Sevdiğiniz kişinin annesini babasını sevmiyor olsanız bile sevdiğinizle evlenir misiniz?

Sevdiğiniz kişinin annesini babasını sevmiyor olsanız bile sevdiğinizle evlenir misiniz?

Diyelim ki bir sevdiginiz/sevgiliniz var. Birbirinizle bir sorununuz yok ama siz onun ailesini sevmiyorsunuz. Yine de onunla olur muydunuz?

• Evlenirim
    A seç
  • Evlenmem
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|3
3028

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Hayatımıza sürekli burunlarını sokmayacaklarsa problem yok. Mesela sürekli aile yemeği memeği muhabbetlerine gelemem. Bana burun kıvırıp da kızlarının mutluluğu için veriyorlar ise evlenirim fakat daha en başından 'yapılır edilir yaparız yaparsınız' gibi komutlar varsa işin içinde o iş tırt!

2|0
    0|0
  • Annesi babası ile evlenmiyorum dimi?

1|0
    0|0
  • Evlenmem

1|0
    0|0
  • Evlenirim. Annesini babasını evlendikten sonra umursamam.

2|0
    0|0
  • Anne babası ile evlenmiyoruz sonuçta. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Bir araya geldiğimizde saygılı olsak yeter.

1|0
    0|0
  • evlenirim evet

1|0
    0|0
  • evet evlenirim..

2|0
    0|0
  • Ailesi ile evlenmiyorumki.

2|0
    0|0
  • evet , evlenirdim..

1|0
    0|0
  • Evlenirim. Sevmesemde saygi duymak zorundayim

1|0
    0|0
  • evlenirim tabi benim için onun yanı huzursa cennet bahçesiyse ben kabul ederim mücadele de ederim :) 🙈🙈🙈

1|0
    0|0
  • eğer ailesiyle çok büyük problemleri varsa evlenmem ya da gerçekten seviyorsam bazı sınırlar koyarım.

1|0
    0|0
  • Evett

1|0
    0|0
  • evlenirim =)

1|0
    0|0
  • Evlenirim.

1|0
    0|0
  • Seviyorsam evlenirim

1|0
    0|0
  • Evlenirdim

1|0
    0|0
  • onlar beni seviyorsa benim sevmemem olayı değiştirmez onlar seviyorsa sıkıntı olur

1|0
    0|0
  • Olurdum tabi sonuc olarak annesi babasiyla yatip kalkmicam annesiyle babasiyla ayni yastiga baş koymicam tas catlasin 2 haftada bir gün gorcem evet istemezdim ayni ortamda bulunmayı ama eşime belli etmezdim üzülmesin diye

1|0
    0|0
  • Evet, neden evlenmeyeyim? Ben kızla evleniyorum, ailesiyle değjl.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 30

• Sevdiğim kişiyi seviyorsam ailesini de severim
    Hem neden sevmeyim ki naptı bana 😂😂😂

4|0
    0|0
  • evlenrdm

1|0
    0|0
  • Evlenirim diyenler kaç gün katlanırdı acaba. Bekara karı boşamak kolay. Biriyle hayatını birleştirdiğin zaman ailesiyle de birleştirmiş oluyorsun. Ailesiyle yaşadığın her huzursuzluk eşinle biraz daha kopmana sebep olur. Kesinlikle ilişkiye yansır. Zor yani.

1|0
    0|0
  • Bekarlar evlenirim der ama evliler olmayacağını bilir. Ailesiyle de evleniyorsun sözünün ciddiyetini ve gercekligini anlayamıyor insan evlenmeden.

2|0
    0|0
  • Öyle kuru kuruya sevilmez.
    Seviyorum diyorsan onun tüm sevdiklerinide seveceksin ki sevdiğin mutlu olsun.

1|0
    0|0
  • Aile onemli o riske girdim bir kere yari yoldan döndüm iyikı donmüşüm evlenmezdim aile en onemli kriter

1|0
    0|0
  • Sevmesemde saygı göstermek zorundayım onu kabul ediyorsam evlenirim ama asla muhattap olmayacaksam kocamla aramda büyük sorunluru neden olur en başından evlenmem

1|0
    0|0
  • annesi babasiyla degil onunla evleniyorum

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Evlenmem her ne kadarda cok sevsemde kabul etmem.
    Cunku ailesiyle evlenmiyorum desen bile ne olursa olsun aile icine karisiyor.
    yani ailesi de evleniyorsun

2|0
    0|0
  • Aile kavramı benim için çok önemli onlar beni sevmese iş çok değişirdi ama ben sevmeyeceğimi pek sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Evlenirim. Ailesinden cidden hazzetmiyorsam saygı çerçevesinde mesafemi koyarım.

1|0
    0|0
  • Sevdiririm, aile kavramı benim için çok önemli. Kalabalık aile istiyorum.

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Aile önemli yargı ama evlenirdim yinede

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Kurban bile olurdum be...