Çapkın bir erkeği "ev erkeği" yapma tüyoları neler?

Çapkın erkekler uslanır mı, çapkınlardan eş olur mu a dostlar?Çapkın bir erkeği

1|4
218207

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 206

• Eğer yatakta ve banyoda yaşayacaklarını hayal ettirebilirse kadın erkek akşam eve gelmek için sabırsızlanır erkeğin çapkınlığı kalmaz.. kadın bir aşk ve seks tanrıçası olabiliyorsa erkekte bir aşk kölesi olur yazın bir tarafa.

2|0
    0|0
  • Ama vallahi suç bizde değil ki ben bir kadın doğum Uzmanı olan söylüyorum günde 120+ kadını muayene ediyorum ve bundan beş on tanesi bütün bayanlardan Özür dileyerek söylüyorum farklı amaç için geliyor suç bizde değil ki biz napalım yani şimdi bu sözüm sanada geçerli hayatım @lovelygirl3

0|0
    0|0
    • ne demek. başka amaçla geliyor

• Neyse hoşçakal kardeşim yazdığıma pişman oldum

• @WhiteRockShooteR amacım seni kırmak değil asla ve kötü bişey söylemedim ha dediysemde kusurumu maruz gör iyi günler

• haftanın yedi günü için farklı farklı bir isim bul kendine , yedi tane de peruk al her gün başka bir kimlikle çık karşısına , yedi gün de sergilediğin tavırlar davranışlar farklı olsun tamam işte , sonunda birini seçecek , ve her seçenek yine sen olacaksın ;;))

1|0
    0|0
  • Olmayan tüyolardır.
    En fazla aşık eder sadık olmasını sağlarsın, o aşkta fazla uzun sürmez zaten. 1-2 yılın sonunda yine özüne döner..

0|0
    0|0
  • Bazen şöyle cümleler duyarım:
    Beni tanıdığında mini etek giyiyordum. Şimdi evlendik mini etek giymeme sürekli karışıyor. Ben hep böyleydim. Beni değiştirmeue çalışması doğru değil.

Çapkından hoşlanıyorsan bir ömür çekeceksin. Ya da çapkın olmayanını bulacaksın. İnsanlar oyun hamuru değil. Alıp istediğin şekle sokasın.
    Kusura bakma evcil hayvanını eğitmek için kimse sana tüyo veremez. İnsanların karakteri asla değişmez.

0|0
    0|0
  • Çapkınlık her erkekte vardır. Kimisi çaktırmaz ama kimisi de kendini gizleyemez. O yüzden biz erkeklerin en kralına bile güvenmeyin gençler.

2|0
    0|0
  • Yıllardır çapkınlık yapmış, yıllarını vermiş birini uslandıramazsın. Eş olur neden olmasın zaten eş olduktan sonra kendisi düzelecektir tabi ki bu da zaman alabilir.

0|0
    0|0
  • zaman kaybı, adam olmaz onlar...

1|0
    0|0
  • Kızların efendi adam yerine p. ç tercihi. Adam bugün uslansa sen yarın sıkılırsın.. Ne gerek var ki?

Bir yolu var ama o zaman kadar çekeceğin acının, yiyeceğin boynuzun haddi hesabı yok. Sen kendine acımazsan kimse de sana acımaz.

2|0
    0|0
  • Sanırım bunun en kestirme yolu çapkın erkeği kısırlaştırmak olur ama o saatten sonrada kimin işine yarar o bacı bacı takılırsınız artık😂😂

0|0
    0|0
  • sen bir aslan begenip onu bir kediye ceviremezsin. kesinlikle olmaz degil tabi sirklerde cesitli isgencelerle egitiliyodu ancak aslana yazik degilmi ya oyle kabul etceksin ya da yollar ayrilir kimsenin kimseyi degistirmeye hakki yok istedigin gibi biri bul ya da kabullen...

1|0
    0|0
  • Eşini her anlamda mutlu etmeyi bilmek:)

0|0
    0|0
  • Çapkın bir erkeği, ev erkeği yapamazsın. Çapkın erkek kadınlardan sıkılınca kendisi ev erkeğine dönüşmeye karar verir.

1|0
    0|0
  • Katrandan olur mu şeker?

2|0
    0|0
  • zamanı gelmiştir
    başka türlü züksen yapamazsın

1|0
    0|0
  • Bak kurbağa kardeş;
    şimdi sen beni sırtına alıp karşıya geçirirken
    seni sokabilir miyim hiç?
    Bunu ancak bir aptal yapar.
    Ben yüzme bilmem ki, seni sokarsam ben de boğulur ölürüm.
    Mantıklı gelmiştir kurbağaya.
    Hem eski dosttular, neden soksun ki? Kabul eder.
    Akrep yaklaşır ve kurbağanın sırtına biner.
    Suyu geçmeye başlamışlardır yavaş yavaş.
    Derken, tam da suyun ortasında, kurbağa sırtında bir yanma hisseder. Akrep sokmuştur. Acı içerisinde
    başını çevirir:
    Neden? Neden yaptın bunu, bak şimdi sen de boğulup öleceksin...
    Akrep üzgün ve pişman bir şekilde şöyle der:
    Elimde değil.
    İŞTE BENİM TABİATIM BU...

Huylu huyundan vazgeçmez.

0|0
    0|0
  • yapamazsın kanı bozuksa.

0|1
    0|0
  • Kaşardan hoca
    Çapkından koca olmaz yeğen :)

2|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    186

Kızlar Ne Diyor 217

• Erkek evinde olmayanı dışarıda arar. İlgi duydjğu şeyler evde zaten olursa evinden dışarı çıkmak için heveslenmez.

1|5
    0|0
  • 30una kadar hadi en fazla 35 sonrasi? Ihtiyac duyacakalar sicak samimi bir yuvaya sevgi dolu bakan bir cift göze onlari saran merhametli kollara ama bunlari her gece baska bir kadinla olmaya degisiyorsa bosver ugrasma evcil yapmaya. gebersinler yalnizliktan

1|0
    0|0
  • Çapkın bir erkek yerine efendi gaşı gözü oynamayan biriyle beraber olmak en mantıklısı çapkın bir erkek senden az bir ilgi ya da eksiklik görsün yine seni aldatmak için bahanesi hazırdır illa uğraşacamm diyorsan kendine bir ömür rendesi edinmiş olursun sevgilimin deyimiyle "ruh rendesi" 😂

0|1
    0|0
  • evde mutlu etmek

0|2
    0|0
  • Bende bunu anlamıyorum. Neden biz sizin dikkatinizi çekmeye gözünüzün dışarı kaymamasını sağlamaya çalışıyoruz. Neden aranan şeyler en çok bir erkeği etkilemenin yolları vs vs.. Sadece insan olsak ve karşımızdaki insan olsa olmuyor mu neden kadınlar bu sorumluluğu almak zorunda bir kadın bitirnce küfür yiyor ama bir erkek bitirince kadın onu elinde tutamamış oluyor?

0|1
    0|1
  • Bence kendi istegiyle anca

1|0
    0|0
  • aşık etmek ki bu çok zor

1|1
    0|0
  • Olmaz :) hamurunda olacak elin dursa gözü, gözü dursa kıçı durmaz bunların :)

0|1
    0|0
  • Capkin erkeğin evde oturup uslu bir erkeğe dönüşmesini beklemek sadece aptallarin inanacagi bir şey olur. Ilk bir kaç ay uslu durur sonra eski düzen devam eder.

1|0
    0|0
  • ev erkeğinden kastın ne? Evlenilecek koca olabilecek mi :)) neyse o deiştiremezsin ki değiştirmeyede uğraşma dier adaylarla çay iç 😂

0|0
    0|0
  • Hiç ugrasmam umrumda bile olmaz çapkın erkek neki adammi ki bende o nu yola getireyim. onun yerine evime bir hayvan alır evcillestirirm. :-))

0|0
    0|0
  • arkadaş çevresini dağıtmak lazım

1|0
    0|0
  • İş yerinde var öyle biri.
    Ben bunun karısı olsam döverim kesin diyorum

0|1
    0|0
  • İmkansız

0|0
    0|0
  • Ev erkeği yağtığını zannedenler peşine o insanın dedektif taksın da o zaman desşn ev erkeği 😌

0|0
    0|0
  • Çapkın erkeğin vasiyeti bile güze bir kadının yanına gömülmek olurken,, sadık bir aile babası olacağını düşünmek boş hayalden ibaret olsa gerek 😂😂

0|1
    0|0
  • İşim olmaz

0|0
    0|0
  • Neden insanları değiştirmeye çalışıyorsunuz ki?

0|0
    0|0
  • Eş olmaz ugrasmamak gerek

0|0
    0|0
  • çapkın erkekle olmayiverin😂😄

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    197
Yükleniyor... ;