış olur.

0|0
    0|0
  • Orda bir dümen var eşimi sorgularım baktım kuşkulanıyorum güvenmiyorum boşanmaya kadar gider

0|0
    0|0
  • Makale çok ayrıntılı olmuş. Gerçekten çok kaliteli bir siteniz var düzenli takip edeceğim bundan sonra çok faydalandım yazıdan teşekkürler.

0|0
    0|0
  • Çoğunluk evet derim diyor. Siz normalmisiz? Hayatınızdaki kişinin yeri nekadar kesinde sizin hayatınızda olan bir arkadaşınızı hayatınızdan çıkarmanızı istiyor? Taviz vermeyin. Bu Ne sacmalıktır kendinize gelin. 12 yaşındamısınız 13 mü? Ders almadınızmı hic böyle şeyleri ben çocukluğumda yaptım. Anlaşamayıp ayrılınca başımı yaslayacağım arkadaşım yoktu.

Siz eğer hayatınıza birinin girmesine izin veriyorsanız, Bu arkadaş veya sevgili. Onu kendi kararınızla hayatınıza sokuyorsunuz. Ve kimse sizin kararlarınıza ve arkadaş seçiminize karışıp size saygısızlık yapamaz. Sevgili, Çevrenizde gözü tutmayan demiyelim karakterini beğenmediği insanları size seçerek hayatınızdan çıkartmanızı sağlayacak bir ermiş değildir. Arkadassanız, gülüyorsunuzdur beraber çok fazla, ağlıyorsunuzdur beraber, mutlaka birşeylerinizi paylaşıyorsunuzda arkadaşsınızdır. Yoksa yanında iyi hissetmediğiniz kişiyle size rahatsızlık veren biriyle arkadaş olmazsınız.

0|0
    0|0
  • En iyi arkdas bazen dusmansa istemem zaten Çoğu kez istemiyorum gitmiyor ama illaki yalan atıp kaçamak yapıyor hissediyorum. Yakalarsam biter ama !1

0|0
    0|0
  • Eşiniz demen olmadı be arkadaşım. Ama söylediysede onu ikna etmeye çalışırdım.

0|0
    0|0
  • Mantığını bulmaya çalışırım. Neden öyle dedi önemli olan onu öğrenmek

0|1
    0|0
  • Eşimin dediğini yaparım ve görüşmem

0|0
    0|0
  • görüşmem

0|0
    0|0
  • konuşurum ama pes etmem