İlişkilerde en ufak bir şeye tahammül edemeyen insanlar ayrılmak istiyor! Siz sevgilinizin ayrılmak istediğini nasıl anlarsınız?

Bunu anlamanın bir yolu var mı? Siz nasıl anlarsınız? Anlayabilir misiniz?
İlişkilerde en ufak bir şeye tahammül edemeyen insanlar ayrılmak istiyor! Siz sevgilinizin ayrılmak istediğini nasıl anlarsınız?

0|1
1419

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Hareketlerinden, tavırlarından mesajlara nasıl yanıt verdiğinden. Eskiden ve şimdi nasıl davrandığından anlardım.

2|0
    0|1
  • Eski ilişkilerde kalpler kırıldı mı onarılırdı. Şimdi kaldırıp çöpe atılıyor.
    İşte sorun burdan başlıyor. Sabretmiyoruz, kırmayı biliyoruz ama onarmıyoruz, sevmeyi hep görüntüden ibaret yaşıyoruz. Yazık ediyoruZ...

2|0
    0|0
  • Ayrılmak isteyen baska şeylerle uğraşmaya çalışır telefon elinden düşmez ve kibar konuşmalar yerini kabalığa bırakır amaç kendisinin bırakması değil karşı tarafın bıkıp terketmesiyle sonuçlanması için vicdanı rahat yoluna devam olay budur

3|0
    0|0
    • 5gün

Aynisini yasadim. Demek boyle yapiyosunuz.

• 5gün

@Hena_ aynen erkekler hakkındaki sırlar bende çünkü çok sevgilim oldu ve terketmek için neler yaptim erkeklere güven olmaz ama ipini de elinize almaya çalışmayın safa yatın kızlar erkekler saf kızları sever 😉

• O söylesin ben anlamam

1|0
    0|0
  • İlişki nereye götürüyor ona bakarım kendi kendine Gelmez ilişki götürüyordur. Fark etmek lazım.

1|0
    0|0
  • Sürekli bahane uydurmlari geç yazması sürekli konuşmaması

2|0
    0|0
  • Mimiklerden mutlu değil ise ayrılmak istiyordur

1|0
    0|0
  • Ayrılmasına izin vermem uslu dururum çünkü ben ayrılmak için sevgili olmam ❤️

2|0
    0|0
  • Ona bırakmam ben ayrılırım

1|0
    0|0
  • Bende hicbirseyw tahammul edemem

1|0
    0|0
  • Belli oluyor zaten bazısı söylüyor yüzüne de sana ilgisi azalır konuşmak istemez oo sırada salla gittsin zaman kaybı oluyor son can çekişmeler çünkü

0|0
    0|0
  • Davranışlarından

0|0
    0|0
  • Hatalari gozume batmaya basladiginda..

0|0
    0|0
  • Belli olur

0|0
    0|0
  • ayrılmak için orası burası oynarsa insanın bahanesi de bol olur. ben anlamaya uğraşmam şahsen. yaram yok ki gocunayım

0|0
    0|0
  • Ayrılmak istiyorum olmuyor derim

0|0
    0|0
  • daha az arar ve daha az mesaj atarsa kısaca ilgisi azaldığında anlarım ki bitti bitecek...

0|0
    0|0
  • Yalanlar başlar aramamalar isim var bahaneleri vs vs

0|0
    0|0
  • Hal ve hareketlerinden belli olur zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Açıkçası benim agzima da edildi yime bisilerin ucundan tutup iliskiyi neresinden kurtaririrm derdine düşen aptallardan olurdum herzmn oyle ota boka ayrilmak bana göre değil ama oyle yapanları dahaa cok takdir ediyorum mucadele etyikde noldu bosver yamuk yapani aninda siiceksin bisi demeye gerek yok muhattap bile olma direk emgeli nas tekmeyi vut

2|0
    0|0
  • Beni mutlu etmeye çabalamıyosa artık, kırıcı cümlelerden kaçmıyosa, sevmediğim kızdığım şeylrri bile bile yapıyosa; bitirmek istiyodur. Bir de iletişimde ciddi oranda azalma başlıyor belirti olarak. Yazmıyor aramıyor. Yazdıgında da soguk yazıyor. Kısacası eski günlerden eser kalmadıysa ne yazık ki elveda demenin vakti gelmiştir..

1|0
    0|0
  • Tavırlarından belli olur

1|0
    0|0
  • Hislerim sağolsun hiç yanıltmadi

1|0
    0|0
  • evliliği ciddiye almıyorlar üzücü:/

0|0
    0|0
  • eskidenmis o her seye gogus geren asiklar. ayrilmak istiyorsa ayriliriz ya napcaz baska😂

0|0
    0|0
  • Benim normalde kızdığım şeyleri yapmaktan artık korkmuyorsa (son görülmesini kapatmak gibi) Ya da trip attığımda gönlümü almak yerine peki deyip konuşmuyorsa bitmiştir sevgisi

2|0
    0|0
  • Ufak şeylere tahammül edemeyen insanlar bencede gitsin çünkü karşılarına büyük bir sorun çıktığı zaman yanındaki kişilere hiç bir faydası olmaz merhamet eksikliği vardır

0|0
    0|0
  • geldim adam gibi ayrılalım desin kemküm etmeye ne gerek var mk yormasın beni

0|0
    0|0
  • Soğuk davranırsa zaten ayrılma sinyalleri vermiş olur

0|0
    0|0
  • Hani bir ömürdü herşey..

0|0
    0|0
  • İki lafının biri biktım oluyor diyor o zaten beni sevmiyor :(

0|0
    0|0
  • Hareketlerinden