Erkekler bana bakmıyor?

Arkadaşlar çok mu çirkinim neden hiçbir erkek bana bakmıyor. Fiziğimde çok kötü değil.
Erkekler bana bakmıyor?

4|3
3473

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 72

• daha küçüksün abicim. Derslerine çalış boşver bu işleri

10|1
    0|0
  • Fiziğiniz gayet iyi olup saçlarınızı arkada toplayıp, biraz gülümsemelisiniz.

1|0
    0|0
    • Tavsiye için teşekkürler. Deneyeceğim.

• Deneyince tekrar fotoğrafını çek kendindeki değişikliği önce sen fark edecek ve beğenileceksin.

• Ego tatmini loading :D

1|0
    0|0
    • Gerçekten ben bunun için sormuyorum. Arkadaşlarımın sürekli çıktıkları kişiler oluyor en azından teklif alıyorlar. Bana o bile gelmiyor. Çevremdekilere sorsam kırmamak için güzelsin der geçiştirirler. Ama burda öyle bir şey yok ki herkes gerçekten ne düşündüyse onu söylüyor.

• iyi söylemişsin evet burda herkes gerçek fikrini söylüyor ve bunu görmüş oluyorsun ama gerçek fotoğrafını koyarsan bu cevaplar ilaç olur sana :D

• Instagramin felan varsa vereblirsin 😊

• Eğer resimdeki kişi sen isen, sana herkes bakar. Çirkinlik yok. Sağlık sorunun varsa, ya da bir leke, onunda resmini koyarsın ona göre değerlendirilir. aaaa ancak senin beğendiğin çocuk sana bakmıyorsa, o ayrı bişi...

Ama bu halinle on numarasın. umarım egonu tatmin etmiştir.

0|0
    0|0
  • Bence de yanlış düşünüyorsun çok güzel bir kızsın ama etrafındaki erkekler genelde güzel bir kıza çıkma teklifi bulunmaktan çekinirler ve bu yüzden güzel kızların sevgilileri yoktur. Eyer sevgilin olmasını istiyorsan, çekici bulduğun erkeğe sen çıkma teklifi et. Etrafımda kızların çıkma teklifi edipte , sevgilisi olanlar çok, hatta 2 yılı doldurucak olan var. Her zaman erkekler ilk adımı atmak zorunda değil. bir değişiklik yapıpta çıkma teklifi beklemek değilde çıkma teklifinde bulunursan hiç bir şey kaybetmezsin hadi by by

0|0
    1|0
  • Bence yaş küçük ondan

2|0
    0|0
  • Bu yaşta böyle seyler yapmamalisin ortalıkta çok fazla pedofili hastaları var

4|0
    0|0
  • Ukraynalılara benziyorsun bakarlar

1|0
    0|0
  • Aleyna Tilki'nin alt versiyonu gibisin :D niye sevsinler ki seni?

1|0
    0|1
    • Kişilik olarak değilim ama :(

• Vallaha bana kalıyor ki, bence sen erkeklere bakmıyorsun... Gayet güzelsin... Hangi erkek sana neden bakmasın ki?

0|0
    0|0
  • Fake diyorum

2|0
    0|0
  • 15 dak da 22 erkek 10 tanesi iyi huylu olsa 12 kalıyor 5 i sapık allahın emri o kaldı 5 tane 2 veya 3 ü guru yönetici x per almak amaçlı 3 diyelim ona 2 si iyi niyeti desek geriye yazacaklar ve ben kalınca söyleyeceğimin pek önemi olmayacak gibi

0|0
    0|0
  • Liseliler bu kız bana bakmaz diyordur belki.

1|0
    0|0
  • Niye görünmez mi oldun

0|0
    0|0
  • Sem daha bebeksin bu foto ne öyle küçücüksun abicim

3|0
    0|0
  • yaş kaçki

0|0
    0|0
  • Haklililar bakmamaakta

0|0
    0|0
  • Madem fotoğrafını paylaşıyorsun o zaman neden gizli üye olarak yazdın? Görsel inceledim ve kizlarsoruyor dışında bir platformda paylaşılmamış olmalı. Yani fake olduğunu söyleyemeyiz.
    Güzelliğine gelecek olursak Ayvalık yakınlarındaysan otobüse atlayıp geliyorum. :D
    Ayrıca nasıl biri olduğun da önemli kişiliğin vs. Özellikle popüler biri falansan, giyimin falan iyiyse, bakımlıysan...

0|0
    0|0
  • Ee cevap soruda var zaten

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    52

Kızlar Ne Diyor 33

• Hanfendiye 4 5 erkek verelim

3|3
    0|0
  • Türk erkeği biraz olgun kadın seviyo sanki. Yaşın biraz genç olduğundandır ya da çocuksu bir tipin olduğundan mı desek. Aslında güzel kızsın ama türk erkeği güzellikten çok işveli dişi kıvıran ince topuklu kırmızı ojeli hatun hastası. Çocuksuluk olunca kardeş gibi görüyolar

2|1
    0|0
  • Bu sen değilsin.

2|2
    0|0
  • Başkalarının fotoğraflarını kullanmayın artık ya. Resmi Googleda aratma diye bişey var.

2|1
    0|0
  • Guzelsin

0|2
    0|0
  • Fakeoo

2|1
    0|0
  • Yüzünün yarısı olmadığı için bakmamislardir 😂

0|0
    0|0
  • Iyisin bakmayanlar utansin :)

0|0
    0|0
  • Bakmasına gerek yok bir kişi baksın zaten. İlgilendiğin herkeğin yanına git ilgilendiğini belli et. Mesela yakışıklısın senin göz rengin ne güzelmiş de gerisini ona bırak benimki o kadar odunduki ben çıkma teklifi ettim. Şimdi kızlar hep kıskanıyor uzun boylu yakışıklı bir sevgilim var.

1|1
    1|1
  • Performansin dusuk ondan bakmiyolardir

0|0
    0|0
  • Gayet de güzelsin

0|0
    0|0
  • Yasin daha kucuk ve ke dini buyutmeye calsima dogal ol sac boyasindan kurtul ozune don biran once

1|0
    0|0
  • Ne çirkini mal mısın kızım sen bence erkekler sen onlara bakmazsin diye cesaret edemiyolar

1|0
    0|0
  • Güzelsin

0|0
    0|0
  • F A K E L E N D I N

0|1
    0|0
  • Guzelsin demelerini bekliyorsun anladik😊
    Guzelsin

0|0
    0|0
    • Hayır lütfen yanlış anlama onun için değil gerçekten insanların ne düşündüğünü merak ediyorum.

• Ben ciddiydim şu zamana kadar kimseyle çıkmadım.

• Guzel kizlarin sevgilisi olmazmis kimse teklif etmeye cesaret edemezmis😊

• Güzelsin

0|1
    0|0
  • Yaşın küçük ondan

0|0
    0|0
  • iyi oste bakmasn kafa rahat olur

0|0
    0|0
  • Trolünde bu kadarı ama gerçekten sen sen de ben olsam bakmam adamlar haklı sarı saclilar genellikle şımarık oluyor ve beni yeme bu sen değilsin canisi

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    13
Yükleniyor...