Sevgiliniz ile olan resimleri sosyal medya üzerinden paylaşır mısınız?

Görüyoruz ki gözümüze sokan insanlar var, Peki siz olsanız paylaşır mısınız?

• Evet, paylaşırım.
    56%(265)49%(416)Oy Ver40%(151)
  • Hayır, ne gerek var.
    44%(209)51%(431)Oy Ver60%(222)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ya gizli'den bir soru soriyim dedim normal'de sorsam tutmaz bugün tuttu herkese selam millet?😂@Kablelvukuu güzel soru sormusum yalnız😂😂😂
o etiket yaptığım bizzat kendimi etiketledim ama aranız'da gerçekten kırıcı yorum yapan arkadaşlar var.
Ayrıca insanların görüşerine saygı duymanız lazım ne gerek var başkalarının görüşlerine yorum yapıyorsunuz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle her anımızı atmam ama bir iki fotoğraf atılmalı diye düşünüyorum.

12|3
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne paylaşıcam ya 😂 Sonra dıdısının dıdısı görsün nazar değdirsin. Ustune de babama yetistirsinler falan. Yok almayayim ben 😂

12|5
    5|4

Erkekler Ne Diyor 162

• Hayır.

3|1
    3|0
  • Insanların sevdikleri ile fotoğraf paylaşması neden göze sokmak olsun? Fotoğraf atarken size mi soracaklar? Görmek istemiyorsan takip etme bu kadar basit.

3|1
    0|0
  • Paylassin kime ne zarari var ben yanlizim diye baskalarinin mutlulugunu kiskanacak degilim ya 😂

2|0
    0|0
  • 1 saatte 350 kişi falan ankete katılmış, vay be. :D

1|0
    0|0
    • eee ben sorarsam ahahah😂😂

• Tanımıyorum seni ama gizli sormasaydın keşke. :D Güncellemede gördüm adını, bu soruyu gizli sormak gerekmezdi ya. Normâl bir soru :D

• eheheh evet ya çok pişmanım çıkılmıyor da gizli'den:((

• Paylasmam. İyi niyetli ve güzel bakan göze sahip insanlar yok. O yüzden böyle şerefsiz bir düzende biricik sevgilim fotolarini paylasmam

1|0
    0|0
  • Cok dogru bulmuyorum. Ozellikle 'nasiliz , yakisiyor muyuz' diye buraya resim koyanlar cok itici geliyor.

3|1
    1|0
  • Evet inadina israrla

2|0
    0|0
  • Paylaşmam.

İnternet alemi artık o kadar iğrenç mahlukları içinde barındırıyor ki yaptığımız paylaşımlara kötü, nefret, iğrenç, pis gözlerle bakılması da net biçimde olanaklı hale geliyor.

Bu yüzden ki ben bunu doğru bulmuyorum. En azından dünya genelinde böyle paylaşımlar yapmak sakıncalı diye düşünüyorum.

cut.

0|1
    0|0
  • Arkadaşlar sırf paylaşım yapmak için sevgili yapan gerizekalılar var. halbuki aşk denen şey özel olunca gizli olunca güzel değilmidir. Belki eski kafa dersiniz ama bana göre mahrem bir konu sevdiğim kadının like lanması benim için can sıkıcı. pnu sadece ben like lamak isterim..

3|0
    1|1
  • Hayır, olan var olmayan var ne o öyle nispet yapar gibi. 😂 😂

1|0
    1|0
  • göze sokmak ayrı paylaşmak ayrı. çok mutlu anında paylaşırsın ve bunu kötü yorumlayanın içi kötüdür ama her daimpaylaşanlar da ilginç yani

2|0
    0|0
  • Hayır, ne gerek var

1|0
    1|0
  • İlk paylaştığım kişi eşim olur muhtemelen. Hiç paylaşmadım buradan ciddi olup olmadığımı anlayabilir karşımdaki😊

1|0
    0|0
  • 4 sene ilişki yürüttük hiç resmimiz olmadı

2|1
    1|0
  • Kesinlikle paylaşmam sevmem öyle şeyleri.

1|0
    0|0
    • sinan beyimiz soruma gelmiş ☺😂

• noldu zoruna gitti dimi

• Sahipli oldugumuzu bilsinler

3|1
    0|0
  • Normalde de fotoğraf paylaşmıyorum.
    Yoksa paylaşırdım.

1|0
    0|0
  • Paylaşmam benim Hatunumu benden başka kimsenin görmesini istemem.

3|0
    1|0
  • Evet paylaştım ama onun ısrarıyla, sonra ayrıldık. Nazara inanır mısınız bilmem ama nazar oluyo siz yapmayın

1|0
    1|0
  • Geçmiş yıllarda yaptım. Artık yapmam. Saçma geliyor. Benim özelim o. Başkasının görmesine gerek yok.

2|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    142

Kızlar Ne Diyor 147

Yükleniyor... ;