Eşiniz alyans kullanmak istemese, bu kararına saygı duyar mısınız? İlişkide sembolik araçlar ne kadar önemli?

Eşiniz alyans kullanmak istemese, gereksiz bulduğunu söylese anlayışla karşılar mısınız?
Eşiniz alyans kullanmak istemese, bu kararına saygı duyar mısınız? İlişkide sembolik araçlar ne kadar önemli?İlişkide sembolik araçlar ne derece önemli?

1|2
7038

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Kullanmalı niye kullanmalı çünkü , dışarı filan çıkar asılan olur alyans olmazsa , alyans olursa evlidir derler asılmazlar.

1|0
    0|0
  • Bir nevi başı bağlı olduğunu belirtmesi için takmalı

4|0
    1|0
  • Ağzına biber sürerim ne saygısı

1|0
    0|0
  • ben takmam ya yüzük sevmem

1|0
    1|0
  • Hiç bir önemi yok olmamalı da. Kalbimizi açmışız birbirimize; bir yüzün ya da küçücük şeyin ne önemi var demi ama bu aşkın yanında ;)

2|0
    0|0
    • Herkesin arasındaki güven sizinki gibi olsa keşke ah abi :) O zaman gönül rahatlığıyla sorun etmem ne önemi var diyebilir böyle. Ben ne kadar güvensem de böyle bir isteğe hoş bakamazdım gibi geliyor bilmiyorum. Ona güvenim tam olsa bile kıskanırdım herkes bilsin isterdim yaklaşmasınlar bakmasınlar isterdim. Kıskançlık damarım kabardı :D Ben başkasına yazdığı cümlenin sonuna gülücük koymasını bile kıskanıyorum buna ne dersin? :D Hani o diyalogu karşılıklı konuşma olarak kabul edip ona gülümsedi diye içim bir tuhaf oluyor. Tabi ki şuna niye güldün diye sorun çıkaracak kadar manyak değilim :D Ama işte içimi tuhaf ediyor mu ediyor kıskanıyor muyum kıskanıyorum. Bende durum böyle diye bu kadar doğal bir davranışı değiştirmesini tabi ki isteyemem istemem, ama benim kıskanmamdan zevk aldığını hissedersem o zaman gıcık olurum işte. Zevk almaktan kastım kıskanıldığı için gururunun okşanması değil. O bambaşka bir şey ve çok doğal. Zevk aldığı için hususi yapmak bir davranışı benim dediğim.

• @evergreenish Yaparsın sen :D Sorun yapman değil, bunlara maruz kalan kişi mutluysa sorun yok, ama değilse sorun da orada başlar. Empati yap biraz ;)

• Hayır duymam. Takılacak.

1|0
    0|0
  • Bence takılması önemli... senin nickin mi degisti?

1|0
    0|0
  • Bu konuda saygı duymam çünkü oyle bir devirli insanlar hiç değilse alyansı gordugunde yanlış gözle bakmayı bitirirler galiba.

4|0
    3|1
    • Arkadaşlar gerçekten bu benim fikrim sadece ben olsam oyle yapardım vede ben kendim de çıkarmam o alyansı yoksa sevdiğimden neden ışteyim. Beni yanlışta anlamayın kadınlardan veya bayanlardan sadece bu konuda biraz anlayış isterim. Benim sevdiğime güvenim olur ama disardaki insanlar a güven olmuyor.

• masraf olmaz işte :D

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Saygı duyarım sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • Çok saygı duyarım. Genelde istemeyen biz oluruz zaten saygi respectttt

1|0
    0|0
  • Sorun etmem , istemiyosa zorlamam iyi edicekse onu kullanmayiz alyans

1|0
    0|0
  • Karsilarim

1|0
    0|0
  • Hayirr

1|0
    0|0
  • saygı duymam..
    takacak..

1|0
    0|0
  • Duymam. Evlenmeyebiliriz takmayacaksa.

1|0
    0|0
  • Yaşlanınca olur

1|0
    0|0
  • Her zaman takmasından yanayım evli olduğumuzun göstergesi sonuçta

1|0
    0|0
  • Niye istemediği önemli

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 70

• Benim için önemli olduğundan alerjisi yoksa takmasını istediğimi söylerim hala hayır derse saygı duyarım.

1|0
    0|0
  • Onun o parmagini kirarim. Hele bir takmasın 😑

2|0
    0|0
  • Takmalı. Şart yani.

1|0
    0|0
  • Alyans kullanmasa bile benimle bağı olduğunu bildiğim bir aksesuar takmalı

1|0
    0|0
  • O kullanmali ancak ben kullanmam 😄

1|0
    0|0
  • Son derece önemlidir bana göre. Takıversin bir zahmet.

1|0
    0|0
  • Evet. Mesela ben yüzük sevmiyorum. Kullanmazdım.

1|0
    0|0
  • o parmağındayken bile sadakatsizlik yapanlar var. o bir sadakat simgesi takmasını isterdım hep parmağına hemde ruhuna o sadakat simgesini.

1|0
    0|0
  • saygı duyamam takacak! burnundan getiririm!

1|0
    0|0
  • saygi duyarim benim icin problem degil...

1|0
    0|0
  • Sorun etmiyorum o yüzük parmaktan cikinca bana bildiri gelmediğine göre inanmam gerek

1|0
    0|0
  • Hayır kullanmak zorunda.

1|0
    0|0
  • Saygı duymam kullansın

1|0
    0|0
  • duymam takmak zorunda

1|0
    0|0
  • Bu önemli ya

1|0
    0|0
  • Kullansin isterim

1|0
    0|0
  • Mantıklı ve bana göre geçerli bir açıklaması varsa bişey demem ama sırf keyfinden tskmıyosa burnundan getiririm

1|0
    0|0
  • Kusuruma bakmasın , bu konuda saygı duyamam , o alyans takılacak.

1|0
    0|0
  • Saygı duyarım ama ben kullanmasindan yana olurum yine de e tabi beni seven bir alyansa katlanı verir canım

1|0
    0|0
  • "O" takmazsa bende takmam bunu kabul edecekse takmasın🎈

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    50
Yükleniyor... ;