Birini unutmak için başkasıyla çıkılır mı?

Gayet açık bir şekilde birini unutmak için başkasıyla çıkılır mı?
Siz olsaydınız ne yapardınız.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• anlaşılan i kişi seni terk etmiş sende başkası ile çıkıp onu unutacan sonra yaşadığın acının aynısını yaralarını satan kişiye yapcan birini ihtiyaçtan sevme sevdiğin için ihtiyaç duy yoksa ihtiyacın bitince ilişki biter karşı taraf üzülür

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer bittiyse, sürekli aklına gelip özleyip kendini bunaltmaktansa ve vakit kaybetmektense normal hayata dönüş yapıp yeni ilişkilere yelken açmak en doğrusu. Çivi çiviyi söker her zaman. Ama altın kural acele etmemek gerekir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 59

• Hayır nöö

0|1
    0|0
  • çıkılır.

0|0
    0|0
  • ona yara bandı denir yeni sevgili denmez

0|0
    0|0
  • hayirrr

0|0
    0|0
  • Birini yara bandı olarak kullanmak tam anlamıyla şerefsizlik

0|0
    0|0
  • Çıkılmaz

0|0
    0|0
  • No no no karektersizlik :d

0|0
    0|0
  • çivi çiviyi sökermiki?

0|0
    0|0
  • Hayır karşı tarafla resmen oynuyor ki bu yanlış. onun sevgisine sokayim

0|0
    0|0
  • Hayır çünkü o kişinin kalbini kırarsın ve unutmamış olursun onu bunu sonunda anlıyorsun kalbinin kırılmasını istemiyorsan yapma derim ama kendin bilirsin

0|1
    0|0
  • Esc.

0|0
    0|0
  • Ben çıkmam

0|0
    0|0
  • saçmalık

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • çıkılmaz çıkılırsada unutulmaz sadece acını şimdi değil sonra çekersin o kadar

0|0
    0|0
  • Hani sırf çıkarınız için çıktığınız o "başkaları" varyaa işte o tosunlar size kosun!! Onların günah ne¿

0|0
    0|0
  • Ben çıkmıştım ama ondan iyi olmadıgı zaman unutulmuyor malesef yazık oluyo karsıdakine

0|0
    0|0
  • asla

0|0
    0|0
  • Karaktersizliktir bu.

0|0
    0|0
  • Başka biri kalbindeyken, biriyle çıkmak o kişiye haksızlık olur.. İnsan olana yakışmaz ayrıca...

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    39

Erkekler Ne Diyor 21

• Hayır öyle bir hata yaparsanız gerçekten onu sevdiğinizi göstermemiş olursunuz oturun ve adam gibi acısını çekin derim.

0|1
    0|0
  • Bazen en iyi şey hiçbir şey yapmamaktır. Bu karaktersizliktir başka bir açıklaması olamaz.

0|0
    0|0
  • Neresinden bakarsan bak çok yanlış bir davranış ve zaten işe yaramayacağı gibi bir de yemi çıkmaya başladığın insanın duygularıyla oynamış onu üzmüş olursun kimsenin ahını almaya gerek yok böyle şeyleri insan kendi içinde halletmeli

0|0
    0|0
  • başkasıyla oynamaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Yara bandı olur. Yara iyilesince atılır haliyle. Herkes kendine yakışanı yapar. ben yapmam. Sana yapıldığında hoşuna gidecekse yaparsın. Nihayetinde aynısını yaşarsın emin ol

0|0
    0|0
  • birini unutmak için başkasıyla çıkacaksın zamanla ona baglanacaksin onu unutmak için yine başkası derken oooo

1|0
    0|0
  • Çıkılır

0|0
    0|0
  • bana göre bir şey değil..

0|0
    0|0
  • Çivi çiviyi sökmez.

0|0
    0|0
  • olabilir eğer unutturuyorsa olur

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Benim sözlüğümde onun karşılığı kahpelik.

0|0
    0|0
  • Birini unutmak için başkasıyla sevişilir.

0|0
    1|0
  • Çıkılır, her çıkılanla sevgili olma zorunluluğu yoktur. Ama normal hayata dönmek gerekir sonuçta.

0|0
    0|0
  • birçok kere yaptım ama işe yaramiyor hem kendine hem karsindakine haksizlik..

0|0
    0|0
  • birini unutmak icin bırıyle cıkılmaz bu o kısıye haksızlık olur

0|0
    0|0
  • yapılmaz bence buda bir karaktersizlik

0|0
    0|0
  • çıkılır en azından iyi gelir.

0|0
    0|0
  • çivi çiviyi söker NET zamanla seversin