Sizce cinsel aldatma mı, duygusal aldatma mı daha kötü?

Biliyorum her ikisi de kötü ama seçmeniz gerekiyor hangisi daha kötü? Bence duygusal aldatma daha kötü🤔

0|2

Erkekler Ne Diyor 68

• "Erkek şöyle düşünür: isterse başkasını sevsin, yeter ki sevişmesin
    Kadın şöyle düşünür: isterse başkasıyla sevişsin, yeter ki sevmesin

Çünkü kadına göre vücudun merkezi yürek, erkeğe göre etek."

1|0
    0|0
  • Kesinlikle duygusal aldatma daha kötü. Cinsellik hissetmeden yaşanır biter. İzi kalmaz. Ama duygusal aldatma ömür boyu silinmez.

1|0
    0|0
  • her ikisi de

1|0
    0|0
  • Cinselliğin içinde duygu yoksa bence duygusal olan daha kötüdür.

1|0
    0|0
  • ikisi de aynı. Sonuçta ben varken başkasına meğletmiş

1|0
    0|0
  • cinsel aldatmada affedersen ilişki devam edebilir ama duygusal aldatmada affetsen de ilişkiyi devam ettiremezsin. yani duygusal aldatma daha kötüdür, bence

1|0
    0|0
  • Duygusal

1|0
    0|0
  • Cinsel

1|0
    0|0
  • ilk olaya duygusal bakiliyor ama cinsel aldatma olarak da aldatiyorsa ben ona yetemigorum demekdir bu beni üzer evet ama iyiki de yapmis derim ayni yastiga baş koyacaz sonucda benle yasasin derim.

1|0
    0|0
  • duygusal

1|0
    0|0
  • cinsel aldatma duygusal aldatmayı tetikleyen bir şey. o yüzden aldatmanın fizikseli duygusalı yoktur. aldatma, aldatmadır. aldatan orul orul orrr... ooss. puuu ço. cuuuğudur

1|0
    0|0
  • Al birine vur ötekine

1|0
    0|0
  • Biri soğuk suyla banyo yapmak gibi biri de buzun içine atlamak gibi. Kötü mü iyi mi tartışılır ama tuhaf durumlar.

0|0
    0|0
  • İkiside aynı kişide aldatan kişiye karşı bekarsa sevgi saygı güven gider düzeltilmez ama evli ise çocuğu varsa yanlışını anlamış düzeltmek istiyorsa bir şans verilir ama bundada sevgi saygı güvende eksilme olur

1|0
    0|0
  • Aldatmak hain birisinin işi

1|0
    0|0
  • Cinsel

1|0
    0|0
  • Aldatma beyinde başlar

1|0
    0|0
  • cinsel

1|0
    0|0
  • bence duygusal diyorum. cinsel yönden hadi şeytana uydu diyelim ya da başına vurdu diyelim yani bir şekilde izahı var ma duygular biterse her şey biter.

1|0
    0|0
  • Pek farklı değiller hemen hemen aynılar Biri siyahsa diğeri lacivert ama cinsel aldatma olması biraz daha kötü galiba

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    48

Kızlar Ne Diyor 26

• Cinsel

1|0
    0|1
  • kadınlar için duygusal aldatma kötüdür
    çünkğ erkekler cinsellşk yaşadığı kadını sallamaz duygu hissetmez gelip geçicidir ama duygu kalıcıdır onlar için

erkekler için ise kadının cinsel aldatması kötüdür başkasını sevse bile kadın o kadınla evlenir ama cinsel aldatan birini kabul etmes gururu

1|4
    0|1
  • İlla seçeceksek duygusal aldatma daha kötü tabii. O varsa fiiliyata geçirmemiş olsa bile cinsel aldatmayı da gerçekleştirmek istiyor demektir. Zaten mesele gerçekleştirmesinden daha ziyade gerçekleştirmek istemesidir. Her şey bitmiştir eğer bu varsa, belki karşı tarafın henüz haberi yoktur sadece.

1|0
    0|0
  • İkisi de aynı

1|0
    0|0
  • Bence duygusal. İnsallah aldatilmam iki turlude

1|0
    0|0
  • Erkekler için fiziksel aldatma daha kötü. Kadınlar için duygusal daha kötüdür.

1|0
    0|0
  • Duygusal olan.

1|0
    0|0
  • ikisi de adilik

1|0
    0|0
  • Aldatmanın her türlüsü adice.

1|0
    0|0
  • İkisi de aynı olduğu için tercih yapabileceğimi sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • İkisi de

1|0
    0|0
  • Her ikide berbat bence

1|0
    0|0
  • Aynı bence.

1|0
    0|0
  • Sorun bok gibi

0|1
    2|1
  • İlk duygusal diye düşündüm sonra cinsel dedim yani karar veremedim

1|0
    0|0
  • duygusal aldatma

1|0
    0|0
  • İkisi de affedilmez

1|0
    0|0
  • Duygusal daha kötü

1|0
    0|0
  • Ikisi de kötü. Illa seçeceksek duygusal.

1|0
    0|0
  • İkisi de birbirinden beter ya

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor... ;