Affeder misiniz?

Yeni evlisiniz diyelim çalişiyosunuz ve eşiniz hasta diye işten izin alıp eve geliyosunuz. Ama geldiğinzde eşinizi kendi evinizde kendi yatağınızda başka bir kadınla yakalıyosunuz ne yaparsınız yeni evliyim olur böyle şeyler dyip affeder misiniz yoksa derhal ayrılır mısınız?

0|2
2932

En İyi Erkek Görüşü

• onu affeen şerefsiz namussuz ahlaksız karaktersiz birisidir ona kapı açmıştır daha çok boynuzlanır ne demek lan yeni evlitym olur böyle şeyler sen iyi misin tam tersi olur ilerde de erkek çağkın olur der sonra da evliliği kurtarmak için değişiklik şart der sen boşanmazsan os enin ağzına daha çok boşalır beyınsiz

0|0
    0|0
    • Bende ayrıldm zaten ama çevremde abirçok kisi yeni evlisin olur öyle seyler dediler de

• onu diyen halt etmiş kendi başlarına gelse cinaeyt işlerler asla göz yumma bu nasıl bir karektersizlik o adamın katli cavip asmak gerek kesip ağzına vermek gerek şerefsiz güzel kardeşim asla konuşma kimse kapına gelemsin anasına babasına da de hangi kitapta yazıyor bu şerefsizlik namussuzluk de aynısını ben yapma akşam flash habere konu olur show habebre çıkar karaahmetten cenazem kalkardı bu ne cibilliyetsilik de hangi kitaba iman ettiniz de

En İyi Kız Görüşü

• Evleneli 1 gün bile olsa ya da uzun yıllardır evli olsam 10 tane de çocuğum olsa asla affetmem kaldı ki bide bizim yatağımızda bir başkasıyla hatta katil bile olabilirim bu affedilicek bişey değil aşktan ölsem de değil kesinlikle, sen olsan affedermisin ki

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Direkt ayrıl direkt olur böyle şeyler diye birşey var mı sen yapsan söylenmedik cümle kalmaz bitir çık git evden

1|0
    0|0
    • Evden çıkmasın ikisini kovsun kilitlesin kapıyı çağırsın aileyi herşeyini toplayıp öyle çıksın

• @Ortadasuşişesi görüşüme senin tabirin ile (pisliğime) balıklama atlayan sizsiniz madem saçma geldi düşüncem teğet geçseydiniz engelledim diye bu kuyruk acısı niye değersiz pisliğin çirkefin biri beni engellese çokta tın der geçerim sizin gibi pisliğe bulaşmak için hangi görüşün altında diye aramam yeniden o pisliğe dalmam 😏

• Ne kadar mal bir soru

0|0
    0|0
  • K. bakma cok özür dileyerek söylüyorum... Cocugun yoktur büyük ihtimal ayrıl yeni evlisin bunu yapıyosa ilerde cok cekersin allah yar ve yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • yeni evliyim olur böyle şeyler mi :D böyle diyecek bir kadın var mı bu sitede?

0|0
    0|0
  • Ne affetmesi vursan haklısın. Hani dersen aldattı telefondan yakaladım ama direk gözünle gördün hiç bişey düzelmez

0|0
    0|0
  • Boşarım boşar

1|0
    0|0
  • olmazzz

0|0
    0|0
  • kadınla olduğu için affeder :)

0|0
    0|0
  • ayrılırım tabi..

0|0
    0|0
  • offff hemen soyunup araya karışırım
    beni düşünmüş canım yaaa sürpriz yapmış

0|0
    1|0
  • Direk ayrılırım

0|0
    0|0
  • Çıkar bakkala giderim...

0|0
    0|0
  • Ayrılırdım hic dusunmem bile

0|0
    0|0
  • kendı evınız kendı yatagınız olmamalıydı

0|0
    0|0
  • Evi ateşe verip çıkarım

0|0
    0|0
  • Bune saçma soru ya :D

0|0
    0|0
  • ayrıl girsin

0|0
    0|0
  • Ne demek affetmek

0|0
    0|0
  • ben olsam hiç affetmem

0|0
    0|0
  • Sorusu bile saçma.. direk boşanma

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 28

• Kendi evim de ise asla affetmem büyük konuşmayayım ama başka yer de olsa hadi terapi seans falan geçer ama kendi yatağımıza başkasını getiren karaktersiz ile asla asla 😤

0|0
    0|0
  • Ayrılırım, bunun affı mı olur.

0|0
    0|0
  • ahaha ne affetmesi ya saka misin :D

0|0
    0|0
  • O odayı ateşe veririm

0|0
    0|0
  • Yani ben bunu kaldıramaz ve derhal boşardım onu bunu yaptığına bin pişman ederdim de ama sessizlik çok şey anlatır sessiz kalır ve ondan sadece boşanırdım bu büyük bir ahlaksızlık ne kadar seversen sev onurunu gururunu ayaklar altına alma

0|1
    0|0
  • Evliliğin süresi mühim değil aldatılmayı affedecek midem yok

0|0
    0|0
  • İkisinin uçkurunu keserim. hadi ordan gitsin

0|0
    0|0
  • Ayrılırım 1 saniye bile durmam

0|1
    0|0
  • Olur böyle şeyler de nedir?
    O serefsizden ayrilirim..

0|2
    0|0
  • Affetmem şeyini keserim

0|1
    0|0
  • Affetme gibi bir ihtimal yok yani

0|1
    0|0
    • sen dediğimi yap ailenden ayrı oku üni hayatını kadınlığını doya doya yaşa o zaman anlayacaksın ne demek istediğimi

• Olur böyle şeyler ne demek ya
    Yeni evli adamın gözü karısından başkasını görmemeli
    S*ktiri çekmek lazım öylesine hemen

0|0
    0|0
    • Devamı gelmese ömrü boyunca tekrarlamasa da biter öyle bişey olabilirmi asla

• Pardon başka arkadaşa yazıcaktım yanlış oldu

• Boşanırım

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmayım ama affetmem.

0|1
    0|0
  • Ayrılırım

0|1
    0|0
  • Ne affedicem ya affettiğim zaman devamı gelir ve ayrılırım ondan

0|1
    0|0
  • Ayrılırım

0|0
    0|0
  • Ayrılırım. Ikisini de ciplak disari atarim ama önce

0|0
    0|0
  • Neler yapacağımı düşünmek bile istemiyorum.. ayrılırım tabi ki

0|0
    0|0
  • Ayrılırım tabiki.. bir defa yapan yine yapar unutma..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8
Yükleniyor... ;