Yaşca büyük benden üstelik?

Biriyle arkadaş vasıtasıyla tanıştım. Ancak adam benden 11 yaş büyük ve evlenip ayrılmış. Bense 23 yaşında bekarım. Onuda geçtim çocuğu var.. çok eğlenceli biri.. napicam bilmiyorum. Çelişki de kaldım. Kaldıramam gibime geliyor. Sonuçta çocuğu dolayısıyla eski eşiyle iletişim halinde.. çocuk gidip geliyor.. off akıl verin bana?

0|1
823

En İyi Erkek Görüşü

• Uzak dur dengini bul derim

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• saçmalama. uzak dur. sen ona mı kaldın? daha genç kızsın sen. hani yaşlarınız uygun olsa neyse. azcık değerinizin farkına varın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Yiyemeyeceğin derler ya o misal. Üstesinden gelemeyeceksen hiç bulaşma.

1|0
    0|0
  • Şu sitedeki 30+ erkek meraklıları yüzünden irite oldum artık kadınlardan ne halt yersen ye her koyun kendi bacağından

0|0
    1|0
  • Bu kızlar gerçekten aptal da niye bana zekisi denk geliyor ya

0|0
    1|0
  • Tamam da sana ne bunlardan tapusunu alacak değilsin ya bulmuşken keyfine bak

0|0
    0|0
  • Ben dururken evli adamlara bakiyorsunuz pes dogrusu

0|0
    0|0
  • Merhaba. Bu soruyu benim göreceğimi tahmin etmiyordun sanırım. Kabul et, hiç durma, çocuğum, eşim falan bunlar sen beni istersen sorun değil. Çözeriz birlikte..

0|0
    0|0
    • Hacı sen ne alaka ya olayı yanlış anlamışsın 😂

• o kadar bekar adam varken , evli birini nasıl buluyorsunz , bence kendini kurtarr , engelle her yerdennn aa ama ben kahır cekmek istiyorum diyorsnan devam ett

0|0
    0|0
    • Ne evlisi adam boşanmış. Yasak bisey yok yani

• Kendin bilirsin dostum çocuğu da var , sevgi aşk varsa yaş sorun değildir

• Yanlış yoldasın kanaat8mce kendin gibi birini bul evlenmemiş çöpsüz uzum

0|0
    0|0
    • Daha mutlu olacağım anlamına gelir mı? Mantıklı düşün...

• Emin misin

• Hayatına müdahil olmala istemem ama eminim malesef gerçek bu

• Çocuk işi sıkıntı olabilir

0|0
    0|0
  • gözlem yap eski eşi ile ne durumdalar
    neden ayrılmışlar

0|0
    0|0
  • Yoklukta mısın kendinden 11 yaş büyük boşanmış adamla takılıyorsun

1|0
    0|0
    • Alakasi yok.. Bana iyi gelen insanları tercih ediyorum. Değiştiremeyeceği geçmişi yüzünden onu yargılayamam

• Seni bu yokluğa itenler utansın :D

• Bende evlendim ayrıldım.. yaşım 34 çocuk yok çok şükür.. lakin kendimden 11 yaş küçük bir eş istemezdim geleceği düşünerek.. zamanla yetemezsiniz birbirinize.. ama evlendi ayrıldı diye de bir çok kişinin yapmış olduğu haksızlığa karşıyım..

0|0
    0|0
  • saçmalama ve bir an önce konuşmayı kes bekarsın ve gençsin önüne daha bir ton insan çıkar.

0|0
    0|0
    • Ha şu davul dengi dengine olayı var.. tabi ya unuttum. Bekar bir adam kesin beni mutlu eder garanti

• Bana mı haksızlık oluyo diyosun? Yani benimde hayalimde herşeyi 0 dan yaşayabileceğim bir adam vardı aslında... Ama bir geçmişi var diye bu onu kötü bir insan yapmazki?

• Ben kötüde demedim sen beni anlayamıyorsun neyse hakkında hayırlısı olsun o zaman :)

• sacmalama ya, ne maerakkisiniz kendinizi gencliginizi heder etmeye, peki ne ugruna Allah askina ya

0|0
    0|0
  • Konusma bile

0|0
    0|0
  • offff böylelerine bayılırsınız he :DDDD

0|0
    0|0
  • uzak dur ben erkek olarak bile çocuklu birinle düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • Ama erkek de başka.. sen çocuklu birini bulsan o çocukla beraber yaşayacaksın daha çok göreceksin.. of yaa

• aynı şey eşini de kabul etmiş olacaksın

• Çok mu zengin

0|0
    0|0
    • Ne alaka değil... çok komik ve bana iyi geliyor okadar...

• En güzel yıllarım mı sence gerçekten? Ya nebilimm.. ke dimi bazen yaşlanmış hissediyorum.. acele değil bendeki.. Bana iyi gelen biriyle olmayı tercih ediyorum okadar

• Hayat senin hayatın kararları sen vereceksin ama önce bir psikiyatıra sor onlar sana daha çok yardımcı olabilir

• yahu ne gerek var. yasaklar çekiyor seni

0|0
    0|0
    • Ne yasağı. Adam ayrıldı boşanmış

• Eski eşiyle görüşmesi normal bence olur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 7

• Bilmediğin biseyin neden peşinden gidersinki?
    Nedir bu acele sevgi yok bisey yok 😕

0|0
    0|0
    • çirkin kızlar böyle adamlara tamah ediyor. Alıcısı yok herkes genç bekar model gibi adamlarla birlikte olamaz tabi.

Açıkta kalan işi bitmiş adamlarla rezil hayatlar yaşar. Düşkünce...

• Borgesso... nasıl küstah bir adamsın... benim guzelligim ya da çirkin olmam seni alakadar etmez ki görsen utanırsın bu dediğinden. Ve bir insan evlenip ayrıldı diye işi bitmiş nedemek?

• Bu tipler kendilerini kullandırır. Adam etinden sütünden faydalanır, ben yaş grubunda bir adamla karşılaştığında kendini allar pullar.. Biz kızın geçmişine baktığımızda suç işlemişiz gözüyle bakar. Lan sen evlilik zamanına kadar 50 tane adamın karısı olmuşsun. Ben seni napıyım keriz miyim aamk. Ben gibi genç erkekler de saf olmasın abi. Bu kullanılmışları eş diye almasın. Bunu da ben söylemiyim yani

• Seviyorsan yapabilecegine inaniyorsan dusunmeye gerek yok bence

0|0
    0|0
  • Çocuklu adamı ne yapacaksın saçlarına aklar düşer

0|0
    0|0
  • Yolun başındayken uzak dur derim

0|0
    0|0
  • Hayatının baharındasın ne işin olur moruk ile boşver 😂

0|0
    0|0
  • Hiic baslama kardesim. Coooook pisman olursun. Ayrica küçüksün daha neeeler neellller cçıkar karşına

0|0
    0|0
    • Yaa nebilim biseyler çekiyor beni.. inanki çok iyi geliyor bana.. yani olgun anlıyor beni çokta komik.. Ama durum ciddiye giderse bilmiyorum işte. Kafam çok karışık

• Yaşamadan bilemem ki? Bekar olsa da aynı durum olurdu...

• Olmaz olmaz.

• Midesiz..

0|0
    1|0
Yükleniyor... ;