Sevgiliniz ile olan resimleri sosyal medya üzerinden paylaşır mısınız?

Görüyoruz ki gözümüze sokan insanlar var, Peki siz olsanız paylaşır mısınız?Sevgiliniz ile olan resimleri sosyal medya üzerinden paylaşır mısınız?
  • Evet, paylaşırım.
    A seç
  • Hayır, ne gerek var.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ya gizli'den bir soru soriyim dedim normal'de sorsam tutmaz bugün tuttu herkese selam millet?😂@Kablelvukuu güzel soru sormusum yalnız😂😂😂
o etiket yaptığım bizzat kendimi etiketledim ama aranız'da gerçekten kırıcı yorum yapan arkadaşlar var.
Ayrıca insanların görüşerine saygı duymanız lazım ne gerek var başkalarının görüşlerine yorum yapıyorsunuz?

0|0
148164

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle her anımızı atmam ama bir iki fotoğraf atılmalı diye düşünüyorum.

13|3
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne paylaşıcam ya 😂 Sonra dıdısının dıdısı görsün nazar değdirsin. Ustune de babama yetistirsinler falan. Yok almayayim ben 😂

12|6
    6|4

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 163

• Hayır.

3|1
    3|0
  • Insanların sevdikleri ile fotoğraf paylaşması neden göze sokmak olsun? Fotoğraf atarken size mi soracaklar? Görmek istemiyorsan takip etme bu kadar basit.

3|1
    0|0
  • Paylaşmam.

İnternet alemi artık o kadar iğrenç mahlukları içinde barındırıyor ki yaptığımız paylaşımlara kötü, nefret, iğrenç, pis gözlerle bakılması da net biçimde olanaklı hale geliyor.

Bu yüzden ki ben bunu doğru bulmuyorum. En azından dünya genelinde böyle paylaşımlar yapmak sakıncalı diye düşünüyorum.

cut.

0|1
    0|0
  • Arkadaşlar sırf paylaşım yapmak için sevgili yapan gerizekalılar var. halbuki aşk denen şey özel olunca gizli olunca güzel değilmidir. Belki eski kafa dersiniz ama bana göre mahrem bir konu sevdiğim kadının like lanması benim için can sıkıcı. pnu sadece ben like lamak isterim..

3|0
    1|1
  • Paylassin kime ne zarari var ben yanlizim diye baskalarinin mutlulugunu kiskanacak degilim ya 😂

2|0
    0|0
  • 1 saatte 350 kişi falan ankete katılmış, vay be. :D

1|0
    0|0
    • eee ben sorarsam ahahah😂😂

• Tanımıyorum seni ama gizli sormasaydın keşke. :D Güncellemede gördüm adını, bu soruyu gizli sormak gerekmezdi ya. Normâl bir soru :D

• eheheh evet ya çok pişmanım çıkılmıyor da gizli'den:((

• Cok dogru bulmuyorum. Ozellikle 'nasiliz , yakisiyor muyuz' diye buraya resim koyanlar cok itici geliyor.

3|1
    1|0
  • Soruyu gizli sorduktan sonra pişman olup durumdan yararlanmaya calisan insan skdhsmsxhskxhks

1|0
    0|0
    • yav sorma sorma😂😂😂

• gençler soruyu ben sordum @Kablelvukuu ben ben bir sürü anketime kişi katildi ahhaha😂😂😂

• Skdhsjdjsbdjshd

• Hayır, olan var olmayan var ne o öyle nispet yapar gibi. 😂 😂

1|0
    1|0
  • Kızların ne kadar da gösteriş meraklısıymış ya 😒 sanki statü kazanıyor paylaşınca haspam

0|0
    2|0
  • Sevdiğim benim olduktan sonra paylaşmanın hiçbir şey be bir yok her ne olursa olsun sonuçta benimdir başkalarının hakkında yorum yapmasını asla ve asla istemem o yüzden hiçbir şekilde paylaşmazdım

1|0
    1|0
  • göze sokmak ayrı paylaşmak ayrı. çok mutlu anında paylaşırsın ve bunu kötü yorumlayanın içi kötüdür ama her daimpaylaşanlar da ilginç yani

2|0
    0|0
  • 2.5 yıllık bir ilişkin bitebiliyorsa ve bir dünya resim kalmışsa geriye orda, burda, şurda. Her fotoğrafta bir damla gözyaşı dökersiniz.. Yapmayın, paylaşmayın !

0|0
    0|0
  • Ya arkadaş hadi arada paylaşırsın eyvallah da sürekli sürekli paylaşıyot bazılaeı nedir bu ya

2|0
    0|0
  • Geçmiş yıllarda yaptım. Artık yapmam. Saçma geliyor. Benim özelim o. Başkasının görmesine gerek yok.

2|1
    1|0
  • Paylasmam. İyi niyetli ve güzel bakan göze sahip insanlar yok. O yüzden böyle şerefsiz bir düzende biricik sevgilim fotolarini paylasmam

1|0
    0|0
  • Evet paylaştım ama onun ısrarıyla, sonra ayrıldık. Nazara inanır mısınız bilmem ama nazar oluyo siz yapmayın

1|0
    1|0
  • sosyal medyamda güvendiğim mutluluğumu isteyen iyi temenniler veren insanlar varsa elbette paylaşırım. Ama onun dışında özelimi paylaşmak gereksiz ;

1|0
    1|0
  • Karda yürüyüp izimi belli etmemekten yanayım. Özele saygı

1|0
    1|0
  • Paylaşmam benim Hatunumu benden başka kimsenin görmesini istemem.

3|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    143

Kızlar Ne Diyor 147

• Evet, paylaşırım ancak insanların gözüne sokmak istemek amacı ile değil.

2|0
    0|0
  • Gerek yok abartmaya ama bir iki tane olabilir.

2|0
    1|0
  • Paylaşmaya gerek yok, hayır.

1|0
    2|0
  • Paylasirim

1|0
    0|0
  • Paylaşırım evet, gördüğünüz gibi.
    De, gizliden sorup soru tutunca neden kimliğini belirttiğini anlamadım..

1|0
    0|0
    • bir sebebi yok mutluluklar size zaten silicem soruyu ☺☺☺

• paylaşırım sahibi var adam akıllı dursun.

9|4
    1|1
  • Yani sevgiliyken resimleri paylaşmam. Ama diyelimki söz nişan düğün resmi olur o başka diye düşünüyorum ozaman paylaşırım.. tabiki müstakbel evleneceğim kişide isterse müsade ederse.

1|0
    0|0
  • Paylaşırım. Paylasanlarin bir cogunda soyle bir gercek var ki kavgali olsalarda, aslinda ortada sevgi olmasa bile insanlara mutluyuz imaji icin paylasabiliyorlar. Hatta sahit oldugum da var. Kiz erkege mesaj atiyor bir resim atmis bu resmimizi paylas birkac gundur ikimizin oldugu resim atmadin. altina nr yazacagina kadar da eklemis. ilginc.

0|0
    0|0
  • Şu yaşıma kadar hiç sevgilim olmadı. Ha olsaydı veya ilerde ne olacağı bilinmez; olursa eğer yinede paylaşmam... taaa ki nişanlanana kadar belki 😅

1|0
    0|0
  • Ailemin haberi olduktan ve iş ciddileştikten sonra evet. Önce hayır.

1|0
    0|0
  • Ben doğru bulmuyorum. İlişki bu sonuçta bir gün bitebilir. Ve silinir gider

1|0
    2|0
  • Profil fotosu yapmak yeterli bence ya😂 ne gerek var sürekli foto paylasmaya

2|0
    0|0
  • Tam selfie değil de manzaraya karşı çektiğimiz el ele tutuştuğumuz fotoğrafları atabiliriz.

2|0
    0|0
  • Reklama yayına benim olanı sergilemeye ne gerek var?

1|0
    1|0
  • Hayır paylaşmam daha doğrusu benimki paylaşmaz keser biçer resmi benden iz kalmaz 😂

1|0
    0|1
  • Göze sokan insanlardan kastın sürekli atanlarsa bende kınıyorum sevgilim olmasına rağmen, arada tabikii de atıyorum çünkü en doğal hak

2|0
    0|0
  • Gerek yok atilmamali hem sevgili neki kocan değil nisanlin değil ya ayrilirsan ya yanlis tanimissan asla yuzuk parmaga girmeden facede millete ilan edip kendimi kotuleyemem mal miyim bee

0|0
    0|0
  • Sevgilim var manasında bir kaç foto gerekli. Karşı cinsten ilgili olan varsa ayağını keser

0|0
    0|0
  • Mutlu ilişkisi olan paylaşır ya. Ben pek şanslı değildim bu konularda, ama olsam, çatır çutur :D

0|0
    0|0
  • hayvanımın fotoğrafını dahi paylaşmıyorum ne gerek var

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    127
Yükleniyor...