Eşiniz alyans kullanmak istemese, bu kararına saygı duyar mısınız? İlişkide sembolik araçlar ne kadar önemli?

Eşiniz alyans kullanmak istemese, gereksiz bulduğunu söylese anlayışla karşılar mısınız?
Eşiniz alyans kullanmak istemese, bu kararına saygı duyar mısınız? İlişkide sembolik araçlar ne kadar önemli?İlişkide sembolik araçlar ne derece önemli?

1|2
7038

En İyi Erkek Görüşü

• Bir nevi başı bağlı olduğunu belirtmesi için takmalı

6|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim için önemli olduğundan alerjisi yoksa takmasını istediğimi söylerim hala hayır derse saygı duyarım.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• ben sevmiyorum ama ileride eşim tak derse takarım çünkü ben takmasam oda takmak istemez ben spor yaptığım için elimi acıtıyor normal de çok nadir takıyorum onda bile kızların dikkatini çekiyor :) yani kızlar bu konuda haklı

0|0
    0|0
  • Bu konuda saygı duymam çünkü oyle bir devirli insanlar hiç değilse alyansı gordugunde yanlış gözle bakmayı bitirirler galiba.

4|0
    3|1
    • Arkadaşlar gerçekten bu benim fikrim sadece ben olsam oyle yapardım vede ben kendim de çıkarmam o alyansı yoksa sevdiğimden neden ışteyim. Beni yanlışta anlamayın kadınlardan veya bayanlardan sadece bu konuda biraz anlayış isterim. Benim sevdiğime güvenim olur ama disardaki insanlar a güven olmuyor.

• Hiç bir önemi yok olmamalı da. Kalbimizi açmışız birbirimize; bir yüzün ya da küçücük şeyin ne önemi var demi ama bu aşkın yanında ;)

2|0
    0|0
    • Herkesin arasındaki güven sizinki gibi olsa keşke ah abi :) O zaman gönül rahatlığıyla sorun etmem ne önemi var diyebilir böyle. Ben ne kadar güvensem de böyle bir isteğe hoş bakamazdım gibi geliyor bilmiyorum. Ona güvenim tam olsa bile kıskanırdım herkes bilsin isterdim yaklaşmasınlar bakmasınlar isterdim. Kıskançlık damarım kabardı :D Ben başkasına yazdığı cümlenin sonuna gülücük koymasını bile kıskanıyorum buna ne dersin? :D Hani o diyalogu karşılıklı konuşma olarak kabul edip ona gülümsedi diye içim bir tuhaf oluyor. Tabi ki şuna niye güldün diye sorun çıkaracak kadar manyak değilim :D Ama işte içimi tuhaf ediyor mu ediyor kıskanıyor muyum kıskanıyorum. Bende durum böyle diye bu kadar doğal bir davranışı değiştirmesini tabi ki isteyemem istemem, ama benim kıskanmamdan zevk aldığını hissedersem o zaman gıcık olurum işte. Zevk almaktan kastım kıskanıldığı için gururunun okşanması değil. O bambaşka bir şey ve çok doğal. Zevk aldığı için hususi yapmak bir davranışı benim dediğim.

• @evergreenish Yaparsın sen :D Sorun yapman değil, bunlara maruz kalan kişi mutluysa sorun yok, ama değilse sorun da orada başlar. Empati yap biraz ;)

• Kullanmalı niye kullanmalı çünkü , dışarı filan çıkar asılan olur alyans olmazsa , alyans olursa evlidir derler asılmazlar.

1|0
    0|0
  • Sorun etmem , istemiyosa zorlamam iyi edicekse onu kullanmayiz alyans

1|0
    0|0
  • Çok saygı duyarım. Genelde istemeyen biz oluruz zaten saygi respectttt

1|0
    0|0
  • başlarda takılsın bence illa bir farkı olur merak ediyorum ben

1|0
    0|0
  • Takmayan da aldatıyor, takan yüzüğü çıkarıp aldatıyor. Bazıları çıkarmadan da hallediyor bu işi.
    Ben kökten çözümü buldum, evlenmeyecem 😄

0|0
    0|0
  • Hele bir evlenek ondan sonra bakarız. Belki ben de takmam.

1|0
    0|0
  • Her zaman takmasından yanayım evli olduğumuzun göstergesi sonuçta

1|0
    0|0
  • Kullanmayabilir. Ama parmaklarında bir takı olacaksa en azından o takı tektaş yüzüğü olmalı.

0|0
    0|0
  • Ben saat yüzük gibi takıları pek takamıyorum ama eşim taksın dışarıdan evli olduğu anlaşılmalı

0|0
    0|0
  • saygı duyarım tabi ama amacı farklı ise zaten taksa ne takmasa ne

0|0
    0|0
  • kalbımıze degılse esyalarla guven olucaksa eger zaten hıc evlenılmesın yazıkkkk

0|0
    0|0
  • Bence takılması önemli... senin nickin mi degisti?

1|0
    0|0
  • Hayır duymam. Takılacak.

1|0
    0|0
  • Parmagina zimbalarim o alyansi

2|0
    1|0
  • ben takmam ya yüzük sevmem

1|0
    1|0
  • Ağzına biber sürerim ne saygısı

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 69

• Alyans kullanmasa bile benimle bağı olduğunu bildiğim bir aksesuar takmalı

1|0
    0|0
  • Onun o parmagini kirarim. Hele bir takmasın 😑

2|0
    0|0
  • Takmalı. Şart yani.

1|0
    0|0
  • Saygı duymam.

0|0
    0|0
  • neden takmayacak ki takması gerekir bence her ne kadar sembolik olsa da bir erkek/kadın a yakıştığını düşünüyorum :)

1|0
    0|0
  • Saygı duyarım ama ben kullanmasindan yana olurum yine de e tabi beni seven bir alyansa katlanı verir canım

1|0
    0|0
  • o parmağındayken bile sadakatsizlik yapanlar var. o bir sadakat simgesi takmasını isterdım hep parmağına hemde ruhuna o sadakat simgesini.

1|0
    0|0
  • bir halka yuzunden kavga etmem guvenmesem zaten evlenmezdim ki Şu an meslegi yuzunden de yuzuk takamiyo su ana kadar sorun etmedim bundan sonra da sorun etmem

0|0
    0|0
  • Tasma işte. Sahipli olduğunun göstergesi. Ben İlk zamanlar belki takarım ama devamlı takacağım bir şey olmayacağına eminim. Kıyafetime göre takarım belki arada.

0|0
    0|0
  • Son derece önemlidir bana göre. Takıversin bir zahmet.

1|0
    0|0
  • Mantıklı ve bana göre geçerli bir açıklaması varsa bişey demem ama sırf keyfinden tskmıyosa burnundan getiririm

1|0
    0|0
  • O kadar kafayı takmam galiba beninki devamlı taktığı içindir belkide benden cok takar çıkartmaz şu an askerde 23gün oldu gideli ve hiç çıkartmamış çıkarttında boşluk hissediyorum diyor

1|0
    0|0
  • Takacak nişanlımla bu yuzden çok kavga etmişligim var istemiyor ama benim zorumla takiyor

1|0
    0|0
  • Alyans şahsen benim için basit bir sembolden ibaret değildir. Takmalı sorun olur

1|0
    0|0
  • Saygı duymam o yüzük takılıcak takılmıyorsa da benim olduğuna dair bir sembol şart gerekirse alnına yazıcaz evliyim diye 😂

1|0
    0|0
  • Cok onemli.. trende karsimdaki kisinin elimdeki kitabin özetini okumayi isteyipte benim parmagindaki yüzügü farketmemle tanismaktan vazgectigim kadar önemli

0|0
    0|0
  • O alyansi ona yediririm takması onun için daha iyi olur ^^

0|0
    0|0
  • bncede kolye gıbı boyunda tasınabılır sorun edılmemeli

1|0
    0|0
  • Sorun etmiyorum o yüzük parmaktan cikinca bana bildiri gelmediğine göre inanmam gerek

1|0
    0|0
  • Kusuruma bakmasın , bu konuda saygı duyamam , o alyans takılacak.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    49
Yükleniyor...