Neden sevgiliniz yok?

Sevgilisi olmayanlar için sordum, olanlar gelip hava atmayın😏 Beni ya beğenmiyorlar ya da kısmetim kapalı bilemedim 1,5 - 2 senedir yalnızım😒
Neden sevgiliniz yok?
Siz neden yalnızsınız?

0|1
3899

En İyi Erkek Görüşü

• Yok hani yok, neden yok? Sevgimi hakeden biri yok. Beni sevenleri ben sevemiyorum, benim sevdiğim insanlarda beni.
    Oysaki kafa dengi, gerçekten sevgimi hakeden birini bulduğum zaman dünyanın en mutlu insanı olacaklarını bilmiyolar. :p

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Tamamen problemli olmamdan ötürü. Birilerinin hayatını karartırmışım gibi geliyor, gerek yok.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 98

• Tip yok para yok

0|0
    0|0
  • Bakımı zor diyorlar. 3 öğün mesajlaşacaksın, arayacaksın sık sık. Para da dayanmaz ki anacım. İlgi göstereceksin, sürprizler yapacaksın. Çok uğraştırıcı bir iş. Kendimize bakamıyoruz hem daha, ne gerek var bir başkasına? Kafiyeli oldu ama etkili. :D

1|0
    0|0
  • askere gitmeden önce ayrılmıştım çünkü doğuya çıkmıştı görevim aklı bende cok kalmasın yıpranmasın diye ayrıldım o gün bugündür sevgiliye ihtiyac duymadım ama hala beni sevdiğinidüşünüyorum ayrıcada seninde 1.5 senedir yalnız kalman şaka gibi :D

0|0
    0|0
  • fotoğraftaki durum eminim her her kızın en az 10 sefer başına geliyordur

eeee ''Geç kalmış bir tebessüm idamdan sonra gelen affa benzer''

tipim konumunda biri yok çevremde

0|0
    0|0
  • Baya oldu.. birinden hoşlandığımda ya sevgilisi oluyor ya da beni kendine yakıştıramayıp arkadaşça davranıyor.. Bir türlü çözemedim bu işi.. 😂😂😇😇😇

0|0
    0|0
  • Bulundugum ortamda kız çok fazla. Birisine bağlanıp diğerlerini pas gecmek istemiyorum ( :

Ekşi'de aynı konu manşetteydı bu tarz bı cevap yazılmıştı. Hoşuma gitmişti : )

0|0
    0|0
  • Doğru erkek olduğum için. Kadınlar yanlışa tutulur çünkü..

1|0
    0|0
  • 3 senedir yanlizim bir ara birisine yanastim baktim hayatimin en buyuk hatasi kadin dirdiri cekecem yine vaz gectim. Iyisiniz hossunuz ama cekilmiyorsunuz kusura bakmayin benim kafam goturmuyor 😁

0|0
    0|0
  • hadi bizi anlarım da sen nasıl yalnız kalıyorsun? yalnız kalmak istemiyorsan beklentilerini biraz düşür, hiç tahmin etmediğin biri seni çok mutlu edebilir.

0|0
    0|0
  • Hem çirkin, tipsizim. Hem Asosyal sayılırım. Hemde biraz aksiyim. :)

0|0
    0|0
  • 1 senedir yok çünkü daha yeni yeni kendime gelmeye başladım. Hissediyorum 2018 de sevgilim olacak :D

0|0
    0|0
  • Her şey tamam, sadece konuşmayı öğrenmem gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Olmayınca olmuyor işte naparsın bizde son baharda yapraklarını döken ağaç misali yanlızız

0|0
    0|0
  • Bende yalnızım her sabah bu soruyu kendime soruyorum bende :(

0|0
    0|0
  • Doğduğumdan beri hiçbir kızla iletişimim olmadı. Ne onlar geliyor ne ben onlara gidiyorum :D ileride olur da biri gelirse reddedicem zaten

0|0
    0|0
  • knk yanlş anlamada pp fotonu gören kmse senle sevgili olmak istemez

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum. Belkide kendime göre birini bulamamışımdır.

0|0
    0|0
  • erkekler niçin yanlız: bunun sebebi kızlar artık imaja kariyere bakıyor! yani aslında bu şey biraz para! evet paraya bağlanıyor işin sonu yine!

0|0
    0|0
  • Valla su içesin gelmezse çeşmeye gidip su içer msin o sebeple yoksa çeşme yerinde duruyir.

0|0
    0|0
  • yalnızlığa alışmışım. artık bünyem sevmeyi reddediyor kızlar canlı bomba gibi geliyor bana

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    78

Kızlar Ne Diyor 37

• Ahaha detaydaki benim.

0|0
    0|1
  • Kendi tercihim yea (yalan)

0|0
    0|0
  • Guvenmekte zorlaniyorum rekor bnde galiba uc sene oldu :D

0|0
    0|0
  • Erkeklere fazla açık giyinen biri olarak geldiğin için seninle ciddi düşünmüyor olabilirler..

2|1
    0|0
  • Aman böyle hayat güzel bir öküze gerek yok bence 😂

1|0
    0|0
  • 9 senedir aşığım birine.
    Diğerlerini geri çevirdim.

1|0
    0|0
  • Vallah sevgilim yok halimden karliceler gibi memnunun :)

1|0
    0|0
  • 1yıl biriyle konuştum (arkadaşça değil) Sevgilisi olarak bile görmedi. Laylaylomcular benden uzak olsun sevgilim olmasın böyle daha iyi.

0|0
    0|0
  • Sıkıntılı işler çünkü. Gerçi vardı, terk edildim, orası ayrı:)
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Gelen giden olmuyor, gelen insanlar da sevmiyor. Dış görünüş olarak beğenmiyor olabilirler ama banane 😂

0|0
    0|0
  • Sevgili aramıyorum ondan sırf sevgilim olsun diye boş bir ilişki yaşayamam

0|0
    0|0
  • İş dolayısıyla doğuda yaşayacakmış, seni alıp gidemem ama geride de bırakamam bitsin dedi.

0|0
    0|0
  • Fotoyu görünce bende biraz düşündüm.. 🤔

0|2
    0|0
  • No boyfriend no problem

0|0
    0|0
  • Bilmem. düşünmedim.

0|0
    0|0
  • Kimseciklere ilişmiyorum. Kafam rahat :)

0|0
    0|0
  • Zor begenirim cok zor

0|0
    0|0
    • :)) profile baktim profil resmin de en cok dikkatimi ceken saat oldu i satte kalkarsan evde kalirsin :))

• Bende senin gibi dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Doğru düzgün biri çıkmıyor karşıma..

0|1
    0|0
  • Çok cirikinim,)

1|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    17

Benzer Benceler