Sizce benden hoslanıyormu?

Arkadaşlar merhaba , Ben 2 ay once yeni bir ise girdim ve ordaki bir cocugun bakislari dikkatimi cekti benden hoslandigini dusundum cunku bakislari cok parlakti zaten cok gecmeden benden numarami alip bulusma teklifi etti. Tabi ian birsey diyemedim ama ertesinde bir bahane bulup gitmedim tabi ertesi gun cok doguk ve kirgin davrandi bende is oncesi bulusup yeni bir iliskiye hazir olmadigimi soyledim. O oan bile birbirimize iyi geliriz sozcukleri kullandi ama kararimi kesin gorunce anladi ve tamam dedi normal is arkadasligimiz devam ediyodu. Sanki o gunden sonrada ben etkilendim ama tam aramiz iyi giderken ufak bir surtusmemiz oldu bir konuda ben cok alinip sert davrandim oda abartip hic yuzume bile bakmamaya basladi. Selam bile vermiyo. Isten aglayarak ciktim neyin var bile sormuyo umrunda degil gibi sanki. Bir insa bukadae hoslandigi birinden bukadarrr sogurmu. Sizce hala hoslanip dikkat cekmeyemi calisiyo yoksa umrunda degilmi? Uzun oldu ama guzel yorumlarinizi bekliyorum
Güncellemeler:
+1 yıl
Yardım edin lütfen ya :(
+1 yıl
Arkadaslar yeni bir sorun yasadim diye yanima geldi biraz ilgilendi ama yinede doguk sizli bizli hitap ediyo. Bu cocuk gercekten ne yapmaya calisiyo of cildiricam
Sizce benden hoslanıyormu?
2
2
Görüşünü yaz