Evli olduğunuz halde eski aşkınız karşınıza çıkıp sizinle olmak istese ne yapardınız?

Eğer mutsuz bir evliliğim varsa ve eski aşkıma güveniyorsam giderdim!

0|3
2763

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 63

• Bu çok karmaşık bir konu. Sırf evliliğim kötü gidiylr diye bir gidişse bu çok doğru değil. Aşk tecelli eder ve bir birinize sahip çıkar ve her şeyi geride bırakırsanız tabiki olur. Ama neden onu terkettiniz neden evlenmeden önce eski aşkınıza bir şans daha vermediniz der insan.

1|0
    0|0
  • Hani iki elle yapılan bir hareket vardır ya..
    sonunda da ŞLAK diye ses çıkar hani.. :D

1|0
    0|0
  • Eski aşkım yok skdisöd

1|0
    0|0
  • Valla mutlu mutsuz farketmez gitmezdim ki hayatıma başkasını aldıysam asla eskiye dönmem essek aynı çukura iki kere düşmez...

0|0
    0|0
  • Adı üstünde eski sen aciz misin ki bir insanı yarı yolda bırakıp gidecen işte günümüz ilişkileri böyle hiç kimse haketmiyor

0|0
    0|0
  • vazgeçtiğim kadının topuğuna bile bakmam..
    vazgeçmemiş olsam, eşim o olurdu..

1|1
    0|0
  • eskiden insanlar daha sadıkmış. erezyona uğratılmışların arttığı günümüzde kasırga olarak yeter internet, diziler, filmler ve müzikler...

0|0
    0|0
  • Yok gitmem. Aklim kalir ama esime karsi huzursuz hissederim kendimi. 5 dakkalik zevk icin evliligimi riske edemem

0|0
    0|0
  • Sjsj

0|0
    0|0
  • Evliyseniz, eski aşk yoktur arkadaşım. Kendinizi her zaman eşinizin yerine koyun.

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmam bu tür konularda..

0|0
    0|0
  • Oluruz

0|0
    0|0
  • Emin değilim ne yapacağımdan

0|0
    0|0
  • Evlendiğim an bitmiştir asla yapmam. Ne kadar da mutsuz olsam eski aşkımı ne kadar da sevmiş olsam sonuçta evliyim ve aldatmam kesinlikle

0|0
    0|0
  • Geçti bolun pazarı gulüm derim

0|0
    0|0
  • Onunla hiç iletişim kurmam

0|0
    0|0
  • Zaten herkeste bir sadakat sorunu var hayır diyeceklerini sanmıyorum :D

0|0
    0|0
  • evliliğin mutsuz olması kişilerin birbirlerini sevmiyor demek değildir.. ve sevdiğin insana saygı duymak sadık kalmakla gösterilebilir..

0|0
    0|0
  • Kabul etmem

0|0
    0|0
  • Amma karaktersizmişsin :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    43

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 27

Yükleniyor... ;