İlkler unutulmaz insanı gülümsetir, neden insan o hep hatırladığı ilklere ihanet eder mutsuzluğun kaynağı bu ihanet olabilir mi?

İlkler unutulmaz insanı gülümsetir,  neden insan o hep hatırladığı ilklere ihanet eder mutsuzluğun kaynağı bu ihanet olabilir mi?İlk aşk ilk öpücük ilk kalp sızısı
herkes ilk aşkını ilk öpücüğünü muhakkak hatırlar.. ancak sonrasında ilkleri hep geride bıraktığını da hatırlar..
Ne kadar zaman geçerse geçsin ilk aşkını hatırlar insan.
Ama belkide ilk aşkına sadık kalamadığı o aşkı unuttuğu yarım bıraktığı için mutsuz olduğunu hiç düşünmüş müdür acaba?
Belkide bizim ilk ihanetimiz şu anki mutsuzluğumuzun kaynağı olabilir mi?
Belki de her şey bizim suçumuzdur..
ne diyorsunuz bu konu hakkında?

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Ilkler özeldir ama bunu duygu ile bağdaslastırmamak gerek sadece. Ilk bisiklet, ilk araba, ilk telefon, ilk gece yarisi disari cikmak vs vs...

Ben ilk bisikletimi de unutmam ama komsu cocugunun bisikleti ile aldatmadim :/

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk askimi keske yerinde biraksaydim 23yil sonra en büyük kazığı yedim ilk ask felan hikaye hersey kaldığı yerde guzel veya acii ama eski olmasin cani cok yakıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• İlkler bizi daha mutsuz ediyor sanki.

2|2
    0|0
  • Ilkin zerre önemi yok canı cehenneme gebersin diyesim geldi tutmayın beni 😂😂

0|1
    0|0
  • ilkim sonum olsun isdedim aslinda hep her ne kadar cok genc olsamda evlilik cok uzak olsada benim icin cok mücadele verdim adeta suyunu cikardik yapabilicegim gercekden herseyi yapdim o yüzden olmicakmis demekki hayirli dwgilmis diyorum artik.. ve ondan sonrasini bir ihanet olarak görmedim ve görmicem

1|3
    0|0
  • İlkinden ayrılmama şansın olsa ayrılır mıydın? Senin seçimine mi kalmıştı ilk olanın geçmişte kalan olması? Bunlara cevabın hayırsa mutsuzluğun sebebi bu olabilir mi sorunun cevabını da hayırdır bana göre.

0|2
    0|0
  • İlkler ilk gün gibi ihanetsiz duruyor ve zaman geçtikçe daha çok acıtıyor.. buna rağmen varsın mutsuz olayım hiç fark etmez..

1|1
    0|0
  • Ilkler sadik kalsaydi zaten su an mutlu olurdu herkes evet unutulmuo yasanan ve yasatilan hersey bazen beyinsiz olmayi cok istiyorum

0|3
    0|0
  • BN unuttum

0|1
    0|0
  • Kek yapmayı öğrenirsin ilk önce acemilikten yakarsin ama kimseye keki yaktığını soylemezsin ve aklına gelince güler geçersin. En güzel kekini anlatırsın. Aşkta böyle en mutlu olduğun keki seversin onunla ovunursun askta da en mutlu aşkınla ovunursun

1|2
    0|0
  • Bence ilkler unutulmaz, terkedilmez, vazgeçilmez..

Gerisinde hep ilkler aranır

0|3
    0|0
  • İlkler unutulmaz sozuunaşırı saçma buluyorum resmen zuğurt tesellisi

2|1
    0|0
  • İlkleri unutmamak sonraki evlenceğin insana büyük bir ayıptır.. unutamıyorsan sonsuza dek hatırla ve kimseye yanaşma..

0|1
    0|0
  • Herşey unutulur unutma herşey unutulur...

1|1
    0|0
  • ilkler degıl mühım olan sonra yara açar insanın kalbınde

0|2
    0|0
  • İlkler bizi mahfetti sevebi bu

0|2
    0|0
  • İlk askım baş tacımdır... Ozamanlar çok acemiydim elimde tutmayı başaramadım, kaptı sürtüğün teki. Ama suç bende, saflığımın kurbanı oldum.. Şimdiki aklım olsa Adriana Lima bile alamazdı elimden, lakin olmuş la ölmüşe çagre yok.. Önümüze bakalim😉

0|1
    0|0
  • İlkler çok başkadır sevmeyi ilk ondan öğrenirsin kolay kolay unutamazsın maalesef

0|1
    0|0
  • Ihanetler hep acı son doğurur yinede ilkleri hatırlayacak kadar geriye bakmamak lazim

0|1
    0|0
  • Şarkıya bayıldım yanlız

0|1
    0|0
  • Tabiki olabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İlkim sonum olucak galiba veya sonu böyle biten bir ilk olacağım. :)

0|2
    0|0
  • Mutsuzluk saltır. Bir nedene bağlı olsada nedenler silsilesinde bir canlı gibi adeta..

0|1
    0|0
  • Beni gulumsetmiyor hatirlamiyorum bile.

0|1
    0|0
  • İlk öpücüğüm hiç olmadı 🙂

0|1
    0|0
  • İlkler unutulmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;