Bekarlığa veda partisinde kamera çekimi yapıldığını unutan sevgiliniz açsa ağzını yumsa gözünü, onu affedebilir misiniz?

Bekarlığa veda partisinde kamera çekimi yapıldığını unutan sevgiliniz sizin hakkınızda açsa ağzını yumsa gözünü, onu affedebilir misiniz?

#SağırOlsaydımDaDuymasaydım
#UtanUtanUtamayanInsanOlurMuLan
#NeKadarAyıpPappavPappav
#NeYaptınAsuman

0|1
9491

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 91

• Böyle biriyle evleneceğimi hiç düşünmüyorum. Bekarlığa veda değil, ömürlerimizi birbirimize adayacağımız, hoşgeldin sevinci olur.

24|2
    0|1
  • Söyledikleri şeye göre değişir. Espiri düzeyinde ise sorun etmem ama saygısızlık işin içine girdiyse sıkıntı.. :D

0|0
    0|0
  • Bende açarım ağzımi artık dayanabilirse. Affetmek tavrına bağlı.

0|0
    0|0
  • Evlendikten 1 gun sonra bildiklerimi söyler önür boyu aklima geldikce hatirlatirim. Bir cesit pisikolojik işkence.. Öyle koz elimize gecmez ki

1|0
    0|0
  • Ben ona yüzük almayı unutuyor muyum?

0|0
    0|0
  • ona verdiğim değerin boşa çıktığını görürüm tabi ki, ondan bu konu hakkında cevap beklerim. madem hakkımda böyle konuşmuş, neden ben diye sorarım...

0|0
    0|0
  • Söylediği şeylere bağlı

0|0
    0|0
  • Affederim. Bu zamana kadar neleri affetmedik ki!

0|0
    0|0
  • Yüzüme söylemediği birşeyse ayrıma nedeni.
    Zaten bekarlığa veda dediği nedir, hani ben onu boğuyor muyumki son bir eğlence gibi birşey yapsın.
    Herhalde bekarlığa veda partisi fikri bile başlı başına kavga nedeni olurdu

0|0
    0|0
  • @GreeyWoLF vermiş cevabı

1|1
    0|0
  • Bekarlığa veda gecesinde kamera çekimi ne alaka bu bir. İki diyelim çektin ulusal kanaldamı yayınlanıyorda bu vatandaşın sevgilisi görecek bu kadar saçma bir soruyu yds sınavında bile görmedim

0|0
    0|0
  • Nikahdan başka her şey gereksiz ki burada da nasıl bir saçmalama yaptıysa ona göre bir değerlendiririm.

0|0
    0|0
  • seviyorsam evet afedderim desede vicdanım bedenım yanı zihnım kabül etmez. Okarekterde biri ile olacağımı sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bekarlıga Veda Partiside Neymiş , Ne Yani 3 Gün Sonra Evlenıyorum Ama Bu Geceyı Baska Kadınlamı Gecırecegım , Ulan Nıye Evlenıyorum Ozaman Ben 3 Gün sonra Dügünüm Varken Bu Geceyı Baska Bı Kadınla Gecırıyorsam Ya Evlılıkten Hayır Beklemıyorumdur ya da Evlencegım Kişiyi Begenmıyorumdur. Adam Olan Bekarlıga Veda Partisi Degil Gelecek Olan Eşine Hosgeldin Partisi Yapar.. Konu Dısına Cıktıgımın Farkındayım Ama kısacası Demek Istedıgım Öyle Bı Parti Olmamalı Zaten..

0|0
    0|0
  • Bekarlığa tekrar merhaba partiside yapar ardından.

1|0
    0|0
  • Ben anlarım.. öyle ağzını açacak gözünü yumacak kadar doldurmuşsam zaten o parti noktasına kadar gelmeyiz.

0|0
    0|0
  • kameraya bakmam lazım bakalım ne demiş

0|0
    0|0
  • Bekarlığa veda partisi şeklinde Avrupa özentisi toplumun ilk olarak Avrupa gençleri şeklinde eğlence tarz ve hayatını yakalamış olmaları gerekiyor. Benim fikrim ise böyle bir parti şeklini kabul etmediğimdir. şu an olan bekar hayatımda düzen ve tertip vede ustürüplü kişiliğimden sebep evlilik hayatı benim için tartışmasız fevkalade bir güzellik olacaktır. Ve istediğim de tam olarak budur. Onun içindir ki hoş geldin hayat hoş geldin mutluluk anlamı taşıyan güzel bir düğün kafidir. Benim fikrim :)

0|0
    0|0
  • iyi ki kamera çekmiş. bu iki yüzlüyle evlenecektim bir de derdim.

0|0
    0|0
  • Ne söylediğine bağlı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    71

Kızlar Ne Diyor 94

• Önemli olan gerçek düşünceleri zaten o yüzden bu şekilde duymuşum ya da başka şekilde duymuşum çok da dert değil ama vereceğim tepki onun söylediklerine göre değişir. Yine de büyük ihtimalle yolları ayırırım.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Bilmemezliğe vurur nikah masasında videoyu herkese izletir terkederim 😂 ama altınlar takıldıktan sonra cnxbdb

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın partisinde video kamera çekimi vardı. Eski sevgilisi partiye geldi. Bir süre konuştular sonra sarılıp ağlamaya başladılar. Çocuk arkadaşıma çiçek bırakıp partiden ayrıldı. Video kaydını o gece ben, arkadaşım, nişanlısı falan her birlikte açıp izledik. Bunu gören eniştemiz de duruma sinirlendi tabii. Meğer çocuk yurt dışına taşınıyormuş çiçek ve tebrik kartı getirmek istemiş. Bunu öğrenince daha sakin karşıladılar durumu. Yani bu olay durumu etkilemediyse ufak ufak sözler atışmalar da etkilemez diye düşünüyorum. Yeter ki saygıyı koruyalım. :)

0|0
    0|0
  • Bekarlığa veda partisi düzenleyen sevgiliyi alır annesinin dizinin dibine yollar ona es bulmasını söylerim 😌

0|0
    0|0
  • Bekarlığa veda partisi alkol vs hiç bana göre değil böyle biriyle sanmam birlikte olacağımı da...

0|0
    0|0
  • Asla çöp

0|0
    0|0
  • Etmezdimm

0|0
    0|0
  • Bekarlığa veda saçmadır. Sevdiğimle beraber yaşlanmak için bir adım atıyorsak bu mükemmel bir şey olmalı

0|0
    0|0
  • Sorun etmem.

0|0
    0|0
  • Yeni yeni adetler..

0|0
    0|0
  • Ne diyecekki sanki konuşsun.

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Unutmam

1|0
    0|0
  • Öyle birşey yapacak birini kendime eş olarak seçmem mutlaka öncesi patlak verirdi.

0|1
    0|0
  • Öyle biri unutsun evliliği filan.
    Isterse her gece bekarlığa devam partisi duzenlesin artık 😎

0|0
    0|0
  • Bekarliga veda etmesine gerek kalmaz😂

1|0
    0|0
  • Bekarliga veda partisi ne yaw Türk geleneklerinde böyle bir adet yok.

0|0
    0|0
  • burnundan getiririm

0|0
    0|0
  • Actigi agzyla soyledklerne bagli 😃

0|0
    0|0
  • Köprüden önce son çıkışı kaçırmadığıma sevinrim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam