Neden bazı insanlar, aşık olduğu kişinin kendisine gelmeyeceği halde o kişiye aşık olur?

Yani sen aşıksın ona tamam da, o sana aşık değil. Belki senle görüşmek istemiyor bile...
Neden bazı insanlar, aşık olduğu kişinin kendisine gelmeyeceği halde o kişiye aşık olur?Peki sizce neden bazı insanlar kendisini sevmeyen, umursamayan birine aşık olur?
#Mazisen
#Günaydın
#İmkansızaşk

1|4
2248

En İyi Erkek Görüşü

• Bence imkansız aşk cekici geliyor onlara

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aşk zordur kolay olsaydı bu kadar insanın diline düşüp can acıtmazdı

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 47

• Yokluktan oluyor o. Asosyallikten kaynaklı. Çevresinde erkek olmayan bir kadın kuzenine aşık olabiliyor mesela.

1|0
    0|0
  • Çünkü insan kendinde olmayanı ister.

2|0
    0|0
  • Sevgi işte insana herşeyi yaptırıyor

1|0
    0|0
  • insan kendisinin ve başkalarının ilgisini çeken, hayranlığını kazanan her şeyi kendisinin yapmak ister. imkansızlığını belirten kimselere bu yüzden daha çabuk bağlanır.

2|0
    0|0
  • Bilmiyorum öncelikle aşk ferman tanımaz kapsamına sokabiliriz, birde burçla alakalı olabilir. Ben boğayım 14 yaşındayken baya kaptırmıştım kara sevdaydı ama karşılıklıydı sadece çok kısa sürdü okul değiştirmiştim vs. kız ayrıldı 4 sene etkisinden anca kurtuldum ama sonra kendimi her türlü frenlerim. Öyle pas vermiyorsa pek üstelemem. Hatta şanslıyım aslında hep kızlar beğendi teklif etti bir kaç istisna hariç :)

1|0
    0|0
  • O tiplere bende anlam veremiyorum ama kendi içlerindeki hırs veya duydukları inanılmaz boş bir sevgi bunu yapmalarına neden oluyor.

1|0
    0|0
  • Sevdikleri için elde edeceklerini sanıp umutla koşarlar ama, sonunda hep kendileri üzülürler.

1|0
    0|0
  • Kabullenmek istenmiyor olabilir, aslında tanısa gerçekten sevilenileceğini düşünür, dünyanın sadece kendisi etrafında döndüğünü sanıyordur, yeterince olgunlaşmamış olabilir, hayatımda herşeye sahip olmuş ve bunu da o tarz birşey sanıyor olabilir, kötü niyetli olabilir (ne pahasına olursa olsun o kız/erkek benim olacak tarzı vb...) Yani aslında nedenler bayağı bir uzun; yeter ki kişi normal ya da hastalıklı bir şekilde sevmeye başlasın yeterki 😄😄😅😅😅

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Çünkü, karşılıksız da sevilir.

1|0
    0|0
  • Kavuşamayınca aşk olur. Kavuşursa birliktelik

1|0
    0|0
  • Mantık olan yerde aşk olmaz

1|0
    0|0
  • aşık olmadım sevgilim de olmadı o yüzden beklediğim biri olmadı şuana kadar

1|0
    0|0
  • Zoru ve imkazisi severiz

1|0
    0|0
  • gönül bu

1|0
    0|0
  • @Mazisen sadece kadınların değil bu problem , kadın platonik aşkı yaşamayı seviyordur belki. Acizlik değil saflıktır bence bu

1|0
    0|0
  • Değişir bu aşk anlamsızlık lafla yüklüdür kimse anlamaz kimse bilmez öyle bir an gelir ki dolar içine atmak istersin atamazsın kaçamazsın sarar seni yanarsın...

1|0
    0|0
  • aşk aptallıktır. o yüzden gözün görmez ve kulağın duymaz. sonra acı bir şekilde kırılırsın ve ya bitek.

1|1
    0|0
  • Ne çıkar bahtımızda ayrılık varsa yarın demiş..

1|0
    0|0
  • Biz buna saplanti diyoruz yoksa siz ask mi diyorsunuz?

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 21

• Herkes herkesi sevecek diye bir şey yok
    Belki platonik takılmayı seviyorlardır

1|0
    0|0
  • Belirsizlik

1|0
    0|0
  • iste isin indiragandi tarafi da bu.. malesef kendi elimizde degil secmek

1|0
    0|0
  • birisini istemek 😔

1|1
    0|0
  • Daha çekici geliyor bazılarına
    Bazılarına ise sadece zoru seviyor

1|1
    0|0
  • Saçmalık işte

1|0
    0|0
  • Bazı insanların yapısı melankolik , böyle insanlar kendine acı çektirecek bahaneler arıyorlar hayatlarında. Kötü aile yapısı , karşılıksız aşk gibi. Duygusal şeyler. Bilerek yapanı olabilir , küçücük şeylerden umut çıkaran insanlar var öyle bir durum olabilir. Ya da salaktır. Bir ihtimal de saplantı olabilir aşk sandığı.

1|0
    0|0
  • Umuttur ya gelirse diye severiz.

1|0
    0|0
  • Çünkü zor şeyler insana hep şehvetli gelir.

1|1
    0|0
  • Çünkü aşk öyle birşeydir ki; kayıtsız şartsız seversin. Aslında senin olmayacağını pek alaa bilmene rağmen.

1|0
    0|0
  • Bir gün kendilerine geleceğini düşünüyorlardır.

1|0
    0|0
  • Aşka aşık olabilir.

1|0
    0|0
  • İmkansıZ olmasından.

1|1
    0|0
  • İnsanlar zoru, yasakları, imkansızı sever. Bence o yüzden bazen imkansız daha çekici geliyor

1|0
    0|0
  • Gönül bu napalım...

1|0
    0|0
  • Acı çekmek ne tür bir alışkanlık yapmışsa artık.

1|0
    0|0
  • Cunku jnsaniz ev insanlar hep olmayacak seyleri istiyo imkansizi

1|0
    0|0
  • Takıntılı tipler bunlar

1|0
    0|0
  • alışkanlık olmuştur artık o sebeple ve kendine yediremiyor

1|0
    0|0
  • Cünku imkansiz ask diye sacma bir karasevdaya baglanip yillarini harciyorlar

1|0
    0|0
    • Saçma mı 😒

• Bu ask mesk konulari farkli bir boyut aldi bende. Sonuca bakar oldum sadece 😄😄 tabi sair demis. "Kuslar ölür, sen ucusu hatirla" diye ama. Sana gzl zamanlar yasatan ama yaninda olmayan biri nekadar katki sagliyabilir ki hayatina? sizin aciklamaniz yanlis degil, dogru.

• Evet tespit harika 👏 Yüreğine sağlık, dokunup kokusunu alamamaktane ve sarmadıktan sora bişeye yaramaz 😊😉

• Kızlar Devam
    1
Yükleniyor... ;