Sürekli "İşim uzadı, toplantıdayım." diyen eşinize/sevgilinize güveniniz tam mıdır? Bu durum içinize bir kurt düşürür mü?

İlişkilerin temeli güven üzerine kuruludur. Ne kadar sevsende, aşık da olsan, güven yoksa ilişki yıkılmaya mahkumdur.

Son dönemlerde yoğun çalışan biriyim, sabah 8 den, akşam 9 10 11 lere kadar çalışıyorum. Düşündüm de sevgilim olsaydı, geçicide olsa bir süredir devam eden bu durumda, bana güvenir miydi? 🤔

Sevgilinize/eşinize güveniniz tam mıdır?
İşinin uzamaları, yoğun çalışması, içinize bir kurt düşürür mü?

#GreeyWoLFSürekli "İşim uzadı, toplantıdayım." diyen eşinize/sevgilinize güveniniz tam mıdır? Bu durum içinize bir kurt düşürür mü??

0|2
3711

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 36

• İşinin temposunu biliyorumdur mutlaka atıyorum memursa sürekli toplantısı olamaz. Bildiğim şeyler üzerinden yürürüm

0|1
    0|0
  • Ben güveniyorum. Toplantıda olduğunu düşünüyorum. Değilse Allah gelsin hakkından. Bunu bilemem, bu düşünce ile kafayı bozamam. O, kendisi yanımda değilken düşünsün beni. Misal dün gece çalışacağım dedi. Tamam dedim. Eve geldi 21.00 suları😬 sinir içinde. Dedi "anahtarlarım sende mi? Ofise giremedim" . Haa dedim sen bunun icin mi geldin eve? Senin anahtarını bilemem ama al benimkileri dedim, verdim eline. Gidemedi. Her seferinde bana bir hafta ver işleri toparlayacağım sonra sizinle olacağım diyor. Al sana istediğin kadar hafta😑 şişene kadar çalış. Doya doya çalış. Doyamazsın daha da çalış... Adam uyuyunca "uyumamalıydım! Nasıl oldu da uyuyakaldım! İşler kaldı" diyor. Uyumaktan pişmanlık duyuyor. İş bu boyuta vardı. Bu kadar işin arasında beni aldatmaya vakit bulacaksa bulsun bakalım. Farkedersem iki dünyada da gün yüzü göstermem.

0|1
    0|0
  • Yani simdi gercekci olmak gerekirse süphe uyandirir nekadar güvenirsen güven icinde bir acaba mi olur bide gece gec saat saten ama o kendini belli eder mesaiye kaliyorsa evdeki günlük hal hareket ilgisinden falan anlarsin yani bence ortada baska birsey olup olmadigini

0|1
    0|0
  • Ona güvenirim

0|1
    0|0
  • Güvenirdim. O toplantısı uzadığı için evine erken saatlerde gidemeyen kişi eşim değil de ben olsaydım, eşimin bana güvenmesini isterdim.

0|1
    0|0
  • Eğer eşimse ben zaten o güvenmişimdir ki bir yuva kurmuşumdur, sevgilimse evet kurt düşebilir😬

0|1
    0|0
  • Niye inanmasın? Eğer bir yanliş yapacaksan aşkim işdeyım deyıp gün icinde izinde ala bilirsin hani.

Benimde geç (öğlende olsa eve gec geliniyor)! ciktiğim oluyor veya bir kere oldu yemeğe katıldım. Ama sonuc olarak durumu bildiririm.

0|1
    0|0
  • Evet ona güvenirim böyle pis şeyler yapicak biri değil.

0|1
    0|0
  • Guvenmem kimseye

0|1
    0|0
  • Eğer eşimse, sevgilimse güvenirim, güvendiğime ne laf söylerler söylesinler , güvenim tamdır

Benim güvenim anca gözümle görürsem kırılır. Kırıldımı bir daha da affetmem

0|1
    0|0
  • Evet bana o güveni verdiyse suphelenmem.

0|1
    0|0
  • Daha önce açığını yakaladiysam ve ilgisiz ise evet kurt düşmeyi geç kurt olurum valla..

0|1
    0|0
  • O güveni veriyorsa sıkıntı yok ama çok sık geç kalmaz normalde mesela sık laşırsa burnundan getiren getiren oğrenirim

0|1
    0|0
  • Sen hayırdır, ne iş? Diye sorarım tabi.

0|2
    0|0
  • düşürür insanız sonuçta

0|1
    0|0
  • Kurt düsmez belki ama beni onemsemedigni düsünürdm

0|1
    0|0
  • Ne toplantısı senin mesleğin sekreterlik kendine gel falan derim :D

0|1
    0|0
  • Dusururrr😂dusurmem diyen samimi degilll😂

0|1
    0|0
  • Kurt düşürmez. Ona inanırım sonuçta işini biliyorum.

0|1
    0|0
  • Şüphelenirim ve zaten bir zamanlar şüphelendim ve de haklı çıktım sizde şüphelenin tavsiyem 😂

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    16

Erkekler Ne Diyor 10

• HERKES İÇİN FİNANSAL SORUNUN YARDIMI SERİ 4%

Gelişmek istiyorsanız, benim koşullarım hakkında daha fazla bilgi edinmek için benimle iletişime geçmekten çekinmeyin:

groupefinancier00@gmail. com

SİZE YARDIMLAMAK İSTİYORUM BİR GERÇEK ZENGİNLİKLE

Bu mesaj, bireyler, fakirler veya hayatlarını yeniden inşa etmek için özel bir krediye ihtiyaç duyan herkes içindir. Faaliyetlerinizi yeniden başlatmak, bir projenin hayata geçirilmesi veya daire satın almak için bir kredi arıyorsanız, ancak bankacılık yasaklanmışsanız veya dosyanız bankada reddedildi. Şartları ve geri ödemeleri karşılayabilecek tüm insanlara 5.000 avrodan 300.000.000 avroya kadar değişen miktarda kredi veren biriyim. Faiz oranı yılda% 4'tür ve kredi süresi müşterinin rahatındadır. Noel veya Yılbaşı gününü kutlamak için veya diğer nedenlerden dolayı paraya ihtiyacınız varsa, daha fazla bilgi almak için benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. ciddi ve dürüst kişiler.

İşte size yardımcı olabileceğim alanlar:

* Finans
    * Gayrimenkul kredileri
    * Yatırım amaçlı krediler
    * Otomatik kredi
    * Konsolide borcu
    * Akreditif
    * İkinci ipotek
    * Kredi itfası
    * Kişisel krediler
    Dolayısıyla bir krediye ihtiyacınız varsa, koşullarım hakkında daha fazla bilgi edinmek için benimle iletişime geçmekte tereddüt etmeyin.
    Lütfen bana yazmayın E-posta:

groupefinancier00@gmail. com

0|1
    0|0
  • Eşimi çalıştırmam.

0|1
    0|0
  • Tabikide düşürmez kafa dinlerim o dönemde.

0|1
    0|0
  • Düşürürr

0|1
    0|0
  • Güven asla oturan bir şey değildir.

0|1
    0|0
  • Tanıdığım kişiye güvenirim. güvendiğim kişiyle de evlenirim.

0|1
    0|0
  • İçime kurt düşürmez tam tersi içime kurtlar ülkesi kurulur.

0|1
    0|0
  • Güvenirim.

0|1
    0|0
  • Gerçekten de olabilir. Anlamak güç

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;