Aşık olmakla, gerçek bir aşk ilişkisi yaşamak arasındaki farklar nelerdir? Aşık mısınız, gerçek aşk mı yaşıyorsunuz?

Gerçek aşk yaşamakla aşık olmak arasındaki farklar nelerdir?
Aşık olmakla, gerçek bir aşk ilişkisi yaşamak arasındaki farklar nelerdir? Aşık mısınız, gerçek aşk mı yaşıyorsunuz?Sahi, gerçek aşk neydi?

#GreeyWoLF

2|1
4924

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 48

• Aşık değilim.

0|1
    0|0
  • Aşk seni hızlı yükseltir erken düşürür baaamm diye
    Gerçek aşk sürer sürdükçe güzelleşir

0|1
    0|1
  • Aşığım ama uzaktan... Bilmem ki acaba onun adı aşk mıdır?

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa aşık olmak ve gerçek aşk yaşamak dediğimiz şeylerin her ikisi de aynı şey.

1|2
    0|0
  • aşık değilim, yaşamadım da. sanırım gerçek aşk dedikleri her şeyiyle iliklerine kadar hissedip yaşamak olabilir.

0|1
    0|0
  • En basiti ben aşık oldum ama maalesef gerçek aşkı yaşayamadim henüz. Gerçek aşkı yaşayanlar gerçekten çok şanslılar. Çok nadirdir onu bulmak... Çoğu insan bunu yaşayamadan göçer dünyadan maalesef 😓

0|1
    0|0
  • Gerçek aşk: bir kişi uğruna diğer herkesi bir tarafa almaktır, ilk günden seni seviyorum demek değil ona dokunmaya çekinmek kıyamamamak konuşmaya utanmak, dili tutulmaktır aşk, birisi mükemmel diye birlikte olmak veya cinsel istekleri karşılamak için yalanlar söylemek değildir o insani kusurlarıyla sevmektir kusurlarına rağmen mükemmel görmektir, birşeyleri bahane etmek yerine çözüm üretmek zorluklara katlanmaktadır ona neye rağmen olursa olsun destek çıkmaktır öyle lafta iyi günde kötü günde demekle olmamasıdır, sırf sana değer veriyor diye
    " nasılsa benim " tavrı koymak onu köle gibi kullanmak değil ona şans vermektir, insanlara boştan yere umut vermek değil bazı şeyler için yalanlar uydurmak değil göründüğün gibi olmaktır...

0|1
    0|0
  • 25 yılda 1 defa aşık oldum diyordum ama kendi sözümden kendim utandim meğer gerçek aşk Allah aşkı imiş beni terk etmeden ona kulluk etmekten bile aciz olan kulunu gerçekten seven sadece oymuş..

0|1
    0|0
  • Birisinde sadece hissedersin, digerinde hem hisseder hem de iliklerine kadar yasarsin. Ki bu en guzeli. 🙂

0|1
    0|0
  • Aşık olursun ama o seni sevmeyebilir.. yani aşkın karşılıksızdır
    Aşkı ise hiç yaşayamaz insan.. çünkü aşk kavuşamayınca aşktır.

0|1
    0|0
  • Aaah ahhh bilsem

0|1
    0|0
  • Evet zor soru bu? AMA ben gene Kendi fikrimi cvpliyim " hoslanmak sadece hoslanti
    Hoslamtidan sevmeye donusur...
    Sevmekten Aska donusue bizim ki boyle olmustu Ask ile gercek imkansiz olandir Ask ise Basit tir imkansiz Ask Gercek yasanmisiktir ask Ise engel yoksa demek oluyor ki Gercek ask degildir Ferhat sirin misali :)

0|1
    0|0
  • Iki tarafta aşıksa bence gercek bir aşk yaşanabilir..

0|1
    0|0
  • Hiç bir fikrim yok.. Aşk nedir bilmiyorum...

0|1
    0|0
  • Aşığım, kayıtsız şartsız seviyorum.

1|1
    0|0
  • Aşık olmak tek taraflı.. gerçek aşk ilişkisi yaşamak karşılıklı bir durum..

0|2
    0|0
  • Bir zamanlarda kaldı 🤦🏻‍♀️

0|1
    0|0
  • Anlatılmaz ki gerçek aşk ne yazarsan yaz az gelir.

0|1
    0|0
  • ben sevmenin kendisini seviyorum

0|1
    0|0
  • Bilmem görmedim daha görürsem söylerim 😃

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    28

Erkekler Ne Diyor 23

• "En güzel renk hangisi?" sorusuna yanıt aramak gibi birşey.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • Yaşadığımız dünya tüketim üzerine kuruludur, Eşyalar gibi duygularda pazarlanır. Aşkı Anlatan Şiirler Romanlar İzlediğiniz Filmler ve Dinlediğiniz Şarkılar.. Sizleri sadece Sahte Aşkların Müşterisi Yapar

Yaşadığını Düşündüğünüz Şey Gerçekten Aşk mı?
      Aşk Nedir?
      Aşkın Özünde Masumiyet Vardır..
      Bu kadar yeterli.

• İkisinide yaşamıyorum ama aslında farklarını da bilmiyorum. :)

0|1
    0|0
  • uzaktan agsik olmak baskadir... gercekten cifte agsik olmak tabikide baskadir.. cunku cifte asiklarsaniz demekki aski beraber yasiyosunuzdur ama eyer uzaktan agsiksaniz o demektir ki .. aski sadece kendi icinizde yasiyorsunuz

0|1
    0|0
  • Öyle kolay mı ya. Onca emeği vermek yeni kuşağın harcı değil. Yeni kuşak emek vermeden birşeyler elde etmek ister.

1|0
    0|0
  • Asik oldugun kisiyle ask yasamak superdir hele onu her gorduginde tekrar asik oluyorsan arada olusan elektrikle bir sehri aydinlatirsin

0|0
    0|0
  • Aşık Deilim

0|1
    0|0
  • Gerçek aşk bir kere yaşanıyor bence ayrıldığında kalpten bile gidersin mazallah diğer aşklar gelip geçici heves oluyor

0|0
    0|0
  • . Aşığım Yaşadım yaşıyorum. Yaşıyacamda ama şu an için dondurdum.

0|2
    0|0
  • Ben anlamam

0|0
    0|0
  • aşık değilim ve gerçek aşkı yaşamıyorum

0|0
    0|0
  • Aşk ile gerçek kelimesinin bir araya getirmen garip. Aşk aşktır. Gerçeklerlerden koparak yaşarsın. Gerçekleri çoğu zaman göz ardı edersin. Gerçek aşk gerçeklerle bağdaşmadan yaşanılandır. Böyle bir çelişki işte...

0|0
    0|0
  • Aşk vardır, birliktelik yoktur; aşk bitmez. Aşkla başlayan bir birliktelik vardır; önce aşk, sonra birliktelik biter.

0|0
    0|0
  • Ne ask ne iliski.. Benden uzak hepsi.. Zihnimdeki ask fazla utopik..

0|0
    0|0
  • Askin olduğuna pek ınanmiyorum

0|0
    0|0
  • Anlatılmaz yaşanır..

0|0
    0|0
  • Gercek bir aski arayanlardanim

0|0
    0|0
  • Aşk ulaşılması imkansız olmalı. Aşkla ilişki yaşandımı o aşk biter. Bence aşk ilşkişkisi diye bir tarif olamaz...

0|0
    0|0
  • Aşk mı? O da ne? :)

0|0
    0|0
  • Sanırım aşık olucam... karşımdaki de beni seviyorsa aşk yaşıyoruz demektir..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor... ;