Size göre aşkın tanımı nedir?

Aşkı size anlat deseler nasıl anlatırsınız?Size göre aşkın tanımı nedir?

• Aşk bir kahkahadır.
    A seç
  • Olsun mu olmasın dert sana uğramasındır.
    B seç
  • Aşk bir sandviç gibidir. Ketçap, mayonez sıkılır.
    C seç
  • Aşk yenilgidir.
    D seç
  • Kalbe atılan bir ok olabilir.
    E seç
  • Diğer; (Belirtiniz)
    F seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2
2548

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk bir savaştır..
    hem yara alır hem yaralarsın..
    hem kazanır hem kaybedersin..
    hem sahip olur hem kendini bırakırsın..
    hemde eksik kalırsın. hem tamam olursun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 47

• Sevdaa sevmek onu kendinden daha çok tutmak ellerinden sımsıkı hiiç bırakmamacasına nefesini nefesine eklemek son demlerinmiş gibi derin derin içine çekmek şu hayatta canını canına bağlayıp atmak dipsiz bir kuyuya ve o kuyudan çektiğin her suyla baştan aşağı sevgiden sırılsıklam olmaktır sevda ömrüne ömür katmak kipriğinde dolaşmak saçlarında kaybolmak birtek birtek telini rüzgardan sakınmaktır sevda bir damla göz yaşına derya deniz olmak varlığını dünyan bilmek her yeni gün yeniden sevmek şiirde şarkıda türküde aramak her şehir her sokakta onu bulmaktır sevda yollarda deli divane yürümek heer adımda ruhunu bulmak diyar diyar köşe bucak dolaşıp bir benzerini bulamayıp varlığına şükür etmektir sevda uçurumdan atlarcasına gözü kapalı güvenmek havada süzülen kuş misali her kanat çırpışında sesini duymaktır sevda Sevdiğinin gözlerinde dalıp gözden kaybolmak gülüşünün sebebi olup çıkmak zifiri sıyahı saçlarının her teline şiir yazmaktır sevda ruhunu benliğini yüreciğini canına eklemek bir gülüşüyle hayat bulmak iki koskoca yüreğin birlikte atmasıdır sevda...

0|0
    0|0
  • Obsesif kompulsif

0|0
    0|0
  • Aşk kör kütük mutluk heyecan sevgi demek. Aşk benim için dünyayı silip aşkımın dünyasına yerleşmek

0|0
    0|0
  • Aşk bir parfümdür...
    İlk sıktığında etkili ve keskin , zaman geçtikçe kokusu ve etkisi geçen hayali bir his..

0|0
    0|0
  • Aşk çay gibidir
    Çok durursa soğur

0|0
    0|0
  • Bir kişiyi gerçekten gönülden sevmek bu kadar suç ise, ben kendimi çoktan hapsetmişim gönül hapishanesine.

0|0
    0|0
  • askin bir tanimi yok. iki insan arasinda ki metafizik bir elektrik. ya da bir insanin diger bir insana karsiliksiz hisleri.

0|0
    0|0
  • Kalbe atılan lanetli bir ok. İnsana çok hasar veriyor ama acısı güzel, bağımlılık yapıyor sjdjd

0|0
    0|0
  • Aşk bir sudur derdim ama iğrenç espri yapmicam

0|0
    0|0
  • hayalindeki kişi sandığın biri ile hayal dünyasında geçen süre

0|0
    0|0
  • Yaşanan ama anlatılmayan saçma duygular bütününe verilen 3 harfli bilinmeyen bir denklemdir "aşk"

1|0
    0|0
  • Evet bence aşk insanın zayıf noktasıdır. kötü ellere düşerse canınızı çok yakabileceği gibi iyi ellerde dünyanın en mutlu insanı yapabilir.

0|0
    0|0
  • 25 yıl sonra bile yeşil gömlek ve kot pantolon bu kadar mı yakışır diye arkasından bakıp iç geçirebilmektir.

1|0
    0|0
  • ask 2kisiyi 1kisi yapar artik onun icinde yasarsin o uzulmesin diye uzulursun ask paylasimdir artik hic birseyin yoktur o herseyindir

0|0
    0|0
  • Yer yüzündeki cehenem ve cennet

2|0
    0|0
  • Karşındakinin mutluluğu için ondan vazgeçirebilecek bir şeydir aşk.

0|0
    0|0
  • bir kadını sevip, bundan bir ömür pişman olmamaktır..

1|0
    1|0
  • Çoğunlukla yanlış zamanda yanlış kişiye karşı duyulan histir.

1|0
    0|0
  • Aşk yaşanmamışlıkların birikimidir. özlediğin herşeyin bir araya geldiği zamandır.

1|0
    0|0
  • Selda bağcanın söylediği şarkılar gibi güzeldir aşk..🙄

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 24

• Bitmek bilmeyen bir okyanus... Yüzmesini bilene cenneti, bilmeyene cehennemi yaşatır..

0|0
    0|0
  • Ask bile bile duvara toslamaktir, gozun kapalidir, normal sartlarda insani iliskilerdeki kurallar uygulaniyor mu uygulanmiyor mu bakilmaz bile, en basiti saygi var mi yok mu gibi, sen tamamen karsidakine odaklanmis ve mantigini devredisi birakmissindir, ama askin sonu maalesef ya kavusamama neticesinde dillere destan olmaktir ya da hayatin problemlerine yenik dusmek ve tukenmektir, o yuzden ask mi, sanmiyorum, tercih saf sevgi 🤔

0|0
    0|0
  • AşK kursağında kalan ayvadır😂✌
    Hiç yememiş olmayi istediğinde artik geç kaldiğin🎈

1|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Aşk bir bayırdır çıkması zordur

0|0
    0|0
  • Bence aşk onu o olduğu için sevmektir. Başkalarının onda kusur gördüklerini bile sevmektir. Kimsenin onda göremediğini görmektir. En kötü huyundan en iyi huyuna kadar kirpiklerine kadar sevmektir aşk.

0|0
    0|0
    • Onu kendin bilmektir yani aşk öylemi

• Aynı şekilde düşünüyorum en basiti ufak bir tartışma olsa iki sinirli insan yürütemez kahva gürültü bitmez ya da iki sakin insanda yürütemez içe atıla atıla büyür gibi gibi

• Takip ettim edermisin sende

• Aşk artık kendini düşünmeyi bırakıp, sürekli başka birini düşünmektir

0|0
    0|0
  • Olsun mu olmasın dert sana uğramasındır.
    Çünkü dertten başka bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Aşk bir hevestir hevesin geçince biter.

0|0
    0|0
  • Olmayan bişeyi anlatamam öyle değil mi?

0|1
    0|0
  • Bence aşk insanın zayıf noktası zaafidir güçsüzlüktür

0|0
    0|0
  • Aşk bir çeşit şuur bozukluğudur.

0|0
    0|0
  • Bence benliğinden cikip o olmaktr onunla birlikte ben olmaktir😍😍😍

0|0
    0|0
  • aşk candır gerisi heyejandır :)

0|0
    0|0
  • Aşkta sadık olanlar aşkın yalnızca uçarı yönlerini bilirler; aşkın trajedilerini bilenlerse vefasızdırlar.

0|0
    0|0
  • Tanımsızdır

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum, herkesin dilinde düşmeyen üç harfli bir kelimeden ibaret

0|0
    0|0
  • Mutlu olmanın ilk yoludur benim için

0|0
    1|0
  • Aklin bastan gitmesidir cocuklasmaktir ask

0|0
    0|0
  • Aşk güzel bir şey de sonu güzel biterse eğer.. .

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor... ;