Sanaldan tanistiginiz insana ne kdr guvenirsiniz?

burdan ya da baska sosyal agdan tanisipta iliskiyi ileri boyuta tasiyaniniz var mi?

0|2
2155

En İyi Erkek Görüşü

• Yaklaşık 16-17 sene önce netten tanışıp defalarca görüşüp muhabbet etiiğim kankalar var hatta dün aradı konuştuk naber abi diye

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben insanlara guvenmem o konuyu gecersek. sonucta o da yolda gordugum diger insanlar gibi bir birey ha yolda tanistik ha baska biyerde yani bu insan iliskilerini etkilememeli sen herseyde yeri ve zamanimi diye kontrol ediyormusun herseyin bir nedeni bir sonucu vardir birak olcagina varsin ama insanlara guvenme

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• Güven varsa, mantıklı ve olgun biriyse evet

1|0
    0|0
  • ileri boyuta taşıyan evlenen mutlu olanlar var ama herkesde böyşle olacak diye bir kaide yok ben karşıyım sosyal aşklara :)

1|0
    0|0
  • Sevgili bulma siteleri değilde instagram gibi bir yerden tanıştıysak bir sıkıntı olmaz. Henüz böyle bir ilişkim olmadı. Kimseye yazmadığım ya da fazla foto koymadığım için olabilir.

1|0
    0|0
  • Neden? Olursa sende mi sanaldan ileri boyuta taşımak istiyorsun?

1|0
    0|0
  • zamana ve karşımdaki kişiye bağlı bir durum daha önce oldu güvendim haka da güveniyorum açıkçası yani olmayacak şey değil. boyke de düşünüp her önüne gelene de güvenmemek lazım.

0|0
    0|0
  • Güvenmem.

1|0
    0|0
  • Ne kadar güvenilmesi gerekiyorsa o kdar

1|0
    0|0
  • Çok düşük ihtimal..

1|0
    0|0
  • İnsana bağlı

1|0
    0|0
  • Fazla güvenmemek gerekir.

1|0
    0|0
  • Güven.

1|0
    0|0
  • Var evlendik boşandık yine geldik buraya 😂

1|0
    0|0
  • Güvenmemek hobim

1|0
    0|0
  • 1 yıldır tanıyorum bu siteden birini günevilir bir insan

1|0
    0|0
  • Çok eksik tanım olmuş, önemli olan ilk nereden tanıştığımız değil tanıştıktn sonra nasıl tanıdığımızdır. Yoksa lisede ünv de rastgele insanlar ile aynı sınıfa düştük ama iyisi oldu kötüsü oldu ve biz arkadaş seçimleri yaptık. Aynısı site için de geçerli, özenmli olan doğru şekilde tnıayabilmektir.

0|0
    0|0
  • Kadınları kelimeleri , yaptıkları ele verir

1|0
    0|0
  • hiç güvenmemek gerekir

1|0
    0|0
  • Şu an yok

1|0
    0|0
  • hiç güvenmem ama güvenmiş gibi yaparım

1|0
    0|0
  • Yok ama denemek istiyorum en kısa zamanda

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 20

Yükleniyor... ;