Yürüme engelli atlet Hamide Kurt ile eski jokey Nevzat Doğangün evleniyor. Siz engelli bir insan ile evlenir misiniz?

Dünya ikincisi engelli atlet Hamide Kurt ile eski jokey Nevzat Doğangün nişanlandı. Nişan töreni ise bir hipodrom alanında gerçekleşti!
Yürüme engelli atlet Hamide Kurt ile eski jokey Nevzat Doğangün evleniyor. Siz engelli bir insan ile evlenir misiniz?Peki siz engelli bir karşı cins ile evlilik düşünür müsünüz?

0|0
169

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güzel Allah ayırmasın bir ömür evliliği düşünmediğim için ona cevap veremeyecem evlenecek olsam engeline bakmam sevdikten sonra bir ömür sevdiğimin yaninda her ne olursa olsun olurum

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• Sevgi meselesi

0|1
    0|0
  • Yüce gönüllülük 🙏🏻

0|1
    0|0
  • Aşıksa herkes evlenir

0|1
    0|0
  • Evlenirim diye atlayan yalan söyler bu devirde evlendikten sonra engelli kalana bile bakan yok kapıya koyan var o yüzden bana inandırıcı gelmiyor kimse kusura bakmasın insan oğlu nankör

0|2
    0|0
  • Evlenirim

0|1
    0|0
  • Güzellll...

0|1
    0|0
  • Engelli birisi ile evlenmek cesaret yürek İster çünkü çok özel insanlardır kırmamak üzmemek gerekir İyi günde kötü günde hep yanında olabilecek birisi olması gerekiyor mutluluklar diliyorum

1|1
    0|0
  • Aşk herşeye kadirdir 😊

0|1
    0|0
  • gercek seven boyle sever

0|1
    0|0
  • Önemli olan kalptir kalp istendikten sonra gerisi boş kendimce

0|1
    0|0
  • Herkes bir engelli adayıdır. O yüzden önemli olan aşktır.

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum yaa Allah kimseyi engelle sınamasın bizimde ne olacağımız belli değil ama evlenebilirmiyim bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Sevmenin engeli yoktur

0|1
    0|0
  • Evlenirim

0|0
    0|0
  • Maşallah çok yakısıyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkek severde kadin cikarci evlenmezler 😑

0|2
    0|0
    • Asıl erkek evlenmez neden cinsel objesi çalışmaz diye düşünür 😃 bir adam karısını Boşucaktı ayakları tutmuyor diye evet çok aşık oluyorsunuz😃 ve yine tanıdığım bir kadın bastonlu bir adamla evlendi. İşte kendinizi melek göstermeyin. He sonra ne oldu adamın karısıının ayakları düzeldi ayrılmadılar😂😂

• Uyuzsun sen ben tanimiosun☠😑

• Erkek ya da kadın kimse kolay kolay evlenmezler. Evlenmeyi geçtim kimse engelliler ile arakdaş da olmak istemez kolay kolay.

0|0
    0|1
  • Aşk engel tanımaz görüldüğü gibi seviyorsan evlenilir

0|0
    0|0
  • Aşkın gözü kör kulağı sağırdır.

0|0
    0|0
  • Olum ben evlenirim de kör beni görse gözleri açılır evlenmez âmk

0|0
    0|0
  • Seversem tabiki olur