Çıktığınız ciddi bir ilişki sonrasında yenisine başlamanız ne kadar sürer?

Kimileri kısa zaman sonra yeni bir ilişkiye başlayabiliyor, oturup yas mı tutucaz diyorlar... Ama yani o kadar yaşanmışlığın üstüne bence ağır bir durum olabilir.Çıktığınız ciddi bir ilişki sonrasında yenisine başlamanız ne kadar sürer?

0|1
5132

En İyi Erkek Görüşü

• Kirli bir aşkı geride bıraktıysam, pırıl pırıl kadınlara göz kırparım. :): Zaman önemsiz, zaman değişken.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Severek ayrıldıysan zamana ihtiyaç duyarsın.
    Ama bir şeyler daha ilişki bitiş evresine varana kadar geçen zaman dahilinde çoktan anlamını yitirmişse belki önüne çıkan ilk kişiye atlamazsın ama karşına doğru düzgün, hoşlandığın biri çıktığında da denemekten korkmaz, zamana ihtiyaç duymazsın.

Ben sevgim bitmeden ayrılamıyorum. İlişki içinde ilişkiyi kurtarabilmek adına elimden ne geliyorsa yapıyor, kanımın son damlasına kadar çabalıyorum. Bunun eksi tarafı karşı taraf benim iyi niyetimi suiistimal etmeye meyilli de olsa, kendi bir şey için çabalamasa da yapıyor olmam. Kendim için yapıyorum. Sevdiğim için, vazgeçmek istemediğim için, sonradan pişman olmamak için yapıyorum. Dene dene bir yerden sonra kayış kopuyor ve bir gün uyanıp "Yahu ben ne yapıyorum?" diyorsun. O gün bitiyor işte.

O yüzden gidiyorsam zaten kafamda da kalbimde de bitirmiş olarak gidiyorum. Onun için kimsenin arkasından oturup yas tutmuşluğum yoktur.

Zamana takılmam. Denemeye değer bulduğum, hoşlandığım bir insanın karşıma çıkmasını beklerim sadece. İlla ki ilişki yaşamalıyım gibi bir ihtiyacım, takıntım yok. Tek başıma da gayet mutlu hayatımı devam ettirebiliyorum.1.5 sene hayatıma kimseyi almadığımı da bilirim, ayrıldıktan 10 gün sonra yeni biriyle ilişkiye başladığımı da.

Fakat dediğim gibi ben hiç severek ayrılmadım. Öyle bir durum olsa, unutmak ve hazmetmek için zamana ihtiyaç duyardım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Aldığın yaraya göre değişir iyileşme süreci, ufak bir kesik ile kurşun yarası bir mi?

1|0
    0|0
  • Illaki yenisine baslama niyetinde olmamali insan hayat bu karsisina ne cikarir kim bilebilir

0|0
    0|0
  • En uzun 2.5 yıl sürdü

0|0
    0|0
  • Yeni bir ilişkiye hazır olduğun zaman. Tabi bu gerçek bir aşktan sonra hemen olan birşey değildir. Hemen başkalarına takılan erkekte/kızda kendi kendini kandırır. Ruhu fahişelenir.

1|0
    0|0
  • uzun sürer..

2|0
    0|0
  • çok uzun sürer

1|0
    0|0
  • Valla o kadar mideuz insanlar varki oluyorum derken 3 gun sonra baskasina canim cicim sevgilim diyorlar hic sevgi yakismiyor uzerlerine oysa askin sevginin yası bile bambaska gerci zaten asigim derken bile baskaasina kuyruk sallayan modeller bunlar

0|0
    0|0
  • Eskiden olsa hemen ertesi gün bile yeni bir ilişkiye başlardım bundan sonra geçmişin geçmiste kaldiği artik acitmadiğini fark ettiğim zaman başlarim.

1|0
    0|0
  • Bilmem psikolojime bağlı ama 1 sene falan geçse iyi olur

0|0
    0|0
  • bir sene

0|0
    0|0
  • Uzun sürer.. 😔 playboy değilim ben

1|0
    0|0
  • 3 sene oldu gayet iyiyim sıkıntım yok yenileri kapımdan geçemez daha işim olmaz.

0|0
    0|0
  • Çıkınca işte hemen 😁

0|0
    0|0
  • en az 2 yil

0|0
    0|0
  • uzun sürer

0|0
    0|0
  • Uzun süre ilişki yaşanmayı düşünmüyorum ama hayat bu ne olacağı belli olmuyor

0|0
    0|0
  • 5-6 ay

0|0
    0|0
  • Uzun.

0|0
    0|0
  • 6 ay falan..

0|0
    0|0
  • zaman alışmayı öğretir unutmayı asla

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 50

• Ciddi bir ilişkim olmadı. Çocukluk vs denebilir. Tanımayı denediğim en son insanla aşırı kıro yğklemesinden dolayı yollarımı ayırdım.

0|0
    0|0
  • Çivi çiviyi söker. Bu kullanmak gibi değil. Daha çok bir şeyler hissettiğini düşünüyorsan denemelisin çünkü olur mu olmaz mı diye düşünmek geçmişte saplanıp kalmaya neden olur. Önüne bakacaksin.

1|1
    0|0
    • Aynen öyle. Gelen kişiye bağlı bir durum oluyor bu.

• @emree-92 aradığını bulamazsan bırakacaksın. Boşuna uzatmaya gerek yok. Hemen aşık olamazsın zaten baktın olmuyor yol ver.

• bende öyle yapıyorum zaten olmayacağını bildiğim birisinin hayalleriyle oynayamam sonuçta o kişinin de duyguları var

• 1-2 sene sürer. Kısa zamanda yeni iliskiye başlayan kişi zaten gerçekten sevmemiştir ki oturup yas tutmakla ne alakası var bunun kalbini bir süre aşka kapatmak senin ne kadar asil bir insan olduğunu gösterir. Saygılar :)

1|0
    0|0
  • belki beş dakika belki beş saat belki beş gün belki beş yıl sonra yeni aşklara yelken açabilirim belli olmaz

0|0
    0|0
  • 6 ay , hayat kısa değmeyecek vefasızlar için değmez..

0|1
    0|0
    • bence süre vermeniz yanlış ne zaman nerede ne gibi bişeyle karşılaşacağımızı bilmiyoruz ayrıca vefasızlar için hiç değmiyor benden ayrıldıktan 2 ay sonra kendisi başladı yeni bir ilişkiye ve benim hala yerine sevebileceğim kimse olmadı o boşluğu dolduramadı daha doğru olur

• Aynen bu dünya için deymez

• +5 yıl :D

0|0
    0|0
  • 2 ay en az

0|0
    0|0
  • 4 sennelik deli dolu muhteşem (bana göre) bir iliskiden ayrildigimda 4 gun sonra sevgili yaptim ve Şu an nisanliyim :)

0|0
    0|0
  • Aylar yıllar sürüyor

0|1
    0|0
  • Hemen silemem

0|0
    0|0
  • hemen başlayamam zor yaaa

0|0
    0|0
  • Karsima cikarsa biir nedne olmasin yeni tecrube edinmisken akilli adim atarim aradan zmn gecmedigi icin de cok hem hala biirne ihtiyac duyma hissi ama ayni zmnda da akilki adim atma duusncesi olur

0|0
    0|0
  • 1 sene belki daha fazla tabi gerçekten seviyorsan..

0|0
    0|0
  • karşıma iyi biri çıkarsa güvenirsem unutturabilecegine inanırsam geleceğimiz olacağını düşünürsem 2 hafta bile yeter

0|0
    0|0
  • Ayrildiktan sora insan bosluga düser, bu zaman aklinda yeni birisini buluyum da unutuyum gecer normal olarak. insan kendini toparladikdan sora yeni iliskiye baslaya bilir

0|0
    0|0
  • uzun ilişkiye karşıyım ama olursa da hemen başlayabilirim dünya dönüyor hayat devam ediyor

0|0
    0|0
  • 9 aydır yalnızım 3 yıldı her şey oydu ama bitti. ve canım hiç kimseyle olmak istemiyor. olsun diye bir çabam yok kısmett

0|0
    0|0
  • 4 gün eski ilişkim canıma okumuştu. Yeni gelen şuanki sevgilimle tam bir masaldayım valla allah bozmasın

1|0
    0|0
  • 3 yıl sürmüştü..

0|1
    0|0
  • Bir daha baslamam ben 😂

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    30
Yükleniyor... ;