İlk buluşma rüyasının erken sona ermesine neden olacak davranışlar nelerdir?

İlk buluşmalar genellikle heyecan verici ve streslidir. Çoğu zaman stresimize yenilir, yapmamız gerekenleri yapar ve söylemememiz gerekenleri söyleyebiliriz. Peki ama bunlar neler? İlk buluşmada, ikinci bir görüşmeye engel olacak şeyler nelerdir?
İlk buluşma rüyasının erken sona ermesine neden olacak davranışlar nelerdir?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• göz teması mühim, bu olmuyorsa boşver gitsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Karşımdaki beklediğim gibi biri çıkmazsa ikinci görüşme olmaz. Hani normalde konuştuğum'dan farklı biri olursa.

0|0
    0|0
  • Daha ilk buluşma evresine geçemedim bı gün olursa yazarım.

0|0
    0|0
  • Heyecanla ne yaparsan yap karşı taraf heyecanlı olduğunu bildiği sürece bu olumlu yönde olur

Aksine ben heyecanlanmayan çok rahat takılan biriyle daha buluşasım gelmez

0|0
    0|0
  • Çok konuşmak

0|0
    0|0
  • 1 Eski sevgili muhabbeti
    2 Gereginden fazla vucuda bakmak
    3 goz temasi olmamasi
    4 Kaba konusmak
    5 Konusucak birsey bulamamak

0|0
    0|0
  • ev bis bize gidek demesi

0|0
    0|0
  • İtici olmak.

0|0
    0|0
  • sürekli telefon ile ilgilenmesi..

0|0
    0|0
  • çok kötü

0|0
    0|0
  • Sapık olması :))

0|0
    0|0
  • geğirme kusma osuruk gibi şeyler tiksindirici şeyler olabilir tabe ahahahahahahahaha :)))))

0|0
    0|0
  • Osurmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Benim hiç konuşmamam olabilir.

0|0
    0|0
  • Karşındaki kişiyi dinlememek.

0|0
    0|0
  • Ne aşırı rahat ne de aşırı heyecanlı olmayacak göz teması illaki olacak ama öyle dik dik bakmayacak gereksiz bir konu -eski sevgili veya evlilik- gibi konuşulmyacak ya da saçma espriler yapılmayacak bir de ilk buluşma yani biraz daha fazla özenmesi lazım giyimine falan

0|0
    0|0
  • Ben en son sevgilimle yaptığım ilk buluşmayı ömrümce unutamam , her şey o kadar güzel ve mükemmeldi ki.. Sanki yıllarca tanıyormuş gibi sıcaklık içtenlik..

0|0
    0|0
  • Kaba Davranışlar:Nefret ediyorum mağaradan yeni çıkmış gibi davranışlardan
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Yapmacık olmak dış görünüşün (giyim , kişisel bakım gibi) kotu olması , kullanilan sacma yalan kotu sözler ve sanal yalan bir karakter.

0|0
    0|0
  • Düşüncesiz, nezaketsiz, kaba davranış sezersem hiç şansı yok nezaketen görüşmeyi tamamlarım, sonrasında ise memnun oldum der arkasını getiremeyeceğimin sinyalini veririm.

0|0
    0|0
  • Kendi hakkında övünmesi egoistlik cimrilik ve sululuk yılışık insandan tiksinirim

0|0
    0|0
  • Dış görünüş
    Fazla konuşmak
    Cinsellik
    Utangaç olmak

0|0
    0|0
    • Utangaç olmanın nesi kötü ki

• Onu zamanla halledersiniz bence ben şu yönden bakarım utangaç biriyse fazla kız veya erkek ortamı yok derim bu hoşuma gider

• @Truealpha30 ben utangaç olduğum zamanda hiç bir artısı bana sağlamadı. Kekeledim bile. Rahat olmak karsidaki insanı da rahatlatır. 18 yasina kadar utangaçlık iyi da sonra pek iyi birşey değil

• eskı sevgılısınden bahsetmesı

0|0
    0|0
  • Ilk bulusmada son bulusmada oldugu gibi olsaydi keske. Bastan biterdi 😂 ilgisizlik, bilerek gicik etmeler, hep ayri sacma bir inat
    Bunlar bitirir. Yani kisaca beyfendiligin kayboldugu zaman

0|0
    0|0
  • Hesabı benim ödemem. Çünki nasıl başlarsa öyle gider. bir de mal mal hareketler beni direk iter.

0|0
    0|0
  • Hızlı başlamak

0|0
    0|0
  • Eski sevgiliyle karşılaşmak olabilir

0|0
    0|0
  • Agiz sapirdatmak konusurken..

0|0
    0|0
  • Ego tatmini kesinlikle olmamalı.