Aşık olmakla, gerçek bir aşk ilişkisi yaşamak arasındaki farklar nelerdir?

Gerçek aşkı yaşayabildiniz mi?
Aşık olmakla, gerçek bir aşk ilişkisi yaşamak arasındaki farklar nelerdir?

0|0
2011

En İyi Kız Görüşü

• Soruyu anlayamadım.
    Ama anladığım kadarıyla cevaplayayım. Aşık olmakla gerçek bir aşk ilişkisi arasında fark yoktur. Zaten aşıksanız gerçek aşkı yaşıyorsunuzdur.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• Yaşamadım

0|2
    0|0
  • Hayır...
    Gerçek aşkı yaşamak için karşı tarafın adam gibi adam olması gerekir gözü senden başkasını görmemeli...
    Kısacası yok öyle gerçek aşk falan

1|1
    0|0
  • Asik olursan karsidaki ne yaparsa yapsin sen herseye aptalmissin gibi bakarsin herseyi kabullenirsin! Ama ask iliskisi yasarsan sende o da buyulenmis gibi olursunuz! Ve gozleriniz yeter konusmay! Yani ask tek tarafli gibi geliyior bana yanliz basina! Ama ask iliskisi oyle degil iki birey de birbirine askla bakarsa buna gire hareket ederse ask iliskisi olur bence ilmem anlatabildim mi?😁

0|0
    0|0
  • Yasadiysam da haberim yok

0|0
    0|0
  • Gerçek aşk bana göre daha doğaldır ve ömürlüktür. Aşık olmak ise bilemiyorum yani.. bunun geçici olanı da var kalıcı olanı da :D :D

0|0
    0|0
  • Gerçekten aşık olduğum adamla ilişki yaşayamadım platonikten hallice bir durum oldu neyse sonra sevgi duyduğum bir adamla ilişkim başladı zaman ilerledikçe bu adama daha çok aşık oldum ve evlendim

0|0
    0|0
  • Mesela ben bir adama aşık olabilirim ama gerçek aşk yaşamaksa o adamın da bana aşık olup birlikte olabilmemizdir bana göre birisi tek birisi çift taraflı

0|0
    0|0
  • Şimdi gerçek aşk yok iki dk lk zevki aşk sanıyorlar tabi hergün ayrılıp başka kollardalar

1|0
    0|0
  • Aşk tamamen insanı sömüren mutsuzluğa sürükleyen duygusudur

0|0
    0|0
  • Ne aşkı ne de gerçek aşkı bilirim

0|0
    0|0
  • Hic tatmadigim bir duygu

0|0
    0|0
  • Birin de kendi kendine kurup durursun diğerinde kurulmuş olanda rol alırsın

0|0
    0|0
  • Gerçek bir aşk çoğu zaman mahfolmuş bir hayat demektir.

0|0
    0|0
  • İkisi aynı şey değil mi ya😃

0|0
    0|0
  • Ne bilem ben ne

0|0
    0|0
  • Birbirini anlamak 😊😊

0|0
    0|0
  • Yaşadımmmmmm

0|0
    0|0
  • fark yok

0|0
    0|0
  • Hiç yaşamadım. Tek tarafı olan birşey oldu hep.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aşk olmadan aşk ilişkisi olmaz olsa olsa çıkar ilişkisi olur al gülüm ver gülüm işim bitti git gülüm.

0|0
    0|0
  • Aşık olmak bence hormonlarla ilgili. Çünkü ilk zamanlar aşık oldugum kişiye şu an eskisi gibi hissetmesem de , onu artık kendimden bir parça olarak görüyorum.

Sanırım aşk ; uzaktan da hissedebileceğin birşeyken , aşk ilişkisi onu kendinden bir prça olatak görmektir.

0|0
    0|0
  • Evet yaşadım platonik kendi kendime

1|0
    0|0
  • Kardeşim 1 den fazla kişiyle birlikteliğim oldu. Haa hepsinide sevdim sadece bir kişiye aşık oldum. Aşık olmak aslında çok da güzel değil kaybetme korkun oluyor kafanda kurguluyosun yani yipraniyosun.

0|0
    0|0
  • Daha önce yaşadığımı sanmıyorum ama iki taraf ne kadar aşık olarak ilişkileri yürüse de bir zaman sonra aşkın yerini saygı ve ihtiyaçlar alıyordur her halde

0|0
    0|0
  • Birinde sadece gördüğün şeye aşık olurken diğerinde bağımlı olursun ve onu bırakmazsın.

0|0
    0|0
  • bedenler değil beyinler kalpler sevişir..

0|0
    0|0
  • Bir fark yok..

0|0
    0|0
  • Aşık olmak biraz daha geri kalan duygu aşkı yaşamak ise bambaşkadır

0|0
    0|0
  • Aşk yok, Artık para var

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;