Huyu huyuna ama tipi tipine uygun olmayan biriyle sevgili olur muydunuz?

Huyu huyuna ama tipi tipine uygun olmayan biriyle sevgili olur muydunuz ? Huyu huyuna, suyu suyuna ama tipi tipine uygun olmayan biriyle sevgili olur muydunuz? Peki oldunuz mu? Tipsiz ve düzgün karakterli..
Dipnot : tipsizim ama karakter bende asd

Hadi bakalım pamuk eller klavyeye, tuşlara 🎈

3|2
114139

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorum zor soru asd

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 138

• Huyu huyuma uymuş, tip de nedir. Olurdum elbette.

4|0
    0|0
  • Yüreğimin hissettiği kadın evrenin en güzel kadınıdır benim için. O yüzden tip olgusu sevmekle doğru orantılı.

1|0
    0|0
  • Allahin yarattigi dilimizle yine ayni Allahin yarattigi hicbir canliya tipsiz cirkin gibi sifatlari yakistiramayiz. Guzeli ondan daha iyi bilmiyoruz.
    Bir kazada bir yanginda vb o guzellik kaybolur gider cok guvenme demisler. Ama karakter hep kalir. Bize yuregi guzel insanlar lazim tipi guzel olup ici bos olanlar degil. Hem digerlerinden gorece daha guzel hem de karakteri guzel olursa ki bu cok nadirdir. Onun tadida bir baska guzel olur.

2|0
    0|0
  • Olmam tip önemli boy pos kilo endam vs olmalı

1|1
    0|0
  • olurdum

1|0
    0|0
  • Ayni ortamda bulunuyorsam ve onu tanima şansım oldu ise alışırsam olabilir.
    İnsanlara sevdikleri kişiler güzel gelir

2|0
    0|0
  • İnsan olsun, karakter olsun yeterli. Tipi güzelmiş, bakımlıymış boş.

1|0
    0|0
  • Miranda Kerr tadında küçük popisli garı arıyom ben. Not; Kibariye ile Dilberay arası olanlar, uzak durun 😉😃

1|0
    0|0
  • En başta sevgi geliyor. Ve tıp benim için bir kriter değil hiçbir zaman da olmadı. Ama gel gör ki melek yüzlü bir sevdiğim var. Kader işte.

1|0
    0|0
  • Hayır tabiki Hayriciğim

2|0
    0|0
  • Bir kere oldum cok ta guzeldi benim icinde hatun yediremedi kendine ayrildik ne yapalim allah beni cirkin yaratmis yapacak bisi yok tu.

2|1
    0|0
  • Oldum daha önce..
    Meğer beni gözlemleyip bukalemun gibi karakterini bana göre ayarlamış yalancı pislik..

1|0
    0|0
  • Problem olmaz, karakter daha önemli

2|1
    0|0
  • Anlaşabileceğim bir insan istiyorum. gerisi zerre umrumda değil.

1|0
    0|0
  • Tipsiz değilde, meselâ emo karakterli metalci çok cicili bicili birini kaldıramam ben ya... ne kadar uyarsa uysuz bozarım ben bu oyunu

1|0
    0|0
  • Tipe hiç bir zaman o kadar önem vermedim... Önceliğim her zaman karakter olmuştur...

1|0
    0|0
  • Olmazdım

1|0
    1|0
  • Benim için huyunun suyunun iç güzelliğinin hiç önemi yok dışı güzel olsun yeter napam içini🙃🙃
    Tabikide şakaydı oluyorsa her şeyi güzel olsun canım dimi ama 😉

2|0
    0|0
  • Tipini de begenmem lazim.. ki hickimseye tipsiz demek bize dusmez herkesin zevki farklidir birisi illaki begenir

1|0
    0|0
  • Huy önemli tip geçici
    Huysuz tipiyle baksan bişi hissetmezsin. Hissetsen bile geçici ve tatmini kolay olur.
    Ama tipsiz olması dert değil baktıkça güzelleşir

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    118

Kızlar Ne Diyor 113

• Olurum, neden olmasın?

1|1
    0|0
  • Huyu huyuma uysun gerisi boş, evlenirim :-)

1|0
    0|0
  • Huyu huyuma olsun evlenirim bile..

1|0
    0|0
  • Zor bir soru gerçekten. Ilk başta dış görünüş elbette benim için de önemli.
    Ama bir süre sonra bunun bir anlamı kalmıyor, kişiliği senin gözünde ön plana çıkıyor.
    Yani en yakın arkadaşıni güzel, çirkin diye seçmezsin.
    Dürüst olmak gerekirse ilk başta sevgili olmak istemezdim ama tanıdıkca ona karşı duygularim değişirdi.

1|1
    0|0
  • Evet olurdum. "Yanına yakışmak" söz öbeğini karakter olarak benimsiyorum. Yanıma yakışan ve yanına yakıştığım biri olmalı. Yakışmayanlar da geçmişe atılıp gidiyor zaten.

2|0
    0|0
  • Olmam.. Olmustum hic iyi olmadı :)

1|1
    0|0
  • güzellik ya da yakışıklılık gün gelince geçip gidecek, ama karakter bir ömür boyu kalacak. o yüzden olurdum, oldum. Hatta şu an beraberim öyle bir adamla :D

1|0
    0|0
  • Olurum

1|0
    0|0
  • Seviyorsam olurum sevmiyorsam olmam

1|0
    0|0
  • Olmam

1|0
    0|0
  • Huyu huyuma suyu suyuma. İsterim. Ama insan dış görünüşede önem veriyor. Tanıdıktan sonra huyunu suyunu seversem evlenmeyi düşünebilirim. Ama tipe bakarsam huyda uysa evlenmem. Aslında kararsızım. evliyim huyuda huyuma hiç uymuyor tipide istediğim gibi değil. Nasip kısmet işi bu gersi boş 😂

1|0
    0|0
  • Huyu huyuma suyu suyumaysa isterim bende.

Hayırlı görüşler yapmanız dileğiyle.
    Saygılar, sevgiler 🌹

1|0
    0|0
  • Aahhh Heidi hakkını yedi bu adamın onu çocuklarıyla kabul etti ilgilendi hepsiyle ama kadın beğenemedi...
    Neyse soruya döneyim...
    Zor o işler... Tamamen uyumsağlamasi gerekiyor , elaleme göre değil kendi içimde aklimdakine göre

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • ben tipede bakarım karektere de bakarım kimse kusura bakmasin 4/4 lük bir hayat planlıyorum...

1|2
    1|1
  • Neden böyle tip tip sorular soruyosunuz tip ne ya önemli olan nasıl bir insan olduğu.. ayrıca aşkın rengide yoktur...

1|0
    0|0
    • Inan senin kadar guzel dusunmeyen insanlar var. Yorumlara birazdan bakarsan fark edeceksin 😇😄

• Farkediyorum burda yorumlarda gerćekten.. gencligin ne noktaya geldigini görünce şaşırıyorum. Tipde tip. 2 gün sonra bu yuzden bosaniyorlar. Kalp degil tip sevince öyle oluyor.

• olmam

1|0
    0|0
  • olurum önemli olan anlaşmak

1|0
    0|0
  • Hayır olmam

1|0
    0|0
  • Olurdum

1|0
    0|0