Birini terk ederken kullanabileceğiniz teselli cümleleri nelerdir?

İlişkinizi kafanızda bitirdiniz, ondan ayrılmak istiyorsunuz ama bir türlü söyleyemiyorsunuz. Bu durumda birini terk ederken kullanabileceğiniz, "sen ben daha iyilerine layiksin" gibi klasik olmayan, teselli cümleleri neler olur?
Birini terk ederken kullanabileceğiniz teselli cümleleri nelerdir?

1|0
111103

En İyi Erkek Görüşü

• Oldu da bitti Maşallah 😂😂

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 102

• Öyle cümleler kullanmam. Açık bir şekilde neyin olmadığını, hislerimi neyin azalttığını dürüstçe belirtirim. Ve yollar ayrılır.

4|1
    0|0
  • Bak herşeyi denedım ısın en acısı ne bılıyormusun bu kararı alırken senın ne cevap verecegını bıle dusunemıyor olmam ve aldım yapıcak bişey var mı ınan bana hıc bısey yok başkada cıkar yol bulmadım ben kafamda bıtırdım belkıde bu sana acı verıcektır bılırım ama bır son goremıyorum ılk gun nasılsak son gun oyle olacagız dıye bişey diyemem diyemedımde satırlarım belkı uzun oldugunda mutlu oluyordun senı sevıyorum kelımem bıle sana cok mutluluk verırken suanda bu satırlarım belkı cıgerını sokuyor belkıde cok canını yakıyor bılıyorum farkındayım ama olmuyo senden rıcam bırdaha deneyelım hata ne şu bu dıye sorular yonelterek bır kac cümle kurma cünkü tek taraflı yasanamaz benım sevgımde sadakatımda bıttı boyle dedım dıye ynalıs anlama baska bırısı var dıye demıyorum baskası uzun bır surede olmaz bu sozumden de bırını sevdıgımı cıkartma cunku yalnız kalmak bıraz toparlanmak ıstıyorum ara felan degıl ben tamamen bıtsın ıstıyorum yoruldum tukendım sende bende bır bırımızden cok ödunler verdık hakkını helal et en azından benım hakkım varsa helal olsun sana kesınlıkle ama olmıcak duaya amın demek artık yeterınce fazla gelıyor bana satırlarım uzun oldu cunku degerlısın benım ıcın ınsan oldugundan degerın var ve suanda senı ıncıltıp kırdıysam bır yıkık harabeye donduysen belkıde bu benım sucum ama daha fazla ılerlerse senın daha cok uzulcegını bılırım 2 gunluk bır ılıskıde bıle ınsan 2 omurluk sevgı yaşar bılırım ama benım sevgım sadakatım bıttıkten sonra daha fazla direteceginide dusunmuyorum zaten k. b hayatına gıtmek ıcın gelmedım bende bılıyorum bır bırımızın ılkı degıldık sonu olucaktık ben bu sozumu tutamadım senden af dılıyorum Allah'a emanet ol hayatında ıns dıledıgın gıbı yaşarsın...

0|0
    0|0
  • İlişkiyi hangi sebeple bitirdiğime bağlı.. ben bı ilişkiyi bitiriyorsam kesin ihanet vardır işin içinde. Karakterin karakterimle örtüşmüyor derim ben...

0|1
    0|0
  • Sen benden daha iyilerini hak ediyorsun. Bu yüzden bitti. Sana mutluluklar diliyorum. Sorun sende değil annende çünkü ona gıcık oluyorum.

0|0
    0|0
  • Ben senden daha iyilerine layiğim derim. :d

1|0
    0|0
  • Olay ayrılmaya dayandiysa açık açık bütün sorunları neden olmadığını anlatırım. Yani sen daha iyilerine laiksin bilmem ne yalana gerek yok

0|0
    0|0
  • "Sen çok iyi bir eş ve anne olacaksın"

Ha ha ha terk edilirken istisnasız her seferinde duyduğum "Sen çok iyi bir eş ve baba olacaksın" lakırtısını ben söylerdim terk ederken. Bu zamana kadar kimseyi terk etmedim ama gün olur da edersem bunu söylerdim sanırım...

0|0
    0|0
  • Çok ağır kojuşmamak lazım gerekçeler ve sebepler belirtilir karşılıklı olarak kontrat fesih edilir. Bazen kız tarafı çok üzülebilir. Sözleşme gereği bazı şartlar yerine getirilip kız memnun edilmelidir. Desemde inanma bitti canım diyip gidicen işte. İkinize işkenceye gerek yok

1|0
    0|0
  • Ben senden daha iyilerine layıgım. Ayrılmayı kafama koymuşsam muhtemelen ondan daha iyilerine layık oldugumu düşündüğüm içindir.

1|1
    0|0
  • Ben deliyim kizim, delilerden adam da, baba da olamaz...

0|0
    0|0
  • ben genellikle anlaşmalı bir aldatma yaşatıyorum sevdiği bir kişiyi kaybetmesindense sinirlenip bir domuzu kaybetmesi daha mantıklı geliyor siddetli bir ayrılık bazen aşağılık domuz diyip geçiyor bazen tramva ama daha kısa sürdüğü ve daha çabuk normale döndüğü tecrübeyle sabit

0|0
    1|1
    • hayatını ters köşe edebilecek ah etmesinden kork. saçma sapan hesaplarla insanların hayatlarının içine etmeyin

• @aksuelff benim yaptığımı doğru diye savunmuyorum cinayet yalnıştır ama vicdanın sonucu ötenazidir

• Bu tarz seylerde genelde direkt konusmayi severim..
    Ama bu su anlama gelmez karsimda ki insani kirma..
    Kirmadan ona guzel bir sekilde anlatirim..
    Kafamda biten birseyi surduremem.. 😕

0|0
    0|0
  • Ne dersen de aynı üzüntü olacaktır bundan sonra devam etmemiz banada sanada saygısızlık olur ayıp olur der bitiririm

0|0
    0|0
  • ben cümleler ile yapmam bu işiii ilk başta hareketler ile olması şart sonra cümlelere geçer ama ben tahribat yaşatacağımı sanmam ona

0|0
    0|0
  • Açıkçası ilişkiye başladığım bir insanla zaten ayrılmayacağım için başlamışımdır, yaptığı birkaç hatadan terk ediyorsam bu benim sorunumdur. Hata yapmış olsa da veya o şekilde devam edemizle olsam da yeni biriyle tanışmış gibi tanışabilirim onunla, sonuçta ondan sonra yine onun gibi biriyle birlikte olacağım, o zaman adaletli davranmam daha ahlaklı olur.

0|0
    0|0
  • Teselli edecek kadar önemsediğim kişiyi terk etmem

1|0
    0|0
  • Tony..

Gelememeyi sen anlat, gidememeyi bana sor.

1|0
    0|0
  • Yalnız adamı teoman sandım :D
    Çok yoğunum sana zaman ayıramıyorum olabilir.

0|0
    0|0
  • Bana uygun değilsin derim

0|0
    0|0
  • Nie kivranayim olmuyorsa hadi Allah'a emanet ben bu saatten sonra sana zarar kendime zaman kaybı olur der giderim ama gercekten hersey bitti ise

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    82

Kızlar Ne Diyor 110

• Neysem o knka dürüst insanım sen daha iyilerine layıksın bla bla barınamaz dilimde 😁 cart diye söylerim bitti aşkım falan filan 😂😂

1|0
    0|0
  • Benden iyisini bulacağına emimin (külliyen yalan) ayrılmışsam teselliye gerek kalmamıştır.. Arkama bakmadan çeker giderim..

2|0
    0|0
  • direkt söylerim yani. ya o bitirecekti ya da ben eğer bana düşüyorsa ne yapabilirim ki açık olmaktan başka.

0|0
    0|0
  • Ne tesellisi yav, ayrılırken teselliyi denemekten büyük sahtekarlık mı olur. "Yürümüyor, yapamıyorum, istemiyorum". Bunları söylemenin türevleri, eğilip bükülmeden. Bu kadar.

0|0
    0|0
  • Benden daha iyisini bulamazsın ama seni terketmek zorundayım, ağla :D

0|0
    0|0
  • Hiçbişi djdj gebersin

0|0
    0|0
  • Zor bir süreçtir

0|0
    0|0
  • sana karsi bisi hissetmoyorum uzulmeni istemiyorum vs vs

0|0
    0|0
  • Sen daha iyilerine laiksin :D

0|0
    0|0
  • Böyle olması hem senin için, hemde benim için en doğru olanı olacaktır. Biz bu şekilde bu ilişkiyi çok fazla sürdüremezdik zaten... vs

0|0
    0|0
  • 'İmkansızız birbirimize seni de umutlandırmak kendimide umutlandırmak istemiyorum. Herşey gönlünce olsun' derdim kim olursa olsun.

0|0
    0|0
  • Ben ayrılmak istiyorum. Denedim yapamıyorum, mutlu değilim derim.
    Sorunun onda değil de bende olduğunu söylerim, ki zaten öyle. 😏
    Teselli etmeye gerek yok. İllaki unutur.

0|0
    0|0
  • Yüzümdeki haylaytırı görüyor musun parlamıyor değil mi işte geleceğimizde böyle o yüzden sana iyi günler dilerim

0|0
    0|0
  • benden daha iyilerine layıksın tarzı bir girişime girme yani direkt artık sevmiyorum ilerisi yok de bitir bence

0|0
    0|0
  • Teselli ettiğim insanın üzülmemesini istiyorumdur ve üzülsün istemediğim insan sevdiğimdir sevdiğimden de ayrılmam. 😂

1|0
    0|0
  • "Ben her zaman yanındayım" cümlesi. Madem yanımda o zaman neden seni görebilme şansım var mı? Dediğimde cevap vermedi? Çünkü başkası var. Neyse biz yine çaktırmayalım. Canımın yarısıydı şimdi oldu yarası 🚬

0|0
    0|1
  • Teselli cümlesi kurmam. Ne için terk ediyorsam direkt olarak söylerim.

0|0
    0|0
  • 'Veren birini bulursun sende ' derdim , onun için büyük bir teselli.

0|0
    0|0
  • Teselli etmem. Açıkça söylerim.

0|0
    0|0
  • Üzgünüm ama vazgectim. Istemiyorum direk net bir sekilde kararim kesinse

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    90
Yükleniyor... ;