Çocuğunuz olmasa, eşiniz bunu bahane ederek bir başkasının evladını kaçırsa, yardım ve yataklık mı yaparsınız?

Gaziantep’te yangın çıkan evde dumandan etkilenmemesi için kapının önüne bırakıldıktan sonra bulunamayan 15 günlük Ayaz bebeğin, halası 28 yaşındaki Birsel G. tarafından çocuğu olmadığı için kaçırıldığı ortaya çıktı. Polisin operasyonuyla Adana’da bir yolcu otobüsünde yakalanan kız yurdu müdürü Birsel G. gözaltına alınırken, bebek ailesine teslim edildi.

Yangın sırasında evde bulunan Ayaz bebeğin yanı sıra halası Birsel G. da ortadan kaybolduğunu belirleyen Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Birsel G.'nin bir kız yurdunda müdürlük yaptığı Adana’da gidebileceğini değerlendiren polis, otogardaki kamera görüntülerinden kadının bindiği otobüsü belirledi. Polisler, Birsel G. ile Ayaz’ın bulunduğu otobüsü hareket halindeyken durdurdu. Birsel G.'yi gözaltına alan ekipler, yolda biberonla süt satın alıp içirdikleri Ayaz bebeği Gaziantep’e getirdi. Bebek sağlık kontrolü için Gaziantep Çocuk Hastanesi’ne, halası Birsel G. ise sorgulanması için emniyete götürüldü.

Gaziantep Çocuk Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen bebek, 5 yaşındaki ağabeyi Berat ile kendisini bekleyen anne ve babasına teslim edildi. Kiya ailesi, bebeklerine kavuşma sevinciyle evlerine döndü.

Çocuğunuz olmasa, eşiniz bunu bahane ederek bir başkasının evladını kaçırsa, yardım -yataklık mı yaparsınız yoksa; uyarır mısınız?Çocuğunuz olmasa, eşiniz bunu bahane ederek bir başkasının evladını kaçırsa, yardım ve yataklık mı yaparsınız yoksa; onu bu insanlık dışıdavranışından dolayı uyarır çocuğu ailesine götürür müsünüz?
#EbeveynOlmakAdınaInsanlıktanÇıkma
#ÖlsenBundanDahaIyi
#ÇokCahilsinKeşşkeÖlsen
#AnneBabaOlmkInsanlıktnÇıkmayıGerektrmiyr

0|1
1221

En İyi Erkek Görüşü

• Tabikide yardım etmem. Polise ve çocuğun ailesind gider güzelce anlatırım durumu anlayışla karşılayacaklarını düşünüyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır tabi yapmam

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Soruya gel çay demle... Kimsesiz çocuklar yurdunda yüzlerce binlerce sımsıcak bir aileye muhtaç çocuk varken ne kaçırması. Kendi ellerimle öldürürüm o eşi!

0|0
    0|0
  • Bunlar nası psikolojidir :)

0|0
    0|0
  • Başkasından çocuğu caldıysa geri veririm. Çocuğumuz olmuyorsa o zaman kabul etmemiz lazım. Ama çocuk istiyorsak da bir çocuk yetim alırız. Ama onlara kendi çocuğum gibi bakarım

0|0
    0|0
  • evlat edinmek cennetin kapısını size aralar diyor.
    hırsızlık yapmak suçtur, günahtır.
    kesinlikle hayır. sevgiye muhtaç çocuklar var. onlardan seçerdiö.

0|0
    0|0
  • asla kabul etmem

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır..
    bir başkasının canını alıp canını yakmak..
    insanlık değil..

0|1
    0|0
  • Yataklık yapmam engel olurum elin çocuğundan ayırmak doğru değil

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • böyle bir saçmalık olabilir mi? Allahtan gelen taktiri hiçe sayıp tedavi yöntemine gitmeyip kendi çocuğum olsun diye bir başkasını evlatsız bırakmak ne kadar akıl almaz davranış

0|0
    0|0
  • Bir yanlışı, yanlış ile kapatamam.

0|0
    0|0
  • Ya sarılır ağlarüm ona, hem çocuğumuz olmuyorsa evlatlık ediniriz 😏

0|0
    0|0
  • Çocuk yurtlarında o kadar çocuk varken neden başkasını çocuğunu kaçırım ki

1|1
    0|0
  • Olacak iş değil.. :/