Kankanız sevgilisini aldatsa bunu ona söyler miydiniz?

Söyleyeceğinizi iddia edeceksiniz, değil mi? Fakat araştırmalar aksini iddia ediyor.
Kankanız sevgilisini aldatsa bunu ona söyler miydiniz?Archives of Sexual Behavior tarafından yapılan bir anket çalışması da bu karışık durumu ele aldı. Araştırmanın vardığı sonuca göreyse bu tür aldatma vakalarının sizin tarafınızdan dillendirilebilmesi birkaç faktöre bağlı.

Araştırmacıların bulguları şöyle oldu: İlk olarak, eğer insanların yakın oldukları kişi aldatılıyorsa, bu durumu açık etme olasılıkları, yakın kişinin aldatması durumunun dillendirilmesinden daha fazla.

Eğer aldatılan kişiyle samimiyet derecesi yüksekse, aldatma olayı hakkında konuşma miktarı da artıyor. Ancak aldatan kişi “kanka” olduğunda, insanlar daha çok susmayı tercih ediyor.

Kankanız sevgilisini aldatsa bunu ona söyler miydiniz?

• Evet söylerdim, her ne kadar kankam olsa da sevgilisini aptal yerine koymaya hakkı yok.
    A seç
  • Hayır söylemezdim, kankamın ilişkisini bozmaktansa susmayı tercih ederim.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|2
6357

En İyi Erkek Görüşü

• Söylemezdim ama öyle kankayla da çok samimi olmazdım daha fazla

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Söylerim kanka sakın aldatma hashaha 😀😀 gerçi yılanlar yapar bunu sen meleksiin 🤗😚

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 56

• Söylerim tabiki bu seviyorsa ilişkinin bitmesine yol açmaz ama elbet herşey birgün açığa çıkar ozaman bitmesine sebep olur 80 yaşındaki kadın kocası 50 yıl önce bir kadınla fingirdemiş diye penisini kesip köpeklere yedirdi ben o kadının tarafındayım haklıydı keşke çalışmayan bir uzvunu değil elini kolunu kesseydi...

3|0
    0|0
  • Hayır söylemem, aldatması için başka ortamlar yaratırım.

1|0
    0|0
  • Söylerim o araştırmalar beni kapsamıyor... Aldatana cezasını çektirmek için elimden geleni ardıma koymam kim ve neyim olduğu umurumda bile olmaz...

0|0
    0|0
  • Söylerim.

1|0
    0|0
  • Evet söylerdim, her ne kadar kankam olsa da sevgilisini aptal yerine koymaya hakkı yok.

0|1
    0|0
  • Bunu yaşamadan bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Söylemeye söylenmez fakat uyarma yapardım karşıda ki insanın da bir kalbi var sonuçta :/

0|0
    0|0
  • Kankam nişanlandı. Ve nişanlısıyla çok iyi arkadaş olduk. Hatta kendi öz kardeşim gibi severim her ikisini..

Eğer kankam nişanlısını aldatırsa, onu eşek sudan dönünceye dek döverdim.. sonra da nişanlısına aldattıgını söylettirirdim..
    Kız çok iyi biri, bu yüzden doğruları bilmeye hakkı var

0|0
    0|0
  • Önce onunla konuşurum sonra yaptığının yanlış olduğunu anlatır böyle bir şeyi karşı tarafın yaptığını benim bilip kendisine söylemedigimi sonra daha sonra neler hissedicegini söyleyip empati kurmasını saglardim

0|0
    0|0
  • Söylemezdim, sadece kenara cekilir kankalik ikidkilerimi askiya alir görüsmezdim, eyerki bilerek ayrilmalarina sebeb olursan , bugün yarin ayni sey senin basina gelecek unutma,
    Hani derler ya yuva yikanin yuvasi olmaz buda ayni sey,

1|0
    0|0
  • 1nci şık

1|0
    0|0
  • En yakın dostum olsun yine söylerim, abim ablam amcam olsun yine söylerim

0|0
    0|0
  • söylemem. umursamadığım için. herkes aldatıyor ne olsa

0|0
    0|0
  • elde degil söylememk

0|0
    0|0
  • Soylerim oyle insana kanka felan demem.

0|1
    0|0
  • Kankamı uyarırdım.

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Söylemem. Eğer tersi olsaydı söylerdim.

1|0
    0|1
  • Söylemem ama kankamı uyarırım. Benim kankam öyle yapmaz zaten

0|0
    0|0
  • Dusunmem lazim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 62

• b yi seçtim ama tam olarak b degil. yani binlerce ilişki şekli var. kankama aşıksa çocuk acı çeker gibiyse ayrılmaları konusunda başının etini yerim. he yok iki tarafında kendince maddi cinsel tatminleri varsa karışılcak bişi yok zaten. arada aşk varsa ihanet kötü. ama zaten çevremdede aşık olduğunu bile bile aldatcak kimse yok. anlık olur kafası karışır kendide pişman olur zaten. he bir kankamın sevgilisinin kim ve nasıl bri olduğuda önemli.

0|0
    0|0
  • Ne evliye ne de sevgilileri karışmak dogru değil aslında çünkü erkeklerden biri demis başına gelir diye ki sahit oldum biri diğerine söyledi ama sonradan kendi de ayrılmıştı. Sahit olup susmak da dogru değil. Eger yakin biriyse ben aldatan kisiyle konusurdum git kendin söyle diye ikna etmeye ugrasirdim. Cunku ne kadar yakinim desek de cikip da bana sen yalan söyledin aramiza girdin diye iftira da atabilir. Kimseye guvenilmez bu konuda. Bir de kiskancliktan dolayi gidip soyleyen de oluyor sirf ayrilsinlar diye

0|0
    0|0
  • Çatırçatır söylerim. Böyle birseyi bilip susmak olmaz yani. Kanka falan hikaye görüsmeyi bile birakirim. E artik Malum kimin eli kimin cebinde belli olmuyo. Sevgilisini boynuzlayan insan karaktersizdir. Farkli konulardada olsa sanada olur bir yamuğu hatta olmustur sen farkinda degilsindir.

0|0
    0|0
  • Kankamin neden aldattığı ve bunu neden ayrılıp yapmadığını öğrenirim belki bir sebebi vardır eğer yoksa o artık kankam degildir

0|0
    0|0
  • söylerim değil, söyledim ve aradan 10 yıl geçti hala neden terk edildiğini bilmiyor. o adam da harbi adammış ama sırf beni zor durumda bırakmasın diye tek kelime etmeden gitti.

0|0
    0|0
  • söylerdim ne onun gbi biriyle arkadas olup beni yoldan cikarmasna izn verirm nede onu cok seven birine bunu yapmasna izn verirm tepkimi koyar ayni yoldada yurumem.

0|0
    0|0
  • Önce yakın arkadaşımla konuşurum. Bu aldatışın tek seferlik mi yoksa sürekli mi olduğunu sorarım. Verdiği cevaplara göre harekete geçerim.

0|0
    0|0
  • Banne söylemem ama kankamı uyarırım yani neden yapıyor die eğer sevmiyorsa bunu ona gösteririm bak sen sevmiyorsjn ayrıl aldatma tarzında mutlaka karışırdım

0|0
    1|0
  • Bana inanmicak bile olsa yinede solerim arkadaşlık gorevimi yaparak ama ayni seyi o bana yaparmiydi orası şüpheli

1|0
    0|0
  • Söylerdim ama %100 emin olduktan sonra, delilleriyle.

0|0
    0|0
  • Açık ve net bir şekilde söylemezdim, söylemekten daha çok olaya karışmak istemezdim. O yüzden de bazı imalar yaparak, aklına kuşku düşmesini ve kendisinin araştırıp bulmasını sağlardım.

0|0
    0|0
  • kanka dediğim kişi böyle bir g*tlük yapamaz söylerim

1|0
    0|0
  • Soylemezdim kendinisi görmesini sağlardim

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Söylemem

0|0
    0|0
  • Bu tip biriyle sıkı fıkı olmam ben. Bana da ihanet ediverir kolayca.

0|0
    0|0
  • sevgilisi kankamı aldatıyorsa hemen söylerim ama kankam aldatıyorsa söylemem banne

0|0
    0|0
  • Kanamadan yana olacağıma göre söylemem sevgilisine banane

0|0
    0|0
  • Söylemem

0|0
    0|0
  • Aldatıyor zaten. Ama sevgilisine desem de bir sey değismez aksine sevgilisi agzimi yuzumu kirar da inanmaz bana. Psikopat biri.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    42
Yükleniyor... ;