Evli olduğunuz halde eski aşkınız karşınıza çıkıp sizinle olmak istese ne yapardınız?

Eğer mutsuz bir evliliğim varsa ve eski aşkıma güveniyorsam giderdim!

0|3
2763

En İyi Erkek Görüşü

• Hani iki elle yapılan bir hareket vardır ya..
    sonunda da ŞLAK diye ses çıkar hani.. :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mutsuz olacağım biriyle evlenmek istemem, eski aşk diye bir şeye inanmam. Eskiyse, ayrıldımsa demek ki ciddi bir sebepden dolayı ayrıldım barışmam bir daha

Mutsuz evliliğim varsa sadece ayrılırım

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 62

• Bu çok karmaşık bir konu. Sırf evliliğim kötü gidiylr diye bir gidişse bu çok doğru değil. Aşk tecelli eder ve bir birinize sahip çıkar ve her şeyi geride bırakırsanız tabiki olur. Ama neden onu terkettiniz neden evlenmeden önce eski aşkınıza bir şans daha vermediniz der insan.

1|0
    0|0
  • Adı üstünde eski sen aciz misin ki bir insanı yarı yolda bırakıp gidecen işte günümüz ilişkileri böyle hiç kimse haketmiyor

0|0
    0|0
  • eskiden insanlar daha sadıkmış. erezyona uğratılmışların arttığı günümüzde kasırga olarak yeter internet, diziler, filmler ve müzikler...

0|0
    0|0
  • Valla mutlu mutsuz farketmez gitmezdim ki hayatıma başkasını aldıysam asla eskiye dönmem essek aynı çukura iki kere düşmez...

0|0
    0|0
  • Evliyseniz, eski aşk yoktur arkadaşım. Kendinizi her zaman eşinizin yerine koyun.

0|0
    0|0
  • vazgeçtiğim kadının topuğuna bile bakmam..
    vazgeçmemiş olsam, eşim o olurdu..

1|1
    0|0
    • Biz boşadığımız karının topuğuna bakmayız.. :)

• Yok gitmem. Aklim kalir ama esime karsi huzursuz hissederim kendimi. 5 dakkalik zevk icin evliligimi riske edemem

0|0
    0|0
  • evlenmişsem aşkımdan ölsem de kendimi değil eşimi düşünür ve anlaşamasam bile bırakmam onu. empsti yapmak gerek..

0|0
    0|0
  • Sjsj

0|0
    0|0
  • Evlendiğim an bitmiştir asla yapmam. Ne kadar da mutsuz olsam eski aşkımı ne kadar da sevmiş olsam sonuçta evliyim ve aldatmam kesinlikle

0|0
    0|0
  • evliliğin mutsuz olması kişilerin birbirlerini sevmiyor demek değildir.. ve sevdiğin insana saygı duymak sadık kalmakla gösterilebilir..

0|0
    0|0
  • Sonuçta bir kere terketmiş birisi için neden eşimi bırakayım ki , eğer eşimle mutluysam fena bir şekilde terslerim

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun... evliliğime ne olursa olsun sahip çıkarım...

0|0
    0|0
  • Zaten herkeste bir sadakat sorunu var hayır diyeceklerini sanmıyorum :D

0|0
    0|0
  • Ona Ankaralı Namıktan hadi yürü yürü'yü dinlemesini önerirdim.

0|0
    0|0
  • Mutsuzsam ayrilirim aldatmak bana göre deyil ha bu arada eski sevgilim beni sevse zaten gitmezdi ayaklarima kapansa ginede gitmmem

0|0
    0|0
  • Kimsenin hayatına karışamayız ama tavsiye olarak mutsuz bir evliliğin varsa boşan o zaman aldatma

0|0
    0|0
  • Öyle birşey yok eskiyen şeyi tekrar giyer mi insan :)) Eskiden olmuyorsa şimdiden olmaz.

0|0
    0|0
  • heyecan, adrenalin ve macera çok çekici duruyor şuanda düşününce bu fikir

0|0
    0|0
    • ama gerek yok ya herseyyi eşinle yaparken birdenbire onsuz kaldıgınjı düşğnsene

• @ahukeder tabi haklısın söylediğin şeyi düşüncede kötü ama diğer Durumu düşünmekte heyecan veriyor şuanda bile düşüncesi dahi

• Türkçede bu tip durumlar için çok güzel bir kelime var. ... Ederim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    42

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 26

Benzer Benceler

Yükleniyor...