İlişkilerinizde neden "Seni seviyorum" cümlesini kullanırsınız?

"Seni seviyorum" yan yana geldiğinde belkide dünyanın en güzel, en mutlu edici cümlesi tabi sevdiğin kişiden duyma şartı ile. Pekâlâ siz bu cümleyi ilişkinizde hangi amaçla kullanıyorsunuz?İlişkilerinizde neden "Seni seviyorum" cümlesini kullanırsınız?Korsanı çok olduğu için çoğunlukla doğru mu yalan mı ayırdedemediğimiz cümledir.. herkes herkese seni seviyorum diyebilir, önemli olan, bu cümleyi '' herkese'' söylemeyen özel birini bulup ona söylemektir.

• Onun hoşuna gittiği için
    A seç
  • İçimden geldiği için
    B seç
  • İlişkinin yürümesi için gerekli olduğu için
    C seç
  • Onun da bana söylemesi için
    D seç
  • Etrafa ilişkimizi güzel göstermek için
    E seç
  • Ben söylemem
    F seç
  • Diğer;
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
6320

En İyi Kız Görüşü

• Afisteki film harikaydi bu arada YUKARI BAK miydi neydi adi kiz tam bir aptal ispanyol filmi cocuk tas.. kiz aptal cocugu birakip baska bir salakla oluyor ayyy tw yi yumruklamistim.. salak kiz.. Ayrica tabi ki de icimden geldigi icin.. hissetmedim his bisiyi soyleyemem..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 62

• Hiçbir zaman sevmediğim insana seni seviyorum demedim. İlişkiye başladıkları an “aşkım, seni seviyorum” diyen çiftler tanıdım ki bana da denk geldi böyleleri. Hala ilkokul kafasından çıkamamış duygusal anlamda olgunlaşamamış insan olduklarını düşünüyorum. İçimden gelirse söylerim.

0|1
    0|0
  • İçimden gelirse söylerim.

0|1
    0|0
  • İçimden geldiği için ☺

0|1
    0|0
  • Bu cümleyi sarf etmediğim için rahatsızlık duyan oluyordu. İnsanın içinden gelmeli, doğru anları yakalamalı. Diğer türlü ehemmiyeti kalmıyor. Nasılsın iyi misin kadar sıradanlaşıyor.

0|2
    0|0
  • Yaa en sevdiğim kitabımın filmi aşka yükseliş 😍😍😍 ve Mario Casas 😍😍😍 Seni seviyorumsa bir şekerlik olur tam aşka gelirsin o zaman soylersin bence içinde tutmanın ne manası var. Duygularini söyle karşındaki de mutlu olsun, saklamanin manası yok 😊

0|1
    0|0
  • sevgi gösterilmediği sürece bu söz çok banel kalıyor zaten ama ben sevgimi de gösterim içimden geldikçe de söylerim karşımdaki söylediği zaman da bu söz doğru mu yanlış mı anlayabiliyorum

0|1
    0|0
  • İçimden geldiği için onun da duyup mutlu olması için söylerim ama bu büyük ve anlam yüklü kelimeyi yoğun duygular hissetmeden sırf laf olsun torba dolsun diye söylemem. Bunu yapan insandanda zerre hoşlanmam hazzetmem. Lafta seven çok da icratta görünürde bir şey yok !!

0|1
    0|0
  • Niye kullanırım bir düşüneyim bakayım hmmm sevdiğim için olabilir mi acabaaa? :)

0|1
    0|0
  • (ğ) diyorum

0|1
    0|0
  • İçimden geldiği için söylerdim tabii ki de.
    Bir şey hissetmesem, içimden gelmese dilim nasıl varsın.
    Aksi taktirde bu yalan ve samimiyetsizlik olur.

0|1
    0|0
  • Seni seviyorum yerine ona andıracak şeyler söylerim. Seni önemsiyorum, bana kendimi iyi hissettiriyorsun gibi.

0|1
    0|0
  • bence algı meselesi örneğin beni I love you cümlesi mutlu etmez hiç ama seni seviyorum eder çünkü yüzyıllardır böyle gelmiş bu algı ve böyle de gider daha

0|1
    0|0
  • ben sevince soyleyemiyorum

0|2
    0|0
  • Sevdiğim için.

0|1
    0|0
  • Hissetmediğim zaman söylemem, söylediysem büyük sevmişimdir. Ağzımda sakız olmaz yani.

0|1
    0|0
  • içimden o an gediğinden söylerim neden söylicem başka

0|1
    0|0
  • Seni seviyorumdan daha çok sana güveniyorum demeyi tercih ederim seni seviyorumdan daha önemli bence

0|1
    0|0
  • Onu mutlu etmek için

0|1
    0|0
  • Ben söylemem...

0|1
    0|0
  • Içimden gelmesi lazım

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    42

Erkekler Ne Diyor 20

• İlişkide her zaman "seni seviyorum" sözü kullanılmamalıdır.

Sebepleri,

- Bir kişiyle beraberseniz zaten onu seviyorsunuzdur. Bunu tekrar tekrar vurgulamanın bir anlamı yok.
    - Kişiye sürekli seni seviyorum veya türevi gibi kelimeler sürekli söylerseniz en sonunda karşı taraf bunalır. Uyarıda bulunur, sürekli söylemene gerek yok der.
    - Romantik bir akşam yemeği yediğinizde, sevgililer gününü kutladığınızda veya başka bir özel bir gül belirlediğinizde söylemeniz daha doğru olur. Aksi taktirde yukarda yazdığım gibi uyarı yersiniz.

İlişkiyi korumak için kişiye sürekli seni seviyorum gibi sözler söylemenize gerek yoktur. Birbirini seven insanlar sürekli seni seviyorum demezler, özel zamanlarda kullanılması gerekir.

0|1
    0|0
    • Reis be yazan ellerini öpeyim son cümlede her şeyi özetlemissin zaten bu sözle dille olacak bir şey degil

• Ne hissediyorsam onu diyorum karşımdakine.
    Seni seviyorum’ cümlesi de yabancıların ilişki evresini belirleyen ı love you’ gibi görmüyorum. Biraz özentilik olmuş bizdeki.
    Seni seviyorum demek için yıllar boyu bekleyenler falan.. komik işler.
    İki günlük tanıdığım insanı da sevmişsem seni seviyorum derim. Cümleleri sakınmanın alemi yok, kime neyi kanıtlıyoruz?

0|1
    0|0
  • genellikle cümle kalıbı kullanmam ama bu kalıp geçekten çok sıcak ve içten zaten bir laf samimi veya , değilmi anlarım... samimi olmadığım lafı öyle bir belli ederimki herkez anlar

0|1
    0|0
  • Bazen bakışa, dokunuşa, koklayışa birşeyler eklemek gerekir... hani yemek yaparsın da azıcık tuz, azıcı pul biber atarsin ya, onun gibi bişey... ne kadar fazla tuz atarsan o kadar kötü yemek olur, ee hiç atmasan da tadı olmaz... tuzu biberi yani... arada dokununca kulağına seni seviyorum demek zor değil, kadını mutlu etmek bu kadar basit aslında, sadece işimize gelmiyor... yoksa seven bir kadın ufak şeylerle mutlu olabilir...

0|1
    0|0
  • çünkü çok sevmişimdir.

0|1
    0|0
  • içimden gelmeyen hiç bir şeyi beceremem

0|1
    0|0
  • İçimden geldiği için söylerim

0|1
    0|0
  • Sevdiğim insana da bana zorla sen beni sevimiyormusun şeklinde dayattığı için söylemediğim olmuştur. İçinden gelecek insanın... içten söylemeli bu tarz şeyleri...

0|1
    0|0
  • Sevgi okadar yüce bir kelime ama ancak bunu kalbinizden geçene söylemelisinizki ozaman değeri oluyor sevişirken değil gözlere bakıpta söylemek aşkı değer buluyor

0|2
    0|0
  • gerçekten içimden geldiği için..

0|1
    0|0
  • Bağlamak için kullanırım =)

0|1
    0|0
  • Benim icin cok degerli ve onemli oldugunu vurgulamak icin.

0|1
    0|0
  • İliklerine kadar hissettirirsin sonra götü kalkar ve gider o yüzden... SENDE SEV AMA SEVİLMEEE EMİİİ

0|1
    0|0
  • İçimden geldiği için

0|1
    0|0
  • içimden geldiği için

0|1
    0|0
  • kullanılır ama sık kullanılmaz benim görüşüm sık kullanılmamalı ki kullanıldığında daha çok anlamlı olsun

0|1
    0|0
  • Miker gecerim

0|1
    0|0
  • Onu sevdiğim için
    Benim onu sevdiğimi bilmesi için

0|2
    0|0
  • Birini görürsün tanirsin konusursun seversin bu önce normal bir sevgidir sonrasını yasayacagin olaylar belirler

0|0
    0|0
  • Kalbimden gectigi icin..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;