Herhangi bir zamanda ve mekanda ansızın aklına geliyorsa yaşadıkların; hala aklındaysa eğer unutamıyorsan ne yapmalısın?

Herhangi bir zamanda ve mekanda ansızın aklına geliyorsa yaşadıkların; hala aklındaysa eğer unutamıyorsan ne yapmalısın?Unutmak zaman alır.. ansızın gelir aklına canını yakar bir koku bazen bunun nedenidir bazen bir şarkı
bazen bir renk
bazen bir kazak bazen bir mekan..
aklına geldiği o vakitler can acıtıcı vakitlerdir geçmek bilmez..
Sonra yine aynı olaylar tekrar tekrar eder..
Birlikte varlığıyla acı veren o kişi yokluğuyla acı vermeye devam ediyordur..
Unutmak için zaman gerekir belki ama o zaman onu unutmaya yetmiyorsa ve hala olur olmaz zamanlarda aklına geliyorsa..
Onu aklından çıkarmak ve dahası kalbinden silmek adına ne yapmalısın?
Ne yaparsın..

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Seni terk ederken yıkılmadınsa
    Sevda kurşunuyla vurulmadınsa
    Her şey bitti derken kahrolmadınsa
    Ayrılmak ne demek bilemezsin sen

Bu şarkıyı dinliyordum 😊

0|1
    0|0
    • dinlediğiniz şarkı güzel evet :) ama bilmesek keşke
      her şey bir rüya olsa

• Keşke öyle olsa silinse bir anda tüm hafızamdan 😊
      Hayatın bize daima iyilikler ve güzellikler getirmesi temennisiyle😊

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bildiğim hep kaçmak istediği yere koşar insan
    Gülmek ümit etmek için
    Umut ki içten yapılan bir dua ile dillenir güzel günler görelim öyle ölelim inşallah

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Susmalısın, konuşmamalısın

0|1
    0|0
  • Susup beklerim..

0|1
    0|0
  • Ben hep hayatımdan kimi çıkardıysam ya da hayatımdan kim çıktıysa onu güzel anılarımızla hatırlarım. Hatırlamak güzel şey. Neden unutsun ki insan? unutmak için mi sevdik? unutmak için mi yaşadık, biriktirdik onca anıyı? Asla üzülerek anmam kimseyi eğer geçmişte kalan birini anıyorsam hep gülümserim. Kötü olayları silme gibi bir huyu var beynimin. Aslında silmiyor bence, sadece maziye gömüyor. Bilemiyorum hayat garip sürekli hayatımıza birilerini dahil ediyoruz bazılarını dahil etmeyi biz istiyoruz fakat bazıları ise ansızın giriyor hayatımıza, neyse konudan fazlaca saptım sorry. Velhasıl, dediğim gibi hayatınıza giren insanları unutmayın aksine hatırlayın aynı hataları yapmamak için, ve kötü olan anılarınızı silin. Güzel günleri anımsayın!

Ne derler bilirsin;
    Kuş ölür, sen uçuşu hatırla! 🌺

0|1
    0|0
  • Tatile çıkmak en iyisi

1|1
    0|0
  • Valla açıkçası unutmak zorda olsa hasretimizden çaresizlikten gebersek de yazmamamız lazım çünkü gelse olmaz gelmese de olmaz her türlü bir çıkmaz. Yazmayın valla bak. Daha çok üzülürsünüz.

0|1
    0|0
  • Unutmamak diye birşey yok. Unutulur..

0|1
    0|0
  • artık canımı yakmıyor eğer böyle olması gerekmeseydi olmazdı onu affettim. yaşattıklarının cezasını çekecektir

0|1
    0|0
  • Hicbisey yapmadan bekliyorum hayatın bana biçtiği bu

0|1
    0|0
  • Çivi çiviyi söker herdaim

0|1
    0|0
  • Insan, nisyan kelimesinden turemistir. Unutmak insanin ozelligi, sadece zaman lazim.

0|1
    0|0
  • Zamanla geciyor

0|1
    0|0
  • bir şey yapmam.. bu durum bir şey yapılarak aşılacak bir durum değil.. aksine uğraştıkça batarsın..

0|1
    0|0
  • Hiç geçmeyecek bir acı yaşadığımı sanıyordum Sonra bir gün bir şey oldu baktım ondan başka her şeyi düşünüyorum. O gün dedim bitti bu iş.
    her şeyin bir sonu var. İşin aslı ben ne zaman unuttum onu bile bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • Müzik dinlerim.. ondan sonra dahada cok düşünürüm. Hep öyle devam eder..

0|1
    0|0
  • Unutulmayi hakedenler haketti yeri bulur

0|1
    0|0
  • En güzeli unutmaya çalışmamak..

0|1
    0|0
  • O an estagfrullah cekip baska seyler dusunmeye beynini bos birakmamaya bak ise yario

0|1
    0|0
  • Aklıma gelmiyor o yüzden böyle düşüncem yok.

0|1
    0|0
  • Olmuyoki

0|1
    0|0
  • Öl gitsin

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 6

• 2.5 yıl oldu, arada mesafeler var, bir kere bile görüşmedim, sesini duymadım, ama unutulmuyor be.

Birde bugün Sakarya'ya gittim. Dönerken izmitte onun olduğu mahallenin ordan geçerken radyoda ben çok sevdim gözbebeğim çalıyordu.

Ordan geçtim aklıma getirdi ama şarkıda tam yerinde girdi, göz yaşları yine içe doğru aktı.

0|1
    0|0
  • cozum uretmelisin bir sekilde

0|1
    0|0
  • Unutamıyorsam, uyurum unuttuğum tek vakit olduğu için. :)

0|1
    0|0
  • Unutulur emin ol unutamzsam da yakarim bir cigara

0|1
    0|0
  • Unutamiyorsan alismayi deneyeceksin. Hissizleseceksin.

0|1
    0|0
  • Valla birşey yapılmıyor çıkmıyor ya kaç kez unutmam gerek dedim aklımdan çıkartmak için ne yaptıysam olmuyor ve canımı sıkıyor

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;