Uzaylı sana aşık olsa ve "gel bizim gezegene, senin yaşam şartlarına uygun olarak evi donattım"dese uzaylıyla kaçar mıydın?

"Gel bizim gezegene, orda 2 evim bir uzay gemim var senin yaşam şartlarına uygun olarak evi donattım"dese uzaylıyla kaçar mıydın?
#Trinity
#Yakışıklıuzaylıyokkikaçayım

Güncellemeler:
Ne hevesliymişsiniz uzaylıyla kaçmaya 😧Ay benden de deli herkes 🙊Elin çirkin uzaylısı sizi gezegene götürüp napicak bakalım belki muzelerinde sergileyecek niye hemen güveniyorsunuz hı?

0|6
106106

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim gibi insan formuna geçebiliyorsa, giderdim. Buraya gelebilmişse teknolojik ve biyolojik olarak gelişmişlerdir. Orada kendimi geliştirir ve evrende seyahat edebilir duruma geldiğimde dünyaya bunlar mucizeymiş gibi gelir ve peygamberliğimi ispat etmiş olurdum. Bütün şeriatçıları ve ne kadar din varsa yer yüzünde, hepsini kontrolüme alır ve ateist yapardım. Şeriatçilere de ayrıca birbirlerini bana ya da uydurduğum tanrıya kurban etmeleri için ayet yazardım. Hepsi ve tüm dinler temizlendiğinde, dünyayı cennet olarak insanlara sunardım ve baktıklarında öyle olduğunu görürlerdi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana zaten tutulsa tutulsa uzaylılar tutulur.😒 Al beni atının terkisine kacir beni yiğidim derim hahaha 😁😂😂 Uzaylı ata binmeyi biliyordur diimii 😁😂

0|0
    0|0
    • uzay gemisine binebiliyorlar ama atı bilemem ajsjsj😂

• Bilmiyorsa benim için öğrensin 😁😂😂uzaylı olmayan hatun almak kokay mı😁😁

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 105

• İnsanları artık şu alevi şu sünni, şu kürt şu türk, şu uzaylı şu dünyalı diye ayrıştırmayın ya yeter yeter jajsjaksksjaka Ben din, dil, ırk ayrımı yapmam uzaylılarda bir ırk sonucta kalbi önemli kalbi jsjsjsjajajs
    Hem zaten öyle bir şey olsa her türlü kaçar giderdim şu çivisi çıkmış dünyadan 😂😂

0|0
    0|0
    • ama çirkinler 😛

• Ya zaten dünyalılardan bana hayır yok bir uzaylı gelmiş bide evi benim yaşam sartlarina uygun dizayn etmiş kalkmış taaaaa uzaylardan buralara kadar gelmiş daha ne yapsın ben bu aşk karşısında çirkinde olsa sevmeyi denerim şahsen kendisini hangi dünyalı yapar bunu benim icin 😂😂

• mantıklı😂😂

• Gezegenler güzeli mal da yalan mülkte yalan. Gel seninle yerleşelim dünyaya, boy boy conilerimiz olsun derdim

0|0
    0|0
  • kaçarım

1|0
    0|0
  • Hayır kaçmazdım kız ayool

0|1
    0|0
  • Dünyadan gitmek bile güzel, gerisi önemsiz.

0|0
    0|0
  • İç güveysi gitmem sevgilim var ayrıca onun sesi çıkmasa anam o karıyı yolar sen kimsin benim oğlumu kaçırıyon diye :) :) :)

0|0
    0|0
  • Yok napcam orda

0|0
    0|0
  • Tabii ki kaçarım

0|0
    0|0
  • Kaçmazdım.

0|0
    0|0
  • Böyle birşeyse kaçardım

0|0
    0|0
  • araç ne tarafta diye sorarım

0|0
    0|0
  • bende hayatımdaki eksik ne diyordum 😀

0|0
    0|0
  • O gezegende medeniyet kurardım! Başkanıda ben olurdum sonra gel keyfim gel 😂

0|0
    0|0
  • Gitmezdim

1|0
    0|0
  • Yokluk neler yazdırıyor adama😂😂😂

0|1
    0|0
  • Kacarim. Illa aşık olmasina gerek yok gelip alsin giderim. Yeterki su dunyadan su hayattan kurtulayim.

0|0
    0|0
  • hiç birşey vaat etmese bile kuyruğuna yapışır giderim

0|0
    0|0
  • Kaçarım tabi 😂

0|0
    0|0
  • Canım benim tamam

0|0
    0|0
  • Galaksinin Koruyucuları 2 filmini hatırlattı :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    85

Kızlar Ne Diyor 105

• Evet! İşte aradığım o farklı erkek!

0|1
    0|0
  • Kaçarım, canım uzaylı <3

0|0
    0|0
  • Odamin penceresi Satürn manzaraliysa neden olmasın 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Alsın götürsün ya 😅 Hem bak arabasıda var, pardon uzay gemisi var.

0|0
    0|0
  • evin var mı uzay mekiğin var mı orda sigortalı mısın diye sorardım :D durumu iyise güzelde bir uzay mekiği varsa neden olmasın :D

0|0
    0|0
  • Dünyalıları anlamak zor ve herkesin bir çıkarı var. Gidip Satürn'ün halkasına oturasım var.. Yıldızlara bakasım..

0|0
    0|0
  • Kaçarız bacım

0|0
    0|0
  • Ay mükemmel😍😍
    Kaçarım tabi ahsjdkd

0|0
    0|0
  • Kacmam

0|0
    0|0
  • Biraz tuhaf olurdu ama güzel olurdu zaten evden kaçmaya niyetim var orda kimse beni bulamaz🤔😂😂😂

0|0
    0|0
  • Ay ben korkarım :D

0|0
    0|0
  • Hic düşünmeden kacarim

0|0
    0|0
  • Hayirrr😂😂😂

0|0
    0|0
  • Kaçardım net kaçardım. Zaten oldum olası insanlarla anlaşamam iyi oldu bu uzaylı talip.

0|0
    0|0
  • Kacarim

0|0
    0|0
  • Ömür boyu yetecek Oksijen tüpümü alıp kaçardım. Bu dünyayı durdurun inecek var uzaylı amcaa

0|0
    0|0
  • Yok ya insan olması daha iyi sonra annem ağlar arkamdan:"Gızımı neiydüğü belürsüz uzaylı yaratuklar gaptıı neeedem neeedem vay needemmm." diye😂😂😂

0|0
    0|0
  • kaçarım 👯

0|0
    0|0
  • Bu dünyadan kesin kaçardım

0|0
    0|0
  • Olabilir en azından insana degil

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam