Zeka sence çekici midir, ne kadar sapyoseksüelsin?

Karşında çekici bir kadın dururken kitaplarla ilgilenmek tabii biraz garip ama görsel tam uyuyor gibi geldi :) Okuyan, sorgulayan, zekası ile etkileyici kişilerden hoşlanır mısınız?Zeka sence çekici midir, ne kadar sapyoseksüelsin?Zeka sizin için bir ilişkiye başlama kriteri mi?

• Zeka başlı başına bir ilişkiye başlama nedenidir, ben çok çekici buluyorum.
    A seç
  • Zeki insanları severim ama benim için ilişki adına bir çekicilik unsuru değil.
    B seç
  • Birlikte olacağım kişilerin zekasıyla hiç ilgilenmem, önceliğim görünüş olarak etkilenmektir.
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2
6095

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 95

• İlişkiyi mantık üzerinde yaşayacaksak bir nebze olsun işe yarayabilir. :):

0|0
    0|0
  • İnsanın ; Ailesi, akrabaları, komşuları, arkadaşları vb. üzeri o insanların yaşayışlarının yansımaları olan ''davranışları, huyları, düşünce ve bakış açıları, maneviyat hassasiyetleri ve tavsiyelerinin'' baz alan insanın, kendi içsel ve mantıksal bilinçaltı özünün analizi sonrası kendisi ve etrafındakiler için çıkaracağı kişilik ve karakter ile uygulama yansımaları üzeri ( ''Zekadan'' söz edilebilinir..

Konudaki sorun üzeri resimdeki örnekleme bir birine zıt..!

Her şeyin yeri ve esas doğrusu ile uygulaması üzeri gereklilikleri farklıdır örneğine kıyasla..!

Özetle ; Karşı cinsten bir insanla ne kadar çok vakit geçirir ve birbirinizdeki ortak noktaları görür ve bunlar üzeri ara sıra muhattaplık kurupta üzerine ( Her konuda esas doğruları araştırır, olurunada bu yönde bakıp mümkün mertebe uygulamaya döken her insanın zeki veya zeki olma üzeri başarısını ve ideal insan olup ona ısınılmasının ve yuva kurulmasının mümkün olabileceği tanısı ve kanısına erişebilinir..!

Ancak ; Zekiyim diyede : karşınızdakinle aranızdaki farkı vurgulayıcı hareket ve düşünceler ile yansıtırsanız o insanı kendinizden soğutur ve itici duruma hatta kendini beğenmiş bencil algısı oluşmasına sebeb olursunuz..

0|0
    0|0
  • Saçma sapan fikirleriyle, gayri ihtiyari yorumları ile gereksiz insanlar yine toplanmışlar.
    Zeka işi iki tane kas görüp elini vajinasına atan bir çok kadın için hiçbir şey ifade etmez. O yüzden burada ankete gelip oy veren (an itibari ile 116) karşı cinsiyet maval okumasınlar. İnanın zekasına hayran kalınabilecek bir çok insan bugün vücut yaptım tişörtü giyen adamlara nazaran hep yalnızdırlar. Bu konuda anlaşalım ve objektif olalım. Hiç samimi değilsiniz, biliyoruz sizdeki ağzınızın sulanmasına sebep olan görünüş sevdasını.

Bizim dızzolar da zeka falan demişler. Yemeyin la adamı :) İki ile ikiyi toplayamayan ama içine yazdan doldurulmuş kışlık menemen torbası gibi orası burası olan kızlara nasıl yanaştığınızı ben biliyorum yakın çevremden :D

Okul zamanında diğer kızlara göre eteğini dizlerinin altında tutan, saçlarını sürekli at sırtı yapmış, üzerinde her zamanki kazağı ile okula gelen kızlar 80-100 rakamlarını sadece hedeflediği sınavlarda kullanırken tam aksine bugün hangi taytı giysem, acaba karşı konulamaz kadınsı fiziğimi daha nasıl ortaya çıkarsam şeklinde şeytani fikirler besleyen kızlar da bu rakamları sadece göğüslerinin bedenini merak eden dızzolarla paylaşmak için kullanmıyorlar mıydı? "Göğüslerim bugün 75 beden ama 1 seneye falan 90 yapıcam herkes iyice sürünsün peşimde çünkü ben de dekolte giyicem çünkü zeka vajinamın ucunda bile değil"... Peh... Hani zeka? Hak getire...

Yanisi gencolar, bırakın sağda solda hikayeler türetmeyi de bugün bakmakla yaşamak arasındaki farkları ayırt edin. Görmeden de dokunmadan da sadece zeka ile sevişebilirseniz eğer, cinsel organlarınızla alamayacağınız zevki alabileceksiniz. Neden bugün boşanmalar bu kadar fazla? Çünkü siz sadece bakmıştınız. Yaşamamıştınız onu.

Bugün bir milleti bile ayakta tutabilen tek şey zeka ve onun doğru kullanılması ile alakalıdır. İnsan ilişkileri için de geçerli olmakla ya da olması gerektiği ile beraber bu konuda görünüş zekanın önüne geçerse mantık da yok olur gelecek de yok olur.

0|0
    0|0
  • Kadınlar bu soruya hep zeka derler. Fakat gerçekte zeki okuyan kültürlü insanlara tahammül edemezler. Sıkılır bunalırlar. bu kadınlığın temel güdüsü olan çelişkili olmaktan mıdır., yoksa her zaman beğenilen takdir edilen doğruyu bilen yapan insan olma güdülerinden midir bilinmez. Tekrarlıyorum ki öz de her kadın direk bu soruya çekicidir der. Fakat böyle bir insanla olan ilişkilerinde benimle ilgilen, off ne dediğini anlamıyorum, Konuşacak başka şey yok mu gibi serzenişleri asla son bulmaz. Zira esas istedikleri realiteden uzak toz pembe bir hayattır. anlık değişen bir haleti ruhuye içerisinde savrulup giderler.

0|0
    0|0
    • Günümüz toplumunun en mühim sorunsalı olan; şu yaşıma kadar o kadar çok şey yaşadım gördüm ki, gördüklerimin/tanık olduklarımın dışında başka bir ihtimal yoktur, öyleyse herkes aynıdır mantalitesini görüyorum sizde. Genelleme yapmamayı öğretememiş hayat size. Umarım birgün öğrenirsiniz ve kadınlar hakkındaki bu düşünceleriniz toplum refahı için değişir.

• @Tahammülsüzlük
    Uye adin zaten katakterini ele veriyor
    Belki de sadece fouryou dur ama ordaki i nin bende ozel bir anlami vardir... Dusunmeden konusma konusunda cok basarilisin... Ben sana diyorum ki insanlari 1. kac kisiye gore degerlendirip. Ayni kefeye koyamazsin. Sitedekilerim %98 diyerek buyuk bir kitleye hakaret ediyorsun anlatabiliyormuyum acaba

0|0
    0|0
  • zeki değilse istediği kadar güzel olsun ağzını actığı an olumsuz 🙃

1|0
    0|0
  • Saf kız olsun böyle herşeyi anlıyan zeki bir kız olduğu zaman benim üstüme çıkar saf olsun sevgili olmak kolay olsun onunla

0|2
    1|0
  • Zeki ve ne istediğini bilen kadın çekicidir doğru ama aynı zamanda neşeli de olmalı. Yoksa ilişki molotonlaşır. Arada delirmekte lazım 😂 hep akıllı yaşanmaz 🙈

0|0
    0|0
  • ilişkide zeka ve sadakat olmazsa olmazlarımdandır. Genelde sapyoseksüel kişilerin benden hoşlandığı doğrudur😎

1|0
    0|0
  • Sarisin aptallari kumral zekileri severim...

0|0
    0|0
  • Zeka hakkında konuşmak istemiyorum...

0|0
    0|0
  • Fazlasiyla sapyoseksualim.

1|0
    0|0
  • Zeki insanları severim ama benim için ilişki adına bir çekicilik unsuru değil. Çoğunluğun A dediğine bakacak olursak o A diyenlerin % 99 u yalan söylüyordur. Çünkü genelde zeki olan bilgin tipler yalnızdır.

0|1
    0|0
  • Yav yeni moda oldu bu sapyoseksüellikte... Yok öyle bir şey abi... Kandırmayın kendinizi değişik olucam diye.

0|0
    0|0
  • Akıllı kadın favorim.50gramım var diye tüm erkekleri elde ederim mantığı ile nefes alan ucuz kızlarla dolu.

0|0
    0|0
  • Herkes zeki erkek seviyoruz diyor yanlarındaki partnerlerine bakıyorsun Türkiyeyi dünya haritasında gösteremeyecek seviyedeler :D

0|0
    0|0
  • Zeka çekici elbet.

0|0
    0|0
  • Yav siz sapyoseksüelliği anlayamamışsınız. Az sapyoseksüelim diye bir şey olur mu? Kimse canım biriyle evlenmek istemez zaten. Ama sapyoseksüellik mesela adam/kadın 400 kg. yerinden kalkamıyo ama IQ su 290. Evlenirim diyosan tamam. sapyoseksüelsin helal sana.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ama zeki olupta boş olan insanlarda var benim için kültürlü olsun orası önemli konuşabileceğimiz, münazara yapabileceğimiz konular olması çok hoşuma gider.

1|0
    0|0
  • Kimle konussan sapyoyeksuel zaten.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    75

Kızlar Ne Diyor 60

• Bu soruya sapyoseksüelim diyenlerin yarısından çoğu anlamını bile bilmiyor ki

0|0
    1|0
  • Sadece zeki olan bir insana aşık olabilirim

0|0
    0|0
  • Zeka benim için olmazsa olmazlardan

0|0
    0|0
  • İki bacak görüp boşalan insanlar burda sapyoseksüelim diyor ya ne gülüyorum 😄
    Zeki olduğuna inanmadığım biriyle olmam ama tahrik unsuru değildir

2|2
    1|0
    • nihayet dürüst biri, hic kimse 120 kilo bir kadin veya erkekle sevismek istemez isterse astronot olsun😒

• Kitap okumak zeki oldugunu gostermez... kitap okuyanlar evet iyilerdir hoslardir ama her kitap okuyana zeki gozuyle bakmam... ulkemizde hani kitap okuyan kitlenin azligindan heralde oyle bir dusunce var... zekayi davranislari konusmasi ve gozlerinden anlasilabilir

0|2
    0|0
    • Tebrik edecegim sizi ama tokalasma iconunu calmislar 😂😂
      Kesinlille hayatinda hic kitap okumadigi halde zeka seviyesi cok yuksek olabilir haa burda su conuc cikmasin kitap okuyan aptal 😂😂
      Yani zeki ve kitapta okuyorsa beyni daha islektir ve zekasini nerde ve nasil kullanacagi hakkinda daha bilgilidir...

• Kesinlikle haklisin.. Ne zeki cocuk su kadar puan almis. Halbuki zeki mi değil mi bilinmiyor. Ama caliskan oldugu kesin

• @İfouryou06 evet tabi zeka daha kolay anlamani sagliyor da elbette zeki insan da guzel. bolumlerde var ama asil zeki insanlar bu egitim carkinda heder oluyor hele ki parasal durumu iyi degilse

• aptal insanlarla muhabbet edemem ruhum daralıyor hatta ayıptır söylemesi biraz yakın arkadaşım saf biri yoruluyom onunla konusurken :D:D

0|0
    0|0
  • yüzde 60 ı zeka çekicidir demiş ama sitedekilerin yüzde 98 i 2 kitap okumaktan aciz genel kültürü zayıf yo*baz beyinlinin teki

0|1
    0|0
    • En buyuk cehalet te iste senin yaptigin oluyor on yargi ve genelleme nefret ettigim insan turu
      insanlari elstirme hakkini nerden buluyorsun acaba..
      Dip not ; ankete katilmadim

• Tahammülsüzlük. Yorum veya bir yazı yazarken o metnin içinde rakam kullanılmaz ingilizceyi siktirretmede Türkçe de kas biraz hani şekil yapıyorsun ya gerek yok sana tavsiyem ( uyan )

• @ramizxx Cümle kurarken cümle içerisinde rakam kullanılır ne demek kullanılmaz? Dil bilgisi derslerini kaçırıyordun herhalde. Sen kendi yazımına bak önce ''siktirretme'' diye bir kelime bile yok türkçede. Türkçe de yazarken kulandığın de nin ayrı yazımının bir manası da yok. Benim dil bilgim senden daha iyi bu bariz ortada. Uyanayım ha? ben zaten ülkenin çoğundan uyanığım gelmiş burada şekil yapma git atv haber izle ülkenin mükemmel düzeninin işleyişini izle (!)

• kriterlerimin 1. sırasında

0|0
    0|0
  • Ya bu kelimeyi sakız ettiler diye kullanmayı hiç sevmiyorum. Ancak dibini gördüğüm bir denizdir zeka. Çok sever, çokça etkilenirim.

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla sapyoseksüelim.
    Zekaya zaafim var 🍓

0|0
    0|0
  • Çekici olduğu kesin.

0|0
    0|0
  • zeki insan çekicidir kesinlikle, ama zeka ilişkiye başlama sebebi değil bana göre, zeki diyelim ama karaktersiz veya karşısındaki insana değer vermeyen biri, napayım ben öyle birini. zeka tek başına yetmiyor, bir ilişkiye başlama sebebi olsa olsa o kişinin kalbindeki sıcaklık ve seni başkalarından daha özel, farklı hissettirmesi olabilir. ve bazen bunu o kişiyle geçirdiğin 1 saat veya onun bir bakışı, tebessümü bile anlatmaya yeterdir.

0|0
    0|0
  • Değildir. Yakışıklı ve salak erkekler favorim..

0|0
    0|0
  • Zeki insanlar dikkatimi çeker. Ama sırf zeki diye biriyle beraber olmam. Yani zeka çekicidir ama yeterli değildir

0|0
    0|0
  • Zeka dışardan bakınca görünüyormuymuş ya da fark edilebilir bişey mi çünkü kurnazlık vb şekilde de insan kendini miş-mış gibi gösterebilir.

0|0
    0|0
  • Zeka birinden etkilenmem için en büyük etken en çekici özellik... Bayağı sapyoseksüel olmusum 2 yıldır..

0|0
    0|1
  • Değildir

0|0
    0|0
  • Kim ne derse desin bir insanı en çekici yapan şey zekasıdır. Çünkü zaten insanları birbirinden ayıran görüntüleri değil kafasının içindekiler.

0|0
    0|0
  • kesinlikle cok cekici. zeki ve yakisikli olmayan erkekler ilgimi cekiyor. hele bir de guzel ses tonu varsa gelsin yarin nikah islemlerine baslayalim😂

0|0
    0|0
  • Evet, zeka çekici.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    40
Yükleniyor... ;