Kadınlar romantik erkekleri özler ama pisliklere aşık olurlar. Ne düşünüyorsunuz?

Kadınlar romantik erkekleri özler, ama pisliklere aşık olurlar.
Romantik erkek özlemi bir yerde diner. Ama macera ve heyecan isteği asla dinmez.
Yoksa siz hala romantiklik peşinde misiniz?
Kadınlar romantik erkekleri özler, ama pisliklere aşık olurlar. Ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Bu tespitim de hoşunuza gitti.
Bundan sonra tespit yağmuruna tutacağım sizi.

3|5
5224

En İyi Kız Görüşü

• Gerektiği yerde romantik olmalı fazlası sıkıyor açıkçası..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 51

• Erkeklerde aynı şekilde.
    Sevilecek kadını sevmez, içi fesatlıktan solmuş kadını sever.
    Yani öyle, konuşmakla olmuyor bu işler.
    İnsan bu ya çoğu kez ne istediğini ne yapacağını/yaptığını bilmiyor.

2|2
    0|0
  • Ne romantik erkeğe özlem duyuyorum ne pislik seviyorum.. Kaliteli olması yeterli.. karakterı oturmuş ağır başlı her şeye sırıtan adamı sevmem.

3|1
    0|0
  • Deveyi diken insanı si.. en hesabı..

0|5
    0|0
  • bu konu dan sıkılmaya başladım gerçekten
    romantik olup macera sevmeyen heyecanı dinmeyen insanlar olabildiği gibi huyları belki kotu alışkanlıkları olanların da romantik yani olabilir
    kişiye gore bir secimdir aslında hissiyata romantik ama lakayt ise olmaz ama romantik olmayıp sahpilenme arzusu güçlü bir erkekse olur ya da tam tersi.
    bu aslında bu kadar basit

0|1
    0|0
  • Şu gife bak.. gel de sevme napak

0|1
    0|0
  • Katılıyorum. Iyi adamlar hep kaybediyo

0|1
    0|0
  • Kadınlar kendilerini aslında mutlu edecek erkekleri arkadaş dert ortağı kanka edinir ler
    Acı verecek olanı da aşık..

0|1
    0|0
  • Ayyyneen öyle çok doğru bir şey, gerçekten öyle oluyor yani, denendi onaylandı...

0|1
    0|0
  • Kadınlar şeytandır elbette öyleyiz ama işin içine aşk girince aptallaşıyoruz. O da aşkımızdan ve o ne yaparsa yapsın ona hep aşık kaldığımızdan oluyor. Onun serseri ya da pislik olduğunu göremiyoruz

0|1
    0|0
    • Şeytan konusunda hemfikiriz.

• Ahhahahh neler yaptım bee 😂😂 arabayı alıp sevgilimin iş yerinin önüne çekip evine kadar takip ettim bir saatte bekledim gelen giden var mı diye 😂😂

• Romantik özletmez.. anı yaşatır.
    Pislikler kalbi temizler.. ruhu besler;))

2|1
    0|0
  • çok doğruuu

0|1
    0|0
  • Belki de pislik bir erkeğin kendilerine romantiklik yapmasını istiyorlardır.

Ben aynı fikirde değilim

0|1
    0|1
  • Macera ve heyecan isteğimin olduğu doğru ama ne aşık olması olm, yavaş jgşgf

2|1
    0|0
  • gifteki kim? ünlü biri mi? aşık oldum sanırım :/

0|1
    0|0
  • Benlik değil.

0|1
    0|0
  • Bunu diyen, pislige aşık olunca romantik bir adamı özlemiş. Böyle bir düşünceyle bütün kadınları resmen aptal yerine koymuş. Farkındamısınız?

1|1
    0|0
  • Romantik erkek tabii ki pislik erkeğe tekmeyi bastım basmaya da devam edeceğim hiç tahammül edemem öyle insanlara

0|1
    0|0
  • Romantikliktende romanitiklerdende nefret ediyorum!

1|1
    0|0
  • Ortası tercihim denge..

0|1
    0|0
  • resmen iflah olmuyoruz 🤔

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    31

Erkekler Ne Diyor 23

• Türkiye'de ki ilişki isteğini anlamak için gidin Aşk-ı memnu Yaprak Dökümü izleyin. İlişkilerde huzur ve sürekli mutluluk hali bizim insanımızı tatmin etmiyor. İnsanlar hep bir atraksiyon aksiyon arıyor. Gel git li ilişkiler bizim sahip olmak istediğimiz ilişki türü (daha çok kadınların) :3

0|1
    0|0
  • Kadınlar istedi diye değişmem. Ben neysem oyumdur ve öyle kalırım. Romantikliği romantiklik yapmak için değil sevdiğim için yaparım. Kendimi kasmam karşımdaki beni ben olduğum için sever. Sevmezsede çekip gider.

0|1
    0|0
  • Romantizm güzeldir. Orta dereceli heyecanlı sıcacık bir birliktelik heveslerimizi de özlemlerimizi de tatmin eder. Pislik olmaya gerek yok. Birlikte zevkle isteyerek mutlu olalım deģilmi ama? 😉😎

0|1
    0|0
  • Herkes hak ettigini bulur. Samki kadınların hepsi çok iyi insanlar..

0|1
    0|0
  • Aynen oyle sonrabir kenarda burnunu cekerker

1|1
    0|0
  • tam bir pislik olduğumuzu..

1|1
    0|0
  • Ters karakterler hep cekici gelir çünki. Duzgun bir insan hep serseriye asik olurken serseri de duzgun insana yakar abayi

1|1
    0|0
  • Hemen bir pislik olmam gerekli

0|1
    0|0
  • Sıkıntı yok... Erkekde o. puyla yatar Namuslu kızlarla evleniri Adalet diye birşey var sonuçta

0|1
    0|0
  • Hayatın kanunu

0|1
    0|0
  • bu meseleler hakkında bitmek bilmeyen şikayetler etmek, işitmek gerçekten baydı beni.

0|1
    0|0
  • İnekler öküzler ile çiftleşir, doğanın kanunu bu

0|1
    0|0
  • Ne mi düşünüyorum?: "Bunların hepsi mazoşist mi lan?"

0|1
    0|0
  • Erkekler nasıl yollu seviyorsa kızlarda pi* sevebilir hakkıdır herkesin...

1|1
    0|0
  • Ah şöyle düşünen ap. al kızlar 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Romantizm filmlerde oluyor da ondan.

0|1
    0|0
  • Romantik pislik olmayı düşünüyorum 🤔

0|0
    0|0
  • Doğru noktayı bulabilirsen unutulmaz oluyorsun. :)

0|0
    0|0
  • Fazla romantizm bayar.. Ortası ideal.

0|0
    0|0
  • Doğru

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor... ;