Sanırım aldatılıcam yardım lütfen?

Sevgilimin bir kız arkadaşı var Güya kardeş gibiler. Ama kız ne zaman başı sıkışsa bir şey olsa sevgilimi arıyo. Şehir dısından akrabası gelecek olsa bile sevgilime diyo arabanla gidip alalım mı diye. İster gece olsun ister sabahın körü sürekli arıyo. Aslında birbirlerine kardeş gözüyle baktıklarına eminim kızla da tanıştık falan ama işte bu kadar samimi olması normal mi? Ya ilerde şeytan ugrasırsa bir şeyler olursa? Ne yapmalıyım

Güncellemeler:
Arkadaşlar evet kardeşi gibi görüyo olabilir ama evine gidiyo bazen kahve iciyolar ya da piknige gidiyolar falan bu kadar samimiyet normal mi? Sizin sevgiliniz karşı cinsle bu kadar samimi olsa nasıl tepki verirsiniz
Güncel

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Sizin sevgilinizi tenzih ederek söylemek isterim 🙏 Ben aynı annenin karnından doğmamış iki farklı cinsiyetten insanın kardeş olabileceğine inanıyor değilim. (Çok yaş farkı vardır, veya evlidir, gerekli saygıyı göstermek için abi /abla denebilir. Ama akran iki insandan söz ediyorsak...) Cinsel yönelimlerimiz doğrultusunda, diyelim karşı cinse ilgi duyuyoruz, onu gördüğümüz zaman yaptığımız ilk değerlendirme onun cinsel potansiyeli bağlamında bize uygun olup olmadığıdır. Hemen zihnimiz birtakım süzgeçlerden geçirme işlemi uygular.
    İçgüdülerimizin yönlendirmesinden kaçamayız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu kadar samimi olması normal değil kız ayool

4|0
    0|0
  • doğru değil arasına mesafe koyması gerektiğini söyle her şeye neden sevgilin gidiyor amele mi? insanda biraz yüz olur her şeye aranmaz ki

3|0
    0|0
    • Aynen sinirlerim bozuluyor

• Haklısınbaşka çare bırakmaıdlar

• Başka çare olarak ne yapıcaksın

• Şeytana çoktan uymuşlar... Sen uyumaya devam et.

1|0
    1|1
  • kuşkulanıyorsan bişe vardır

2|0
    0|0
  • günahını alma derim benimde kardeş gibi gördüğüm 2 kız arkadaşım var eski sevgilimde aynı kafadaydı sırf bu konudan neler neler söyletmişti kendisine bak çocuğu tanımıyorum ama günahını alma he belki o benim gibi değildir bilmem ama çokmu kafana takıldı gözlemle net kanıtın yoksa açma bile konuyu bence

0|0
    1|0
  • Kapturma sevgilini cazgın ol savaş. Bayılırım öyle kızlar abenim için savaşçak varya offfff yerim onu yerr. Ahh ahhh bekaret yemini. Şu tibete poh vardı gittim

0|0
    0|0
  • Senin düşündüğün gibi olsa herşeylerini birbirlerinden karşılıyor olsalar sevgilin sana gerek duymaz. Seni sevmişse sevgi ve aşk hissini başkasından almadığı içindir. Her kalbi temiz olan fesatlık peşinde değildir.

0|1
    3|0
  • Aldat

0|0
    2|0
  • Hayir yanliş düşünme bazen kardeş gibi olanlar da var

0|0
    1|0
  • Oooo erkek arkadasin kizi kac kez halletmis haberin yok

0|0
    1|0
  • Ben olsam böyle bişeyi kabul etmem

2|0
    0|0
  • Boyle samimiyseler aldatmaz ipi sikitut ama adamini cok sikma.

0|0
    0|0
  • Belkide seytan girdi :)

1|0
    0|0
  • her an şeytana uyabilir garantisi var :)

1|0
    0|0
  • Kızla onu sevgili yap asıl şeytan sen ol :D

0|0
    0|0
  • ates barut yan yana durmaz

0|0
    0|0
  • Aldatma bnce bblki gercektn krded gbidir hosuna gtmiyosada uyarır sin aldatinca bsy gcmz eline

0|0
    0|0
  • bu kadar samimileşmişlerse asla aldatmaz mrk etme. sen dışardakilerden kork

0|0
    0|0
  • Aldatır

0|0
    0|0
  • bugun bacım yarın ihtiyacım demişler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Normal değil yaa yapmayın şunu bukadar yakın olmamalı söyle

2|0
    0|0
  • Normal değil. Aralarında kan bağı yok kardeşlik hikaye

3|0
    0|0
  • Olur şeytan girer araya

0|1
    0|0
  • Gözlemlemeye devam etmelisin...

1|0
    0|0
  • benim sevgilimin dişi sinek kankisi dahi olamaz. vardı hepsini def ettim. öyle şeye asla ve asla gelemem. ya beni seçiçek ya da kardişini..

0|0
    0|0
  • Uyarmalısın

0|0
    0|0
  • uu bnde olsa baya büyük sıkıntı ya

0|0
    0|0
  • Kardeşim sana cila alayim bekle

0|0
    0|0
  • Ben asla kabul etmem böyle birşeyi konuştun mu bu konuyu onunla

0|0
    0|0
  • kardes ayagı shjkdg neyse

0|0
    0|0
  • Ugrasmaya baslamis bile bacim

0|0
    0|0
  • AğZına s*çarım

0|0
    0|1
  • Kızla konuşabilirsiniz. Düzgün bir dille yanlış anlasilmalara yer bırakmayacak biçimde.

0|0
    0|0
  • Sen yine de tedbirli ol kardeş ayağı göt ayağı

0|0
    0|0
  • bir defa sevgilisi olan bir erkeğin kız arkadaşı olamaz kardeş gözünü geç hikaye o. Ve sende hiç mi kndine saygın yok böyle bşyi kabul edyosun. Bn kız kuzeniyle bile mesafeli olmasını isterim o da kız sonuçta erkekler bir anlık irade leri o kadar zayıf ki kuzenin den bile etkilenen var sen de ki bu rahatlığı anlamış degilim

1|0
    0|0
    • Niye olamıyormus kız arkadaşları atıyorum 5 yıllık kız arkadaşım var 1 yıllık sevgilim için ondan mı vaz gecicem valla sacmaliyorsunuz ya

• Mezhebim geniş değil valla olması gerektiği gibi

• Arkadaşlar bu konu hakkında yorum yaptığım için pişmanım siz bildiğinizi okuyun hayatımdan 30 dk boşuna gitti yemin ediyorum ya

Yükleniyor...